Reünisten-flitsen Wijnhandel Bouquet Gerard Doustraat 71, tel. 27358 Zonda*; 28 Februari a.s. is de voetbalmatch K.F.C.-A.F.C. De heerlijke koffie, Handels onderneming „Koetosari" BequnstiqinQ van onze aöveRteeRöeRs, houöt öe schakel m stanö Hoewel er een hemelsbreed ver schil bestaat tussen het IJzeren Gordijn en het Gordijn dat reünisten van A.F.C. en de overige leden scheidt, neemt dit toch niet weg, dat alles, wat reünisten van A.F.C. op de gedenkwaardige 18e Januari zeggen, horen en beleven, niet voor publica tie in een stijlvol blad als de Schakel kan worden vrijgegeven. rr~~' Hi O gerust enige. i ide, typische machiiH van gesprek- merkingen niet regels verder .mlezing gedrukt. Ge- "stomme zinnetjes en uit- Jij het lezen dient U aller- 'de genoemde zegsman terdege oor Uw geest te halen. Laat hem even een paar tellen in Uw geestelijk denkvermogen vertoeven. Laat hem even praten, zoals hij dat doet in het clubhuis, op ons veld of als U hem plotseling tegenkomt. Voor volkomen outsiders zal de in houd „leeg'' schijnen. Enfin, hier dan enkele flitsen in chronologische volg orde gestenografeerd Willy Brusse (half zes)Gut, ben ik de eerste? Ik zweer je dat ik dacht dat er half zes in de convocatie stond. Verschrikkelk, hè, die smo kingboordjes. Ken je dat? Moe aan het trekken, ik brullen van pijn. Moe dood-nerveus. Ken je dat? Oh, ver schrikkelijk!! Mijn hart, mijn hart!! Jan Walther (zes uur)Keek, keek, dèr heb je warempel Brusse ook! Mocht je wel weg van Lous zo'n lange teed? Keek, keek, en daar zit warempel onze veurzitteren keek, keek .Tan Scheepstra (half zeven): Met zijn achten zijn werechterhand op tafel; even kijkendat is 24, gedeeld door tweelaat ik eens met tien beginnenlijkt mij heee- eeeelemaal niet zo gek! Willy Brusse: (kwart voor 7): Hééé, jongelui, lekker een daggie uit. Zet hem op!! Gut, Willem, wat zie jij er- weer soigné uit vandaag. Heerlijk zo een borreltje onder enkel mannnnen. Ken je dat? Fons de Vilder (7 uur)Ja, Nico, kijk eens, jongetje, wanneer ik nu dat Suez-kanaal verbreed heb, krijg ik 'n paar mannetjes vrij. Dan kunnen we wat aan die sloot achter de overdek te gaan prutsen. Tegen die tijd stuur ik wel een paar drag-lines Ben Elzerman (half acht): Het spijt me, Cor, beste jongen. Vandaag praat ik geen woord over elftallen en zo... Ik wil alleen zeggen, dat ik v anochtend met Bijker gesproken heb enenfin, waar praat ik eigenlijk over? Wat wil je drinken? Ober, als je even tijd hebtenfin, toen zei Bijker dan Henk Esser (8 uur)Mijne Heren, er bestaat nog gelegenheid een laatste ronde te bestellen. Daarna gaan we aan tafel! (er ontstaat rum1 er!) Jo Wijnand (8 uur 0)Ober, een dubbele ouwe!!! (na deze vijf rondjes gaan de heren werkelijk „aan tafel") Arie Mets (half 9)Veurtreffelijke soep, zag! Dreven er bij jou ook twee balletjes in? Naar mijn bescheiden mening bevindt de kok zich hier in een stadium van roekeloosheid. Ik ben nèmelrjk op culinair gebied een uiterst doortastend fijnproever. Zeg, vuile schoft, zou je mij niet onmid dellijk een glas wijn offreren. Je hebt niet met je „seurt" te doen, doodge woon lid!!! Leo Horn (9 uur)Die Hongaren wa ren prima kerels! Wat, die penalty? Allicht was dat een penalty. Een moeilijk te leiden match? Ben je gek! Echt een makkelijk gezellig vacantie- tripje. Hoe vind jij die doppertjes? Vast uit het blik. Enfin, Fons de Vil der moet toch ook wat verdienen!! Max de Bruin (half 10)Ja, en moet je weten! Ik zag Willem Staats een tijdje geleden met Henk Esser smoe zen. De schrik sloeg me om het hart! Ik dacht: Willem probeert natuurlijk het diner bij „972" te krijgen. En ik zweer je, dan had je mij niet gezien. Zeg, wat zouden jullie zeggen van een heerlijk exquise flesje Beaujolais. Maar dan van 1947...(die van 972 bleken uitverkocht). Jan Snelleman (half 19)Man, doe niet zo duur en zo uitgekiend!! Leg je kaarten nou eens op tafel, als je durft! I. Galavazi (10 uur): Ik weet nog goed, ik herinner het me als de dag van gisteren, ja, Ober alleen wat spercieboontjes, daar ben ik gek op! Het was tegen Zeeburgia en twee minuten voor tijd bij een stand van 4-4 krijgt Charles (Hier wordt waar schijnlijk Lungen bedoeld Kn.) de bal bij de linker-corner vlag te pak kenhij zwenkt naar binnen ho, ho, geen aardappeltjes zei ik toch A. M. Disselkoen (half 11)Meneem de voorzitterrrrrr. Ik ben misschien maar een onbeduidend lid van A.F.C. en ik weet wel, dat de honkballers niet officieel bij -de A.F.C. zijn aange sloten, maarrrr ik wil hierrrrr toch namens de A.B.C. U harrrrrrtelijk feliciterrrren met Uw verjaarrrr- dag. Nico Holza-ppel (11 uur):.. Ik be grijp, dat de spanning ten top is ge stegenU beseft natuurlijk, dat de man, die ik op het oog heb hier in de zaal moet zittenU zult wel zeer verlangend zijn te, weten wie ik bedoelik ben dan ook van plan het U te verklappenik kijk reeds een bepaalde richting uit wie zal de Nobelprijs 1954 ontvangen wie... U mag drie keer raden wiehet ishet is Jo Nestelroy (half 12)Dank je, ober, ik geen roomijs. Is er nog bier in dit huis?? Wie nog meer? Een, twee, vijf, acht, 117 bier. En een beet je vlug!!!! Arie Waayer (12 uur): Het bier is weer best!! (voor dat ene zinnetje ontvang- ik alleen al van de Amstel Brouwerij één kistje - Kn.) 'n Lekker koud glaasje bier (het zullen wel 2 kistjes worden - Kn.). 't Leven is toch heus niet zo kwaad! Willem, speel een deuntje op de piano. Kom op, ouwe gezellige dikzak! Wij blè ren wel mee! Dick Bessem (half een)Ich habe mir für Grinzing einen Dienstmann engagiert Dr Hofstee (1 uur): Zeg, hoe is het elftal van A.C.C. dit jaar. V.R.A. zal Wim Glerum moeten missen. Jam- (vervolg pag. 113e kolom) Privé-adren: Bunsenstraat 118, tel. 742374 September, October, November enz., er is weer een R in deze maanden, dus alles rolt weer. De voetbal rolt weer, de aanslagbiljetten, ja, dit wordt wat saai, rollen weer in onze brievenbussen, maar ook in het zakenleven gaat alles weer op rolletjes lopen. In mijn zaak is een grote sortering binnen gerold van Oude Jenevers Jonge Jenevers Likeuren, Cognac Port en Sheiry-wijnen etc. etc. Wellicht wilt IJ eens een proefordertje bij mij plaatsen. U heit 27358 of 742374 en het wordt U thuis bezorgd. Wanneer U mij voor Zaterdag 23 Jan. de ruststand van deze wedstrijd met of zonder order doet toekomen, ontvangt U bij de juiste uitslag een aardige surprise Bezorging door de gehele stad. die U op het clubhuis drinkt, wordt geleverd door: Hooimaikt 8, Haarlem 10

Schakels (clubbladen) | 1954 | | pagina 10