Half elf Blookertijd Heerlijk, 's morgens chocola! Van de E.C. Het is een goede gewoonte, dat Uw vriendin die 's morgens zo tegen half elf even aan komt wippen voor een babbeltje, een kop chocola mee drinkt. Lekker, die BLOOKER'S CACAO Geurig... krachtig... gezond, èn... slechts 45 cent per 100 gram! BequnstiQinq van onze aöveRteeRöeRS, houöt öe schakeL in stanö 6 De nieuwe/oude Schakelredactie heeft aan de nieuwe/oude E.C. ge vraagd om een paar woorden. Eigen lijk vanzelfsprekend; niet die vraag, maar die bijdrage. Onze Schakel vormt in de werkelijke zin des woords een ketting, waarvan een uiterst nut tig gebruik moet worden gemaakt in het belang van onze A.F.C. Wij vinden het volkomen natuurlijk, dat 'n E.C. haar „spreektrompet" ook via ons clubblad gebruikt, en dit is niet alleen van belang voor onze di verse Elftalcommissies, doch ook voor H.H. aanvoerders, trainer, en spe lers, die zich daarvoor geroepen voe len. Al zal dan wel eens uit finan ciële overwegingen een artikel moe ten vervallen, waarbij wij echter hopen, dat thans de Schakel geen stiefkind zal zijn, doch zowel van Bestuurszijde als uit ledenkringen actief financieel zal worden gesteund. Nu de „kruitdampen" van de afge lopen maanden in A.F.C. optrekken is het uiterst prettig om vast te stel len dat één ding zeer duidelijk viel waar te nemen, namelijk de over tuigde wil uit alle geledingen (jonge en oudere spelers, ereleden, commis sie en ex-commissieleden, bestuurs- en ex-bestuursleden) te trachten het afglijden van A.F.C. een halt toe te roepen en op zijn minst de tegenwoor dige posities te handhaven en (be scheiden gezegd) te verbeteren. Hiertoe zijn nog niet meer dan allerwegen in A.F.C. weer de grond slagen gelegd; nog niet meer en niet minder. Als bewijs daartoe diene het vol gende I. de traning (zeer belangrijk) wordt met animo bezocht; 2. er is een zekere rivaliteit onder de spelers een zo goed mogelijke plaats te krijgen; 3. commissies zijn weer geformeerd en werken trouw; 4. de Bestuursformatie is weer zicht baar en moet nog door de a.s. Alg. Vergadering bekrachtigd worden; 5. de goede vriendschap, een drin gend noodzakelijke factor, uit zich velerzijds. Moge als conclusie van dit artikel dienen: Elftalcommissies, die zich uiterst toegankelijk willen verklaren voor wensen, op- en aanmerkingen uit spelers- en uit ledenkringen (bij voorkeur met open vizier op Maan dagavond op de E.C. vergaderingen), vooropstellend de woorden uit Dick Bessem's A.F.C. clublied: „Wij allen dienen onze club als plichtsgetrouwe mensen." Dan is het ook zeker, dat wij met lachende gezichten elkander dikwijls opgewekt de hand kunnen drukken.

Schakels (clubbladen) | 1952 | | pagina 6