Crlcketanecdotes uJe heerlijke koffie, Handelsonderneming „Koetosari" Les? Auta-IZi^Lcdo-aE „ïPmcc&ó" D. v d. VEN BequnstiqinQ van onze aöveRteenöeRs, houöt öe schakel in stanö (Gegapt, vertaald, belujsterd, bewerkt, bijgevuld en opgeschreven door J.W.) AAN ONZE MEDEWERKERS Met de drukkerij Meijer is overeenstemming bereikt over het „verschijningssysteem" van ons blad. Dank zij een zeer scherp gesteld tijdschema zal het mogelijk zijn, de uitslagen en besprekingen van de wed strijden, gespeeld op de laat ste Zondag vóór verschijnen nog op te nemen. Dit zal echter slechts moge lijk zijn, indien onze mede werkers zich strikt houden aan de in de aanschrijving vermelde datum. Verder nog het vriendelijk verzoek, het papier slechts aan één zijde te beschrijven. Dit bespoedigt het werk op de zetterij. Bij voorbaat vriendelijk dank. REDACTIE Regen Ik zat dan in lijn H op weg naar de stad. Het had een mooie dag zullen worden, maar met een van die char mante onverwachte wijzigingen van ons geliefde klimaat goot het al een uur, ondanks alle fraaie voorspellin gen van de Bilt. Bij de halte Bosplan stapten een jeugdige A.C.C.er met zijn meisje in. Die waren naar het Bos geweest en hadden elkaar in een stil laantje schone beloften gedaan. „Door de regen verjaagd" vroeg ik meelevend. „Ja", zei dat jonge A.C.C.-ertje. „Rain stopped play." Het gaat goed. De jonge echtgenoot was over* de zenuwen. Zijn vrouw lag in het ziekenhuis en ieder moment mocht verwacht worden, dat hij voor het eerst vader zou worden. Nerveus belde hij ieder uur het ziekenhuis op. In de namiddag draaide hij in zijn opwinding te haastig en de tele foonautomaat sprong op een ander nummer. „Hallo" - hoorde hij een rustige stem aan de andere kant van de lijn. „Kunt U mij ook zeggen, of er wat nieuws is? Gaat het goed?" „Ja hoor," kwam het antwoord. „Het gaat goed. We hebben er al drie uit gekregen, maar nou gaan we eerst thee drinken." Filirv. Het succes van de film „Third man" is zo groot geweest, dat de film maatschappij besloten heeft, hierop een vervolg te maken. De titel zal zijn Silly mid-off." Schuld Het opscheppertje wandelde in een soort Don Bradman-stijl naar het wicket. De eerste bal had hem. Toen hij terug kwam zei een clubgenoot: „Pech gehad, Piet." „Wét pech," snauwde het slachtoffer. „Het is de schuld van de aanvoer der. Waarom moet die hengst mij al tijd insturen, als de bowler net in het midden van een hattrick is?" Beide „Out"! wees de umpire. Een woe dende batsman reageerde: „Die be slissing van U is of een reuze-stom miteit of een zwendeltje." „Beide mogen wij wel zeggen," zei de umpire geruststellend. Well played „En hoeveel runs heeft U gemaakt, mijnheer?" „Wel, Charles, in de eerste innings maakte ik een run. Ik overleefde een l.b.w.-appel; de umpire bleek mijn drankleverancier te zijn. In de tweede innings had ik minder succes." Telefoon voor U „Kan ik meneer Jansen spreken?" vroeg iemand, die het clubhuis op belde op het moment, dat Jansen als no. 10 was ingegaan. „Het spijt mij, meneer, maar meneer Jansen is juist ingegaan," zei de buffetknecht. „Nou, dat hindert niet," was de re pliek van zijn vriend, die Jansen goed kende. „Dan wacht ik wel even." Secretaris In de slips werd een belachelijk ge makkelijke vangkans gemist. „Wie is die sufferd?" vroeg een toe schouwer aan zijn buurman. „Dat is de secretaris van onze club." „Oh, nou snap ik het. Alles gaat door zijn handen." Vaderliefde „How's That", het clubblad van onze zustervereniging V.R.A., publiceert een brief van mijn jongste zoon uit Tjirebon. Hij heeft daar tegen de Engelsen gecricket en een der En gelsen zei tegen mijn zoon: „I've two sons. The oldest is sixteen, he doesn't play cricket. I like him very much. The youngest is fourteen, he's a very good wicketkeeper. I love him." Liefde Hij was verloofd en nam zrjn meisje naar iedere wedstrijd mee. Als bats man was hij waardeloos, maar hij had altijd zijn smoesje klaar. Toen hij weer met een hard geslagen nul terugkwam, vroeg zijn meisje liefjes: „Was het licht goed, schat?" „Prachtig." „Was het wicket goed?" „Prima." „Kreeg je een moeilijke bal?" „Welnee." „Waarom ging je dan uit?" „Engel, ik kan de gedachte niet ver dragen, dat jij daar maar zo in je dooie eentje zat zonder mij aan je zijde." Love With eyes aglow with love, she watched her fiancé stroll down to the wicket to bat for his side. „My hero!" she murmured, as he gracefully set himself to slog the attack all over the field. „My bold hero!" But the first ball scattered his wicket. „My bowled hero!" she sighed. die U op het clubhuis drinkt, wordt geleverd door: Hooimarkt 8, Haarlem Gediplomeerd Instructeur der K.N.A.C. en A.N.W.B. De school waar Rijks- en Gemeente ambtenaren hun opleiding ontvangen. De Clercqstraat 69, Amsterdam-W., telefoon 84189 Garage Kerkstraat 92-94

Schakels (clubbladen) | 1952 | | pagina 5