fflafhall Heinekeiis Nette en Nuttige Notulen-Notities y^ir- Dames- en Henenschoenen Bequnstiqinq van onze aöveRteeRöeRs, houöt öe schakel in stanö (~)ns le elftal speelde 17 Mei in het Jubileum tournooi van ,,de. Spar taan" tegen de jubilerende Vereni ging met vijf invallers een ongeïn teresseerde wedstrijd en verloor dan ook tegen een Spartaan, dat ook niet erg' actief was, met 2-1, zodat het gelijktijdig uitgeschakeld was voor de finale op 31 Mei. Het was bovendien ook op die dag voor voetbal te mooi weer, hetgeen de penningmeester dan ook wel in z'n laatje bemerkt zal hebben. Er was bedroevend weinig publiek. Wij hadden Paul Kist en z'n mannen graag een uitverkocht huis gegund, doch in de 2e helft van Mei, als iedereen „tabak" van voetballen heeft, is het haast niet anders te verwachten. Jammer Spartanen! Op Hemelvaartsdag trok ons 5e elf tal onder leiding van Otto v. d. Heul naar den Haag om deel te nemen aan het Insulinde Tournooi van H.B.S. De uitslagen waren: A.F.C. 5 H.B.S.5 30, A.F.C.5—H.V.V.4 2—0, A.F.C.5Quick (N) 4 3—2, Finale: A.F.C.5—V.O.C.3 1—1. A.F.C. wint na strafschoppen en neemt de fraaie Insulinde bal mee naar Amsterdam, alsmede een prettige herinnering aan het tournooi en de avond. Want in dien U wel eens na een voetbaldag des avonds als gast van HBS in het Paviljoen bent gebleven, weet U wat dit zeggen wil. De jongens gaan dan node naar Amsterdam. Op 24 Mei werd door ons le Junio ren-team aan het Internationale Jeugdtournooi van Blauw Wit deelge nomen. Het bracht helaas geen prijs mee naar huis. Eerste prijs Op 2e Pinksterdag organiseerde on ze Jeugdcommissie wederom een Ad- spiranten tournooi en als het ware zetten zij hiermede de kroon op haar werk van het afgelopen seizoen. On ze adspiranten behaalden nl. de eer ste prijs, zodat de beker een jaar in onze prijzenkast tentoongesteld kan worden. Tweede werd Volewyckers en derde H.B.S. De organisatie was, we zijn nu eenmaal van de Jeugdcommissie niet anders gewend, prima verzorgd. Bij de prijsuitreiking kon Voorzitter Holtzappel gelukkig van de gelegen heid gebruik maken de H.B.S.-ers te feliciteren in verband met 't feit dat het le elftal van de Kraaien voor de le Klasse behouden blijft. Ook vanaf deze plaats onze hartelijke felicita ties. Onze Junioren den Dekker en Ton- ny Beekman speelden de afgelopen weken nog enkele malen in het Am sterdamse Jeugdelftal in selectie wedstrijden en tegen het Haarlems jeugdelftal, waarbij ze de A.F.C. op keurige wijze vertegenwoordigden. Evenals vorig jaar vond de finale voor de schoolwedstrijden ook dit keer weer op onze terreinen plaats, onze penningmeester keek met lede ogen toe, hoe vol het was, terwijl hij geen dubbeltje binnen kreeg. Kaarten Wij hebben als te doen gebruikelijk de door onze leden bestelde kaarten voor bijzondere wedstrijden uitgereikt en zijn toen met kaarten van de wed strijd RapidMiddlesborough en voor de Olympische dag blijven zitten. Sommige leden hebben deze kaarten zonder meer niet afgehaald, anderen stonden de plaatsen niet aan, omdat ze niet „mooi genoeg" waren (bij HollandBelgië accepteren zij wel elke aangewezen plaats met graag te) en weer anderen hadden nog an dere smoesjes. Het resultaat was, dat Uw Secretaris, die dit geld privé bij de K.N.V.B. voorschiet, des avonds voor de wedstrijd van Rapid, en de morgen van de Olympische Dag overal heeft kunnen lopen leu ren om de kaarten kwijt te raken. Op de Olympische Dag is Otto Ster man hem hierbij nog behulpzaam ge weest. Het spreekt vanzelf, dat de leden, die deze kaarten om welke reden dan Speciaal adre9 voor ZEILSTRAAT 46 TEL. 715356 SCHELDESTRAAT TEL. 713870 ook niet afgenomen hebben, zich de moeite kunnen besparen in de toe komst kaarten voor een Interland- of andere bijzondere wedstrijd aan te vragen, aangezien hun namen geno teerd zijn en zij onder geen voor waarde meer in aanmerking komen. Ballotage Wij maken er onze leden op attent, dat ons nog altijd aanvraagformulie ren voor nieuwe leden bereiken, ge tekend door Adspiranten, Junioren of Donateurs, of soms slechts gete kend door één werkend lid. Wij ver zoeken alle leden er nota van te ne men, dat nieuwe leden slechts door twee werkende leden kunnen worden voorgesteld, dus niet door Donateurs, Junioren of Adspiranten. Uiteraard moeten de voorstellers voor de nieu we leden kunnen instaan en dezen dus wel heel goed kennen. VAN TEUNENBROEK

Schakels (clubbladen) | 1953 | | pagina 2