De Rijk Jeugdiger Junioren A Apen Ossen Houthandel en Timmerbedrijf poelt allen mee, het is voor a.f.c. licht, dat wij te gemakkelijk uit ons evenwicht gebracht kunnen worden. Het elftal, in de sterkst mogelijke opstelling wist een 20 voorsprong te verkrijgen. O.V.V.O. wist echter van de duidelijke verslapping in onze gelederen gebruik te maken en zelfs met 32 te winnen. Tegen de Blauw-Wit junioren A 1 werd niet slecht gespeeld en de 51 nederlaag is ook wel enigszins ge flatteerd. Er dient echter gewaakt te worden voor een zekere onrust m dit elftal. Eén der oorzaken ligt wel hierin, dat men vaak te veel aandacht aan zijn medespelers schenkt, die wel eens foutjes maken. Men kan zien beter op zijn tegenstander concen treren, dan over de gemaakte fouten onder elkaar te mopperen. Dezelfde Zondag speelde Junioren B1 ook tegen Blauw-Wit, resultaat 70 nederlaag. «Hopelijk hebben jullie van deze wedstrijd iets geleerd, dan is deze nederlaag niet voor niets geleden. Je ziet nu hoe belangrijk uithoudingsvermogen en lichaamsbe- heersing zijn. Dus jongens, hard trainen. Van Junioren A 2 wachten we nog steeds op de eerste overwinning. In deze afdeling behoren wij wel tot de zwakkere broeders. Junioren B 2 heeft in de laatste twee wedstrijden flinke nederlagen moeten incasseren. Hopelijk, ook van deze elftallen, een volgende keer betere berichten. Tot slot kunnen we ook goede resul taten melden. Junioren B 3 is met 3 gespeelde en gewonnen wedstrijden, doelgemiddelde 20 voor en slechts 3 tegen, het seizoen goed begonnen. Junioren B 4 heeft zich na een slecht begin hersteld. Van Water graafsmeer en D.W.V. werd met 51 en 60 gewonnen. Goed zo jongens, we zijn op de goede weg. P. VAAL. Deze keer slechts een kort stukje over het hoogste juniorenteam. Niet veel goeds echter. Na de gerecht vaardigde hoop van de vorige maal op de sterkste opstelling, is geble ken, dat we niet hecht genoeg zijn om een overwinning uit het vuur te kunnen slepen, of de volle winst door veel goals te behalen. Dat bleek duidelijk in de wedstrijd tegen O.V.V.O. Daar we reeds gauw met 20 voor stonden, leek het eén zacht eitje te worden, maar toen er een tegenpunt gescoord werd, bleek al weldra, dat we niet de kracht hadden om terug te slaan. Resultaat: 2—3. De jongste wedstrijd, tegen Blauw- Wit, liet ook het tekort aan techniek van het elftal in zijn geheel, zien. Bij de rust was de stand nog maar 1o voor de Blauw-Witters, doch na de rust liepen ze via 21 tot 5.1 uit. Misschien zijn de niet zo fraaie resultaten te verklaren door het feit, dat wij nog niet goed genoeg op elkaar ingespeeld zijn, en zodoende pas later in het seizoen goed op gang komen evenals dat vorig jaar het geval was. Hopelijk zijn er volgende keer weer wat gunstiger resultaten te melden, wanneer tenminste niet ge durig, zoals de afgelopen weken, de terreinen afgekeurd worden. BOB BREMER. Ongetwijfeld zult U helemaal on deraan op de achterzijde van het wekelijkse bulletin ook de aankondi ging van wedstrijden tussen een aantal diersoorten hebben gelezen. En nu mag U er wel eens aan ge twijfeld hebben of A.F.C. een voet balclub dan wel een fuifclub is, voor een concurrent van Artis zult U Uw „nietig clubje" nooit gehouden heb ben. Die conclusie is juist. Deze namen staan voor de elftallen van een aan tal noeste, roodzwarte strijdertjes, die elkaar op Zaterdagmiddag de kaas van het brood trachten te -eten. De eerste letter van deze elftal namen correspondeert met de eerste letter van de naam van de leider. Voor een duidelijk begrip zij vermeld, dat bijvoorbeeld Rein Akkerman de Apen leidt, waar mee overigens ten opzichte van Akkie niets gezegd wil zijn. Het is mij een genoegen U hier onder van de indrukken van twee dezer knapen (een Aap en een Os), allebei een jaar of tien, te laten ken nis nemen. In het begin van de competitie speelden wij tegen de Ossen. We wonnen die wedstrijd met 40. Dank zij Tim Nijman. Tegen de Leeuwen viel het ons niet mee. We kregen een paar kan sen, maar die werden niet benut. In de tweede helft ging het veel beter. Tien minuten na de rust kwam er een doelpunt uit een voorzet van Frank Reddering. De tweede goal kwam uit goed overspelen. We speelden de derde wedstrijd te gen de Tijgers. Dat ging niet goed want in de eerste helft al kwam de midvoor van de Tijgers vrij, maar zijn schot ging net naast. We losten regelmatig schoten maar door lat, paal en prima keepen van Plantinga bleef de stand 00. Namens alle welpen een spoedig beterschap en hartelijke groeten voor onze Jacques Kohier. HEIN VAN WAESBERGE. De wedstrijden zijn erg leuk al hebben we twee keer verloren en één keer gewonnen. Er zijn er bij die nogal goed spelen, weer anderen we ten hun plaats nog niet, zoals b.v. mijn persoontje. Maar door veel te trainen en niet weg te blijven, zullen we dat wel leren. Voor en na de wedstrijd hebben we haast altijd gijn, b.v. kluitjes van je kiksen halen, en dan naar elkaar toegooien. Daar hebben we de grootste lol om. We kunnen het erg goed met elkaar vin den, al hebben we wel eens ruzie, maar dat is zo weer over. Nu ga ik eindigen, dag Ossen tot de volgende wedstrijd en hou je taai. NICO LELOUX Jr. v. Ostadestraat 148-150, bij de Ferd. Holstr. Telefoon 71.96.03 Het aangewezen adres voor: Vuren- Eiken- en Beukenhout Hard- en Zachtboard Triplex Eternit en Eternitboard Tegel- en Steentjesboard Al Uw hout eventueel machineklaar Vert. J.G. DE VRIES WETERINGSCHANS 59» - AMSTERDAM - TELEFOON 35041

Schakels (clubbladen) | 1956 | | pagina 6