Nette en Nuttige Notulen-Notities 'Dames- en Herenschoenen poelt allen mee, het is voor A.f.c. En wij, die niet spelen noch besturen En dus ook geen verwijten hebben te verduren. Wij moeten ook mee met de reddingboot Helpen te redden, het scheepje in nood! Wij moeten tonen, dat wij achter hen staan Achter hen, die vechten voor het A.E.C.-bestaan. Onze grote geestdrift steune het moreel Onze hartelijke sympathie zij hun deel. Vooruit dus, A.F.C.-ers! Kent uw plicht, De veilige haven is nog niet in zicht. Laat ons tonen onze liefde en alles geven Voor de club, welke is een groot deel van ons leven. En thans genoeg pessimisme. Een nieuw jaar wacht ons. Laat ons hopen dat het voor A.F.C. en hare leden in alle opzichten een goed jaar moge worden. Mijn allerbeste wensen gaan in de eerste plaats uit naar onze zieken, Tonny Knopper, Chiel van Driel, Jacques Kohier Jr., Joop Gil- kens. Mogen zij spoedig weer in ons midden zijn. Daar ik 1 Januari a.s. niet in het clubhuis aanwezig kan zijn om U persoonlijk mijn geluk wensen aan te bieden doe ik dit bij deze. Gezondheid, Heil en Zegen zij in ruime mate Uw aller deel in het Nieuwe Jaar. HENK KAPPELHOFF. HET verloop van de competitie ten aanzien van ons eerste elf tal na de November-Schakel, is nog niet erg gunstig geweest. Op 18 Nov. speelden wij een heel matige wed strijd thuis tegen Holland en moes ten met 10 het onderspit delven. Helaas raakte Jaap Wildschut ge blesseerd, hij is nog altijd niet her steld. Spoedig beterschap Jaap. De week daarop 25 November j.l., werd het terrein van O.V.V.O. afgekeurd, zodat de wedstrijd O.V.V.O.A.F.C. geen doorgang vond. En dan de wed strijd thuis tegen H.F.C. op 2 Decem ber 1956, die door onze jongens met 4i werd verloren. Een ongelukkig kwartiertje in de eerste helft van de wedstrijd en de rust brak aan met 04. Het eerste kwartier had A.F.C. het beste van het spel, doch kon dit helaas niet in doelpunten uitdrukken. Daarna kwam H.F.C. aan bod. Het was al spoedig 01. Door een fout in de achterhoede werd het 02, door een penalty 03 en zelfs, door deze tegenslag was A.F.C. een beetje van de „kook", werd het 04, waarmee de rust aanbrak. Na halftime gaf A.F.C. hoofdzakelijk de toon aan, doch kon het helaas niet verder bren gen dan één doelpunt, dank zij het sublieme werk van keeper v. d. Lee en het stugge verdedigen van vrijwel het gehele H.F.C.-team. Op 9 De cember j.l. bevochten wij een ver dienstelijke zege op J.S.V. (13) in Jutphaas. De 35 A.F.C.'ers, inclusief de spelers en officials, hebben nu niet bepaald een prettig uitstapje naar Jutphaas gemaakt. Onze toe- ringcar reed zover de weg op als mogelijk was en vandaar moesten wij ongeveer 10 minuten verder lo pen door de modder om het terrein te bereiken. Terrein en accommodatie zijn helaas niet meegegroeid met de ze in enkele jaren opgeklommen club uit de provinciale bond. Maar we hebben twee punten binnen, en dat is hoofdzaak. Trainer Geluk heeft inmiddels de wens te kennen gegeven zijn functie te willen neerleggen. Inmiddels heb ben wij Dick Disselkoen bereid ge vonden zijn taak over te nemen, waarmede hij inmiddels is aangevan gen. Als Dick voor zaken in Zeeland vertoeft, hetgeen slechts eens per 5 weken kan voorkomen, zal Adé Klein hem vervangen. Wij wensen Dick en Adé veel succes met hun streven onze elftallen op een hogere plaats op de ranglijst in de competi tie te brengen. Chris Geluk danken wij hartelijk voor het vele werk in het belang van de spelers en dus voor A.F.C. verricht. Personalia. Op 24 November j.l. herdacht W.V.V. te Winschoten haar 60-jarig •bestaan. Onze hartelijke felicitaties met dit heuglijke feit. Wij wensen hen ook voor de toekomst veel succes. De A.F.C. familie kreeg weer twee nieuwe spruiten in de vorm van Simone, dochter van de Heer en Mevrouw VogelRoordink en Ilma Karin, dochter van de Heer en Me vrouw de VriesSievers. Onze har telijke gelukwensen voor beide fami lies. Op 3 December moesten wij he laas onze donateur en vader van twee onzer spelers, wijlen de Heer H. P. van de Bergh, naar zijn laatste rustplaats vergezellen. De Heer v. d. Bergh was slechts korte tijd ziek ge weest. Met hem is één van onze trouwste leden heengegaan, die het wel en wee van A.F.C. zeer ter harte ging. Hij ruste in vrede. Festiviteiten. Onze jaarlijkse kienmiddag voor de Jeugd heeft op 15 December j.l. plaats gevonden en de Kienavond voor Senioren wordt vanavond ge houden. Komt allen vroeg opdat U een goede plaats heeft en de Club avondcommissie tijdig kan aanvan gen, anders bederft het wild. Op 1 Januari a.s. wordt, der tradi tie getrouw, wederom in ons Club huis de Nieuwjaarsreünie gehouden, waarbij natuurlijk ook Thomasvaer en Pieternel aanwezig zullen zijn. Jacques Kohier Jr. dankt alle A.F.C.- ers die hem ook bij het St. Nicolaas- feest niet vergeten hebben. Inmiddels is hij verhuisd naar: Gooi's Kinder ziekenhuis Crailo te Blaricum. Jac ques het gaat goed naar wij horen, houd het zo. Het allerbeste, jongen. Mevrouw v. d. Pijl dankt alle A.F.C.-ers voor de attenties die zij tijdens haar ziekte mocht ontvangen. Mevr. v. d. Pijl, spoedig beterschap en wij hopen U weer spoedig in ons midden op de Wandelweg te zien. Als U deze Schakel ontvangt, spoedt het jaar zich wederom ten einde. Een jaar dat voor ons A.F.C.- ers uit technisch oogpunt bekeken, nu niet bepaald erg gunstig is ge weest. Laten wij hopen, dat 1957 ons betere resultaten voor alle senioren en jeugdelftallen zal brengen en wij spoedig enige sporten op de compe titieladders zullen kunnen stijgen. Wij wensen alle A.F.C.-ers en ook onze andere vrienden van harte een prettig Kerstmis, aangename Jaar wisseling en een goed begin in 1957. VÉTË. Speciaal adres voor NIC. LELOUX ZEILSTRAAT 46 TEL. 715356 SCHELDESTRAAT 8 TEL. 713870 2

Schakels (clubbladen) | 1956 | | pagina 2