4 7 Dodenherdenking BequnstiqinQ van onze aöveRteeRöeRS, houöt öe schakel in stanö veld. Al was alles nu niet feilloos wat het plaatsen betreft, er werd deze wedstrijd veel harder gewerkt. Nu was er echt de wil om te winnen en dat deden wij dan ook, ondanks de technische meerderheid van de tegenpartij. Deze wedstrijd, welke wij met 10 wonnen, werd als het ware uit het vuur gesleept. Veertien dagen later trad Uw der de aan tegen V.V.A. III. Door een blessure kon ik niet meespelen en ik heb deze wedstrijd ook niet gezien, zodat ik U hiervan geen verslag kan geven. Zoals U reeds in het bulletin hebt kunnen zien was de uitslag 26 voor V.V.A. De daarop volgende week was de returnmatch. Ook in deze wedstrijd kon Uw derde niet tot een overwin ning komen. Door betere combina ties en door feller op de bal te zitten kreeg V.V.A. een veldmeerderheid. Wij konden ons zelden van de druk op ons doel bevrijden. Het zal U dan ook niet verwonderen, dat ook deze ontmoeting door ons werd verloren en wel met 51. Thans totaal gespeeld 18 wedstrij den, waarvan er 7 werden gewon nen, 2 gelijk en 9 verloren. Doelpun ten: 36 voor en 44 tegen. KOKO. Gem. 0.59 Het is deze maand met Uw vierde niet naar wens gegaan. Van de acht te behalen puntjes werden er slechts twee veroverd. Het begon zo goed. Uit tegen IJ- boys 2 werd met 10 gewonnen in een wedstrijd, waarin we bijna voort durend met de rug tegen de muur stonden. Maar dank zij o.a. het sublieme keeperswerk van invaller Jan Schouwenburg bleef ons doel maagdelijk. De Zondag daarop diende de mede gegadigde Zeeburgia 4 op eigen ter rein te worden opgezocht. Het ging redelijk en toen Thieu Vreeswijk vijf minuten na de rust de stand op 20 bracht leken we op rozen te zitten. Door een onbegrijpelijke verslapping in onze gelederen kreeg Zeeburgia echter de kans om de stand grondig in haar voordeel te veranderen (4—2). De beide volgende wedstrijden, onderscheidenlijk tegen De Vole- wijckers 4 en D.W.V. 4 gingen kans loos verloren met 50 en 60. Vooral het door de tegenpartijen op gebrachte enthousiasme brak ons de nek. Wij wisten hier niets tegenover te stellen. Intussen gaat de zaak er somber uitzien. We staan met 10 punten uit 17 wedstrijden weer geheid onder aan. De wedstrijden tegen V.V.A. 4 zullen de beslissing moeten brengen, lijkt ons. JAN TJALLING. Gem. De theoretische kansen waarvan mijn vriend „Filler" in de vorige maand-schakel bij het overzicht van Uw vijfde sprak, zijn door onze prestaties deze maand inderdaad bij „theoretisch" gebleven. Het is duidelijk dat het tweede elftal van Animo a.s. Zondag het kampioenschap gaat behalen, waar mee we de club van complex Voor land gaarne gelukwensen. Onze eerste wedstrijd deze maand tegen A.S.V.A. 2 aan de Kruislaan, was er een om maar gauw te ver geten. Veel gemiste kansen, slecht voetbal en een scheidsrechterlijke dwaling die ons na afloop (eindstand 11) in een vlaag van pure drift deed protesteren. We geloofden n.l. nog steeds in een theoretisch wonder, omdat onze elf het waren die Animo op dat ogenblik het dichtst bena derden. Helaas maakte een volgende mis stap tegen Amstel Zwaluwen „uit" aan alle illusies een einde. Het werd een 41 nederlaag, en deze wedstrijd was de meest miserabele van het hele seizoen. We begonnen te laat, verschenen pas 20 minuten vóór het einde met een volledig elftal, trapten een keer in eigen doel, en konden bij de ar biter niet veel goeds doen m.a.w. deze „lijdende" persoon toonde zich stroef. Dat de wedstrijd één zielig geheel vormde hoeft dus verder geen be toog. Door dit ene punt uit twee wed strijden gescoord, ziet het er nu nog naar uit, dat we de tweede plaats moeten prijsgeven. Enfin, it is all in the game. We hebben toch geen slecht seizoen achter de rug. Laten we het volgend jaar trachten te be reiken wat ons dit jaar is ontgaan. R. Gem. 0.92 Wie zich Zondag, 14 april j.l. even aan de spanning van A.F.C.J.S.V. had onttrokken en zijn schoenen had vuil gemaakt op het derde veld, zou hebben gemeend, dat onze vereni ging dit seizoen toch nog een kam pioenselftal had opgebracht. (Hele maal gek is die gedachte niet: ten slotte is het zevende tot alles in staat). Jammer genoeg beperkten onze kampioensaspiraties zich slechts tot het zich koesteren in de lensen van kiekkasten van foto enthousiasten, die nu eenmaal een niet te bedwingen bewondering voor het betrokken elftal hebben. Deze bewondering van de fotografe (of de bewondering van het gefoto grafeerde object voor de fotografe) ging zover, dat het familieportret slechts de gang naar en niet van de Op 4 Mei j.l. verzamelden de A.F.C.-ers zich weer rondom het op ons terrein opgerichte oorlogs monument, teneinde de voor onze vrijheid gevallen A.F.C.-ers te her denken. Voorzitter Henk Kappelhoff sprak een korte rede uit en legde namens A.F.C. een krans aan de voet van het monument. Namens A.C.C. legde voorzitter Lou Woudstra een krans. Velen volgden en brachten een bloemenhulde aan onze gevallen vrienden. ontwikkelaar maakte; m.a.w. de kiek is mislukt. Aangezien ondergeteken de het resultaat van de mannelijke reporter -niet heeft ontdekt in de Maandag 15 April d.a.v. verschenen sport- en dagbladen, komt bij hem het angstige vermoeden op, dat ook deze tweede poging bij een poging is gebleven. Het valt ook niet mee om een meute voetballers, die van ongeduld dartelen om de tegenstanders van die middag, in casu T.I.W., aan het totem te rijgen, in de lens te vangen. Gelukkig echter voor onze fans is het seizoen in tegenstelling tot onze verwachtingen nog niet af gelopen. Het zevende zal aan geïnteresseer den om plaatjes te maken tijdens de uitwedstrijd tegen O.D.A. en de (thuis?)-wedstrijd tegen Meerboys nog gaarne de gelegenheid geven zulks te doen. Voor plaatsingsrechten enz. kunnen deze liefhebbers zich wenden tot onze rechts(half)kundige adviseur, de weledele heer Fr. van Klinken, die zelf naar hij ver telde ook nog wat publiciteit kan gebruiken. Onzerzijds zal dan ter plaatse voor maclean-tanden en brylcream-haar worden zorggedra gen. Overigens liep opgemelde „foto"- wedstrijd goed voor ons af; dank zij ons aller Pietje, die in zijn eentje twee doelpunten maakte (waarvan het laatste èn winnende, 30 secon den of nog minder voor het eind signaal), vertoont het gemiddelde aan de kop van dit verslag t.o.v. de laatste score weer enige vooruitgang. Met een beetje spierpijn kunnen we daarom met nog twee wedstrijden voor de boeg waarschijnlijk wel aan de wens van de elftalcommissie om voor alle elftallen een gemiddelde score van 1 of meer te krijgen, be langrijk tegemoet komen. Het zal echter poten worden a.s. Zondag, gezien de stand van O.D.A. en het feit, dat de thuiswedstrijd te gen deze lieden werd verloren; op zichzelf wil dit niets zeggen ware het niet, dat O.D.A. in die wedstrijd zes doelpunten produceerde.

Schakels (clubbladen) | 1957 | | pagina 3