Overzicht Hartelijk dank JlT.B.-eis, Café Royal Les? Auto--ïtij,i£.(io-at jjiPsUcc&i" D. v.d. VEN (De heerlijke koffie, Handelsonderneming „Koetosari" BequnstiQinq van onze adveRteeRdeRs, houdt öe schakel in stand Zoals ik reeds in de vorige Schakel voorspeld heb, hebben wij ook in Januari weer weinig wedstrijden kunnen aanschouwen. Slechts één competitiewedstrijd werd er door ons le elftal gespeeld en wel op 25 Ja nuari j.l. thuis tegen Schoten, die door de onzen met 3-1 werd gewon nen. Reeds voor de rust hadden wij een dusdanig overwicht dat het he lemaal niet verwonderlijk was ge weest, als wij met 3-0 hadden voor gestaan. Doch eensdeels slecht schieten onzer voorhoede, anderzijds het prima verdedigen van de kee per van Schoten, belette dit. De rust ging in met 1-0 door een zeer moei lijk doelpunt van Wim Feldmann. Na de rust kwam Schoten aanvan kelijk wel sterker voor de dag doch werkelijk gevaarlijk zijn zij in deze wedstrijd maar sporadisch geweest. Op 11 Januari j.l. speelden wij in Zwolle tegen al zeer oude vrienden n.l. Z.A.C. en speelden deze vriend schappelijke wedstrijd gelijk (2-2). Wij hadden invallers voor Wildschut, Disselkoen en Feldmann. Personalia Helaas werden wij in Januari weder om opgeschrikt door het overlijdens bericht van één onzer leden, n.l. van de Heer P. Sanders Sr. In A.F.C.- kringen was de overledene niet zo bekend als in A.C.C.. Daar was de Heer Sanders een geziene figuur, die ook daadwerkelijk veel voor cricket en voor A.C.C. in 't bijzon der heeft gedaan. Hij ruste in Vre de. Wolter de Jonge en Marjolein Bos kamp zijn inmiddels in het huwe lijksbootje gestapt evenals George Horn en Cilly Levy. Beide paren ook vanaf deze plaats nog eens onze hartelijke gelukwensen. Het gezin van Jaap Wildschut werd uitgebreid door de geboorte van Bet- tina, Marion terwijl Maria, Johanna zich' bij het gezin van Harry Smit aandiende. Ook deze gezinnen onze hartelijke felicitaties. l Op 27 Januari werden de Bestuurs leden met hun dames bij Jaap a Cohen genodigd ter ere van z'n uit roeping tot Nobelprijswinnaar. U begrijpt vermoedelijk wel, dat wij bij Tony en Jaap een zeer gezellige avond hadden. En met deze uitnodiging is de A.F.C. weer een traditie rijker geworden! Zoals U ziet geen voetbalwedstrij den in Januari maar vele A.F.C.-ers hebben elkaar toch in deze maand zo nu en dan ontmoet. VAN TEUNENBROÉK (Vervolg Weer mis) bracht door Nederland, al twee mil- lioen gulden onderweg naar het Na tionaal Rampenfonds. De K.N.V.B. zal nog wel eens kij ken. Want vergeet U niet, juffrouw wat dat allemaal zou kunnen kos ten... Slaap lekker, heren, die je vrije tijd geven aan de opvoeding van de Ne derlandse jeugd", zoals dat op of ficiële recepties heet. Die Nederland se jeugd denken wij aan onze mi litairen heeft inmiddels de wed strijd van haar leven gespeeld. Ma terieel verloren, moreel gewonnen. Hulde. Wij brengen hulde aan de aanvoer ders van P.S.V. en LE.C., die in het niet-getroffen Eindhoven geprotes teerd hebben tegen het doorgaan van de wedstrijd. Wij brengen hulde aan de Groningse correspondent van de „Sportkroniek" die in zijn verslag duidelijk naar vo ren bracht, dat zijn kop niet naar voetbal stond. Aan Tom Schreurs, die de Sportrevue van de A.V.R.O. met de successen van onze schaat senrijders in Noorwegen zo sober en gevoelig aankondigde. Aan de redactie van „Sport/Sportwereld", die in vlijmscherpe bewoordingen de houding van de K.N.V.B. aanviel. Aan allen, die begrepen, hoe mis de K.N.V.B. op 1 Februari 1953 ge weest is. J.W. Hart'lijk dank voor 't vlot betalen, A.F.C.-ers, 'k ben zóóóó blij. Heus U zult het niet geloven, Maar m'n kas is nu vies-bij. Stapels giro's kwamen binnen. En een rij stond voor m'n deur, En men riep: „Zeg penningmeester" „Hier is geld en geen gezeur." Bezoekt de clubavonden en de bijeenkomsten na afloop van de uitwedstrijden in (Eggers) Ja, men stond gewoon te dringen, Ieder wou z'n centen kwijt, 't Deed me weer zo écht herin'ren Aan die goeie ouwe tijd... Heus, U zult het niét geloven, Maar dat dringen werd ik zat... 't Leek of 'k Holland-België kaarten Zó maar te verdelen had!!! Maar... er zijn helaas nog mensen, Ook al is 't maar twee procent, Die,... nou ja, U snapt mij vrienden, 'k Denk dat U ze óók wel kent. Schrijven, vragen, zeuren, dreigen, En nog veel meer narigheid, War.t d'°e twee procent, begrijpt IJ, Zrjn de dieven van MJN tijd Als ik hün toch eens kon schrijven, Wat ik wérkelijk van hen dacht. Wel, ze zouden zich diep schamen Voor hun verd're nageslacht.,, 'k Ben niet bang voor lange tenen. Wat ik schrijven zou was waar, Wart deez' dieven van mijn nachtrust Waren dan nog lang niet klaar! 't Kost maar porti en incasso, Maar ik krijg geen rooie duit. Als 't aan mij lag, wanbetalers, Nou, dan vliegt ge er zó uit. Ik zal nog één maandje wachten, Voor ik met mijn „gal" begin,... Daarna komt een wanbetaler 't A.F.C.-hek niet meer in!!! Ping-ping II Gediplomeerd Instructeur der K.N.A.C. en A.N.W.B. De school waar Rijks- en Gemeente ambtenaren hun opleiding ontvangen. De Clercqstraat 69, Amsterdam-W., telefoon 84189 Garage "Kerkstraat 92-94 die U op het clubhuis drinkt, wordt gelevérd door: Hooimarkt 8, Haarlem 3

Schakels (clubbladen) | 1953 | | pagina 3