Nette en Nuttige Notulen-Notities S. 13 aar da Tip Drukkerij Joh. Meijer Zoon ACCOUNTANCY poelt Allen mee, het is voor a.f.c. Ons eerste elftal is beter in het spelen van friendly games, dan in competitieverband. Dat hebben wij helaas moeten ervaren in de eerste drie competitie-wedstrijden. Op 23 September speelden wij uit tegen H.M.S. 22, op 30 September thuis tegen T.O.G. 11 en op 7 October uit tegen De Spartaan verloren wij met 10. Over de wedstrijd tegen H.M.S. kunnen wij maar beter zwij gen. Het optreden in Utrecht van twee onzer spelers (hetgeen uit eindelijk geleid heeft tot het bedan ken van Ko Bouwens), was van dien aard, dat wij deze wedstrijd maar zo snel mogelijk moeten vergeten. En voor de volgende wedstrijden, n.l. tegen T.O.G. en De Spartaan hadden wij zoveel invallers, dat wij hiervoor wel een excuus hadden, dat wij niet tot overwinningen hebben kunnen komen. Overigens is ons het elftal van De Spartaan heel erg tegenge vallen. Indien Jaap Wildschut eerder op de rechtsbuitenplaats zou zijn gaan spelen en Koen Colijn op de midvoorplaats, geloven wij, dat de overwinning niet bij De Spartaan was gebleven. (Vervolg Van de brug) het nieuwe complex binnen afzien bare tijd van ëen goede en mooie be planting kan worden voorzien, zon der welke het geheel een ongezellige aanblik zou hebben. Uit aanschou wing weten wij nu, dat een beplan ting, die door de Gemeente wordt aangelegd, na 4 a 5 jaar aan alle wensen voldoet en zelfs na 2 a 3 jaar reeds een gezellig aanzien heeft. Daar de grasmat toch 1 a 2 jaar moet blijven liggen alvorens de vel den, bespeeld mogen worden, terwijl met de beplanting direct begonnen wordt bij de aanleg der velden, be hoeven wij ons over dit punt geen grote zorgen meer te maken. En het clubhuis zult U vragen Dat is een hoofdstuk apart, waarover ik U t.z.t. nader hoop in te lichten. HENK KAPPELHOFF. Op 7 October, de dag dat wij tegen De Spartaan speelden, was dat overi gens de enige wedstrijd in onze ver eniging die doorging. De K.N.V.B., Afdeling Amsterdam (A.V.B.) had alle wedstrijden moeten afgelasten tengevolge van de onbespeelbaarheid van de terreinen door de zware regen val op de voorafgaande dagen. Ook onze drie velden werden op die dag afgekeurd. Begin October reeds deze maatregel, dat kan wat worden dit seizoen Vergadering. Op 10 October j.l. hielden wij onze zgn. najaarsvergadering in ons Club huis, waarbij o.a, de Penningmeester zijn begroting voor het lopende sei zoen heeft uitgebracht. Bedroevend weinig leden hebben hun belangstel ling voor het wel en wee van hun vereniging getoond. Inclusief het Be stuur waren 36 leden aanwezig. Er waren inderdaad nog enkele (oudere) leden, die bericht van verhindering zonden; moeten wij werkelijk aanne men, dat het de honderden afwezigen niet interesseert wat er in de club gaande is? Dit was b.v. de gelegen heid Uw wensen en verlangens naar voren te brengen, zodat niet op de trap of in een onderonsje Uw critiek geuit behoefde te worden. Op deze vergadering werd Willem van Oort benoemd tot lid van de Elf talcommissie B in de plaats van Otto de Vries en Piet Vaal als Secretaris van de Jeugdcommissie als vervan ger van de scheidende Wim van Teu- nenbroek. Beide aftredende functio narissen ook vanaf deze plaats onze hartelijke dank voor het vele werk in het belang van de A.F.C. verricht; wij wensen hen veel succes in hun respectievelijke nieuwe jobs in Al- blasserdam en Groningen. De plaats vervangers een hartelijk welkom in hun commissies en wij spreken de verwachting uit, dat zij hun functie met ambitie zullen vervullen. Personalia. Onze Jaap a Cohen is gelukkig uit het ziekenhuis thuisgekomen en wij wensen hem een spoedig en algeheel herstel toe. Vanmorgen werd er op mijn kamerdeur geklopt: MijnheerUw brievenbus is weer totaal verstopt!" Zo gaat het elke dag, wat moet ik daar nu mee? De brievenbus ligt vol met tips van A.F.C.! De spieren van mijn hand hebben de dienst gestaakt door 't aantal brieven dat ik open heb gemüakt. Ik stik in de kopij maar kan geen regel schrijven. De clubbladredacteur zal wachten moeten blijv e n. Doe daarom een beroep op leden en liddinnen geen onderwerpen voor een rijm meer te verzinnen. Doch mocht U desondanks tdch nog iets prepareren, wil dan zo smeek ik U de zaak coördineren. Gij allen kunt Uw tip aan de redactie sturen. Zij zal met vakmanschap de beste eruit puren. Hier het adres, opdat het niemand uit het veld slaat: Jan Steensma, vijftig in de Tweede van der Helststraat. B. S. LE MARCHE. Ons lid A. Galman is inmiddels ge trouwd met Mej. A. P. Dijksen. De A.F.C.-familie wenst de Heer en Me vrouw Galman alle geluk toe. En tot slot feliciteren wij Lotty Bessem en de Heer H. van Hoeve recht hartelijk met hun verloving. Vrienden, tot de volgende Schakel. VéTé. MARATHONWEG 64 AMSTERDAM-Z. TEL. 71 33C8 Kanaalstraat 132, Amsterdam-W. Telefoon 807 1 0. Uw adres voor beter drukwerk

Schakels (clubbladen) | 1956 | | pagina 2