mafiall Heinekens ÖRukkeRi] Nette en Nuttige Notulen-Notities (Dames- en Herenschoenen joh. meijeR zoon BequnstiQinq van onze aöveRteeRÖeRS, houöt öe schakel in stanö Speciaal adres voor ZEILSTRAAT 46 Voor al Uw drukwerken Kanaalstraat 132 Amsterdam-W. Telef. 80710 October ligt inmiddels weer achter ons en over deze maand kunnen wij niet anders dan tevreden zijn ten opzichte van de resultaten van ons eerste elftal: 5 October Helder-AFC 1-1 12 October AFC-West Frisia 3-3 en 26 October ZVV-AFC 1-1. Als wij vorenvermeldo' uitslagen nader beschouwen, is dit niet alleen bevre digend, doch tevens hoop vol voor de toekomst en met een zekere trots kunnen wij er zelfs van gewagen, dat ons eerste elftal de enige Am sterdamse Tweede Klasser is, die tot nu toe ongeslagen bleef. Inder daad, zoals de Elftalcommissie in het Bulletin schreef, zouden een paar overwinningen ons zeer welkom zijn, doch die komen in de volgende we ken ook nog wel. Liever echter niet zo veel, want dat kost mij dan te veel sigaren 18 October j.l. speelden onze eerste elftallers Dick Disselkoen en Wim Feldmann met het Amsterdams elf tal te Brussel, welke wedstrijd ein digde in een 2-1 overwinning voor Amsterdam. Zoals bekend, scoorde Dick het eerste doelpunt voor het Amsterdamse elftal. Op deze datum trokken ons eerste elftal, alsmede enkele reserves, de Elftalcommissie en last but not least onze Voorzitter naar België en aan schouwden de verrichtingen van onze linkervleugel in het Amsterdams elftal en bezochten de volgende dag België-Nederland te Antwerpen. Wat mij als thuisblijver van dit uit stapje bekend is, laat zich niet in de mij door de Redactie van de Scha kel toegemeten bescheiden ruimte beschrijven. Bovendien zal dit wel elders in de Schakel uitvoerig uit de doeken gedaan worden (vermoedelijk met uitzondering van enkele, overi gens hoogstinteressante details). Te oordelen naar wat ik er van hoorde, geloof ik, dat de jongens (en vermoe delijk ook de oudere „tourleden") hierover nog lang zullen napraten. Het is buitengewoon in de smaak gevallen, dat is zeker. Personalia 11 October j.l. werd geboren Beatrix Yolanda, dochter van de Heer en Mevrouw George Wijnand-de Jong en op 25 October Bert Johan Gerard, zoon van de Heer en Mevrouw van Weelde-Bol te Rotterdam. Nogmaals onze hartelijke gelukwensen aan ouders en grootouders. Helaas hebben wij ook een droeve gebeurtenis te melden, n.l. het ver scheiden van de vader van Johnny Claus, de Heer J. W. Claus. Zoals men weet, was wijlen de Heer Claus sedert jaren getuige van de verrichtingen van ons eerste elftal, waarvan John zo'n vijftiental jaren deel uitmaakte. Nog niet zo heel lang geleden overleed ook Mevrouw Claus. Wij wensen John de kracht dit gevoelige verlies manmoedig te dragen. Dat zijn vader ruste in Vrede. Het Bestuur heeft inmiddels de vol gende Heren aangezocht een werk- eommissie te vormen, met het doel de festiviteiten ter ere van het 60- jarig bestaan in 1955 voor te berei den: H. Esser, J. a Cohen, Jo Wij nand, W. Staats en W. v. d. Marei, waaraan toegevoegd als vertegen woordiger van het Bestuur onze tweede Voorzitter, de Heer M. de Bruin. Verder zullen wij enige heren verzoeken toe te treden tot het Ere- comité. Ook werd door het Bestuur een zgn. AROL-commissie benoemd, welke de mogelijkheden zal onderzoeken ons AROL-tournooi nog attractiever te maken in de toekomst. De commissie is als volgt samengesteld, de Heren Gé Bosch, I. Galavazi, A. Mets, G. Hauber, L. Horn, B. Eiserman, als mede de leden van het dagelijks Be stuur. VAN TEUNENBROEK

Schakels (clubbladen) | 1952 | | pagina 2