Via IBech NORMANDIE WIENER CAFE Resultaten op de groene velden APOLLO-PAVILJOEN 1 2 3 (Dcmco Quartet Tony Hartweger, Hans Fechter, Dita Rocar Wat iedere A.F.C.-er behoort te weten: HET Ook voor besloten lunches, diners of partijen BeQunstiQinq van onze aöveRteeRöeRS, houöt öe schakel in stanö HET doet mij goed, in het eerste verslag van dit seizoen over het wel en wee van ons eerste elftal een optimistisch geluid te kun nen laten horen. Het heeft er n.l. alle schijn van dat wij op de goede weg zijn, gezien de resultaten van de laatste weken. Wij zijn er zelfs in geslaagd de eer ste competitiewedstrijd tegen O.S.V. te winnen, zulks in strijd met een, naar ik meen wel zeer oude, traditie. De elftalcommissie is er, na weken lang experimenteren, dan toch nog op de valreep in geslaagd de juiste combinatie te vinden en ik meen wel te mogen zeggen, dat ook de geest in het elftal aanzienlijk is verbeterd. Dit laatste houdt volgens mij de meeste winst in en het is speciaal daarom dat ik met goed vertrouwen de ko mende wedstrijden tegemoet zie. Ik zal het deze eerste keer kort maken in de hoop een volgende maal uit voerig te kunnen uitweiden over di verse behaalde successen. Want eens te meer geldt voor ons elftal: „niet praten, vooral niet praten, maar doen". Ik ben ervan overtuigd, dat wij dan een prettig seizoen tegemoet gaan, prettig niet alleen voor de spelers, maar prettig ook voor allen, die A.F.C. een warm hart toedragen, en uit ervaring weet ik dat diegenen niet gering in aantal zijn. KEES In het eerste overzicht zijn er geen gunstige resultaten te melden. Alle vriendschappelijke wedstrijden wer den n.l verloren, terwijl de eerste competitiewedstrijd tegen Stormvo gels II ook verloren ging. In deze wedstrijd werd er niet zo slecht ge speeld, doch een paar foutjes na de rust in de achterhoede bezorgden Stormvogels, tegen de verhouding in, 3 goals. In de volgende wedstrijd tegen Blauw Wit III waren wij ook over het al gemeen wat sterker. Tot een kwar tier voor tijd stonden wij met 1-0 voor door een mooie kopbal van Daan Perton, toen maakte Blauw Wit gelijk en kwam zelfs nog met 2-1 voor door een penalty, waarna weer Daan na een goede combinatie met Henk Groenewoud er 2-2 van maakte. Jongens, het eerste winst puntje is er, laten we zorgen dat er nu wat overwinningen komen; in deze afdeling is van alles nog mo- 'iï Het is jammer, maar al onze goede voorbereidingen ten spijt, is onze start met het derde elftal niet best geweest. Na zeer nuttige oefenwedstrijden resp. tegen V.S.V. 3, D.W.S. 4 en V.V.A. 3 (allen gewonnen) en tegen K.F.C. 3 uit (met 4-3 verloren), dachten wij de opstelling gevonden te hebben. Helaas stelde onze voor hoede in de eerste twee competitie wedstrijden danig teleur. Tegen Watergraafsmeer II thuis wa ren we lang niet zwakker, er werd soms wel aardig gecombineerd, maar 't leverde totaal geen gevaar op voor de hechte blauwwitte verdediging, waarin vooral doelman v. Veen uit blonk. We verzoenden ons al met een 0-0 resultaat, toen achter elkaar een paar foutjes werden gemaakt en voor we het wisten stonden we met 2-0 achter. Dat het toen nog 3-0 ook werd, was van geen belang meer, alleen des te pijnlijker. Na een week rust togen we naar T.O.G. 2 om te proberen daar de punt jes in de wacht te slepen. Onzerzijds werd er wel beter van leer getrokken dan tegen Watergraafsmeer maar de voorhoede miste voldoende stoot kracht. Wel smaakte Cas Tromp het genoegen om ons de leiding te geven. Deze voorsprong behielden we tot circa 15 minuten voor tijd, toen T.O.G. gelijk maakte. Er ontspon zich toen een felle strijd om de leiding. Voor haar vertrek naar Amerika Carel de Vogel guitarist Hank Wood bassist in Tevens dans- en amusementsmuziek door het bekende vanaf 1 October: 2)e weg naar tt tt APOLLOLAAN 2 TEL. 712410 6

Schakels (clubbladen) | 1952 | | pagina 6