Via 13ech NORMANDIE WIENER CAFE Resultaten op de groene velden APOLLO - PAVILJOEN" 1 3 Wat iedere A.F.C.-er behoort te weten: HET Ook voor besloten lunches, diners of partijen (Danco Quartet Tony Hartweger, Hans Fechter, Dita Rocar Beounstiqinq van onze aöveRteeRöeRS, houöt öe schakel in stAnö Op het moment, dat ik dit schrijf is AFC I (na vier wedstrijden) nog steeds ongeslagen, een prestatie die er zijn mag, al zien wij ook liever overwinningen dan al die gelijke spe len. Een en ander houdt in dat we „runner up" zijn, hetgeen ook weer geen verbazing behoeft te verwek ken, daar ons erelid Dick Bessem dit reeds jaren geleden voorspelde in ons clublied. Maar nu in ernst, we hebben na het buitengewoon goed geslaagde week end in België (namens alle betrok kenen ook vanaf deze plaats nog on ze hartelijke dank aan allen die dit mogelijk gemaakt hebben) een slech te wedstrijd gespeeld tegen ZVV (honi soit qui mal y pense), op een nog slechter terrein, maar het lever de tenminste nog een puntje op en dat moeten onze concurrenten nog klaar zien te spelen. Voorwaar, geen makkelijke opgave tegen deze ploeg. Over de beide andere gespeelde wed strijden wil ik kort zijn. Die tegen West Frisia was er één van puik gehalte. De manier waarop er gevochten werd om de 30 ach terstand weg te werken deed iedere rechtgeaarde AFCer van trots zwel len. Van de doelpunten wil ik alleen nog even de schitterende goal van Coen memoreren. Met een prachtig, onhoudbaar 25 meter-schot zette hij het offensief in, dat uiteindelijk leid de tot een gelijk spel, waar West- Frisia nog dankbaar voor was ook, hetgeen aan hun aanhang op de tri bune te merken was. In Helder lieten we een punt achter dat daar niet hoorde, al zal ook hier menige tegenstander het hoofd sto ten (uitslag HelderWest Frisia 2—2). Voor ons komt Zondag 2 November a.s. een belangrijke wedstrijd, die te gen Rapiditas, waarvan de uitslag voorlopig beslissend zal zijn voor onze plaats op de ranglijst. Als we deze Schakel ontvangen we ten we het resultaat reeds en met U kan ik alleen hopen dat het guns tig zal zijn. KEES. Een wat beter geluid dan de vorige maal kan ik nu laten horen over het 3e elftal. Tot nu toe zijn wij in Oc tober ongeslagen gebleven. Tegen WMS 2 uit kom ik tot de conclusie, dat we de goede combinatie nog niet gevonden hadden; we bereikten een gelijk spel 11. Het was een vrij rommelige wedstrijd. En nu moet 't mij van 't hart, dat wij het bijzonder slecht met de scheidsrechter trof fen. Wat lopen er toch een rare men sen op onze velden rond, en geef ze nu nog een fluit, om een wedstrijd te leiden, en 't hek is helemaal van de dam. Het wordt toch hoog tijd, dat de K.N.V.B. zulke mensen niet meer de gelegenheid geeft om andermans sportgenoegens te vergallen. Mocht de man ook voor zijn genoegen flui ten, wat we toch moeten aannemen, heeft hij zich zelf ook geen prettige middag bezorgd. Maar genoeg hier over. De wedstrijd zelf was tot aan de rust van onze kant niet gek. Jan Hendriks bleek een aanwinst, en ook het debuut van Wim Ruttf; als rechtsbinnen was goed. Hij doelpunt te tenminste voor ons met een mees terlijk schot van zeker 25 m afstand. Deze 10 voorsprong behielden wij tot ongeveer 10 min. voor tijd, toen W.M.S. gelijk maakte. En daar bleef het dan bij. Toen kregen wij dan een week rust (nou ja, rust?) ik behoorde met nog twee eminente spelers van het 3de tot de uitgelezen schare, die Antwer pen onveilig mochten gaan maken. En ik geloof, dat er zelden een trip zo goed geslaagd is als deze. Het grappige was, dat je de ware team geest hier prachtig aantrof. Onze kern van het 3de bleef prachtig bij een, de keuze van het meisje a la danse was voor ons niet moeilijk. En zelfs bewoonden we gedrieën een ka mer, om het moede hoofd te ruste te leggen. We hebben elkander daar dan ook plechtig beloofd, om na het ©e iveg naar APOLLOLAAN 2 TEL. 712410 Voor haar vertrek naar Amerika Carel de Vogel guitarist Hank Wood bassist in Tevens dans- en amusementsmuziek door het bekende vanaf 1 October:

Schakels (clubbladen) | 1952 | | pagina 11