lafk.ll I Heinekeiis óRukkeRi] Nette en Nuttige Notulen-Notities Dames- en Herenschoenen joh. meijeR zoon BeQunstiQino van onze aöveRteeRöeRS, houöt öe schakel in stanö Speciaal adres voor ZEILSTRAAT 46 Voor al Uw drukwerken Kanaalstraat 132 Amsterdam-W. Telef. 80710 De draad van mijn verhaal in de Sep- tember-Schakel weer opvattende, wil ik nog eenmaal de tweede A.R.O.L.- dag in Uw herinnering terugroepen. Zo goed als de eerste dag van ons tournooi was, zo slecht was de twee de dag. Zowel uit technisch als fi- nantiëel oogpunt bezien. De tweede dag hadden wij misschien de helft van de publieke belangstelling van de eer ste dag, terwijl in de regel de be langstelling van de zijde van het pu bliek de tweede dag juist groter is dan de eerste dag. Zoals U weet ver loor A.P.C. met 30 van onze Zee- burgiavrienden en Be Quick, dat de vorige Zondag het kunststukje uit gehaald had om Blauw Wit uit het tournooi te wippen, werd door V.S.V. verpletterd met 8-1. De finale bracht ons dus V.S.V.-Zeeburgia, die in gelijk spel (1-1) eindigde. Strafschoppen beslisten dus deze strijd en het was V.S.V., dat de prachtige nieuwe A.R.O.L.-beker mee naar Velsen nam. De competitieleiding meende in Sep tember ons le elftal maar een beetje rust te moeten geven en dus speel den Bouwens en z'n mannen daar door in September slechts één wed strijd n.l. op 21 September thuis te gen O.S.V. en wij konden na afloop de eerste 2 punten boeken. Wij won nen deze wedstrijd met 31 en, ook weer begrijpelijk, op een dag van een uitzending van een interland-wed strijd van ons Nederlands elftal, want daar zijn wij ook op geabonneerd. Bovendien goot het die dag tijdens de gehele wedstrijd, zodat wij alles .bij elkaar natuurlijk een reusachtige pu blieke belangstelling hadden. Was je begroting optimistisch of pessimistisch Lou? Jongstleden Zondag speelde ons eer ste elftal bij de jubilerende vereni ging D.W.V. (40 jaar) en ook deze wedstrijd werd door ons met 4-2 ge wonnen. Jammer dat na deze pret tige wedstrijd de D.W.V.-speler Les- krawat naar het ziekenhuis vervoerd werd in opdracht van Dr. Hofstee wegens een hersenschudding. Het gekke is, dat noch D.W.V. noch A.F.C. het ontstaan van- deze ver wonding gezien heeft, en hij zelf er zich ook niets van kan herinneren. Leskrawat is inmiddels weer thuis en zal een 4-tal weken rust moeten houden. Wij wensen hem van harte een spoedige en algehele beterschap. Onze vrienden Kinsbergen en Swee- res zijn inmiddels wederom uit het ziekenhuis ontslagen en moeten thuis verder herstellen. Ook hun wensen wij spoedige beterschap. U.V.V. en Kampong jubileerden ter ere van hun 50-jarig bestaan en de Medische Sportkeuring 25 jaar. De jubilerenden onze hartelijke felici taties. Ons lid ten Oosten waagde inmid dels de gewichtige stap in het hu welijksbootje te stappen met Mej. Mellegers. We wensen dit paar tal van gelukkige jaren. Erelid N. A. Scheepens werd op de laatste Algemene Vergadering door Voorzitter Hauber geridderd, ter ge legenheid van z'n 50-jarig lidmaat- schap, terwijl de scheidende Voorzit ter op voorstel van de Heer Holtz- appel door de Algemene Vergadering tot Lid van Verdienste werd be noemd. Gerard Hauber, bij je afscheid als Voorzitter danken wij je voor alles, wat je in het belang van onze A.F.C. deed en voor de vriendschap, die wij Bestuursleden mochten ontvangen. Wij hopen je nog tal van jaren in ons midden te hebben. VAN TEUNENBROEK

Schakels (clubbladen) | 1952 | | pagina 2