Stawfy Sacköianl
TADION-SPORT N.V.
Standen
Sigarenmagazijn
PORT, ELKE TAK
TADIONPLEIN 1
TELEFOON 93784
Bequnstiginq van onze aöveRteeRöeRs, houöt öe schakeL in stanö
2e Klasse A.
Stormvogels
20—32
Z.F.C.
20—30
H.V.C.
20—27
West Frisia
20—20
V.V.A.
20—20
H.F.C.
20—19
O.S.V.
20—16
A.F.C.
20—16
Helder
20—14
Alcm. Victrix
20—13
Baarn
20—13
Besl. wedstrijd Alcm, Victrix-Baarri
3-2. Baarn degradeert.
Reserve 2e Klasse A.
Volendam III
18—29
H.V.C. II
18—27
R.C.H. II
18—23
V.S.V. II
18—19
O.V.V.O. II
18—19
Velox II
18—16
't Gooi II
18—16
A.F.C. II
18—13
Donar II
18— 9
Hilversum III
18— 5
Donar II, 2 punten minder w.n.o.
O.V.V.O. II, 2 punten minder w.n.o.
Reserve 3e Klasse G.
V.V.A. II 18—30
D.W.S. IV 18r—22
A.F.C. III 18—21
Rapiditas II 1819
Zeeburgia III 1819
RKAVIC II 18—16
Baarn II 1816
RKVVA II 18—16
de Spartaan IV 1813
B.F.C. II 18—19
Reserve 3e Klasse D.
Ajax IV 1830
de Meteoor II 1827
D.C.G. II 18—27
Aalsmeer II 1826
A.F.C. IV 18—17
de Germaan II 1816
Zeeburgia IV 1811
W.M.S. II 18—11
T.I.W. II 18— 8
Schinkelhaven II 187
JUNIOREN
le Klasse B.
Zeeburgia 1018
A.F.C. 10—10
V.V.A. 10—10
Wilskracht 99
Watergraafsmeer 96
Spartaan 105
2e Klasse C.
A.F.C. II 12—22
Neerlandia 1218
Spartaan II
118
J.H.K. III
8— 4
V.V.A. II
9— 7
D.W.S. VI
8— 2
Z.S.G.O.
10— 7
4e Klasse B.
D.W.S. II
11— 7
BI. Wit 8
7—12
Germaan
11— 7
C.S.C.A. II
8—10
3e Klasse C.
D.V.V.A. III
8— 9
BI. Vogels
8—15
A.F.C. VII
7— 9
Watergr. II
9—14
Lijnden III
7— 0
Or. Zwart III
9—12
Geuzen IV
7— 4
Neerlandia II
9— 5
Watergr.m. VII 88
Oosterpark
8— 4
A.F.C. III
9— 2
Standen 5, 6, 7, 8 Senioren en Zater
ADSPIRANTEN
dagmiddag.
le Klasse B.
Res. le Klasso D,
T.O.G.
10—15
K.B.V. II
18—27
Swift
10—14
J.H.K. II
17—23
D.W.V.
10—12
D.W.V. VI
17—22
Zeeburgia
10— 8
Z.S.G.O. IV
18—18
A.F.C.
10— 8
Volewijckers V
17—18
D.W.S.
10— 2
A.F.C. V
18—18
3e Klasse 4'.
RKAVIC III
18—18
A.F.C. II
11—21
D.V.A.V. II
18—17
T.I.W. II
11—19
Meteoor III
17—13
V.V.A. III
11—16
W.M.S. III
18— 2
Aalsmeer II
11— 9
Res. 3e kl. G.
Taba
11— 6
D.V.O.S. II 14 12
2 24
44-14
Nautilus
11— 5
Z.S.G.O V 13 19
1 2 21
46-17
A.D.W.
11— 2
AF.C. VI 14 7
2 5 16
37-33
3 s Klasse G.
RKAVIC VI 14 6
2 6 14
30-38
Uithoorn
11—15
Uithoorn 3 13 6
3 4 13
36-27
A.W.V.
9—14
S.C.A. Hl 14 3
4 7 10
24-33
A.S.V.
10—13
Heemsk. III 14 2
1 11 5
18-38
Argonaut
9—12
B.D.K. III 14 1
3 10 5
21-56
Fit
10— 9
Wordt niet meer g
espeeld wegens
A.F.C. III
10— 5
2 maal niet opkomen van Uithoorn.
T.I.W. III
9— 0
Res. 3e kl. H.
3e Klasse N.
D.J.K. III 14 13
1 26
70-16
Rombout
12—20
B.P.C. III 13 11
1 1 23
51-12
Energia
12—19
Rap III 13 7
3 3 17
51-41
Z.S.G.O. III
12—16
Roda III 14 7
7 14
52-35
A.F.C. IV
12—13
A.F.C. VII 14 4
2 8 10
35-46
D.W.V. V
10— 5
Pionier II 14 '4
2 8 10
33-56
Swift III
11— 5
Ahrends IH 14 2
3 9 7
26-57
J.H.K. II
11— 2
Nautilus IV 14
3 11 3
19-74
ADSPIRANTEN
ZATERDAGMIDDAG.
4e Klasse A
Zeeburgia V 1222
Ajax V 1118
D.W.S. IV 13—14
BI. Wit V 14—13
D.W.V. VI 11—12
A.F.C. V 14—11
O.V.V.O. III 12— 6
Z.S.G.O. VI 13— 4
4e Klasse A.
BI. Wit VII 8—13
A.M.V.J. IV 7—11
Rapiditas III 79
S.D.W. II 7—8
A.F.C. VI 7— 5
Nog te spelen B.P.C. Ill Rap III.
Res. 4e Klasse IJ.
Ontwaakt IV
B.P.C. VI
A.F.C. VIII
K.B.V. VIII
Dijnden IV
A.W.V. III
T.I.W. V
12 8
11 8
12
12
12
11
12
2
3
3
4
'7
7
10
18 48-15
16 42-15
16 50-22
14 37-35
9 27-36
6 17-36
3 10-72
Nog te spelen B.P.C. VI- A.W.V. III
3e Klasse D. Zaterdag:
Nectar 12 11 1 22 47-12
N.A.O. 13 10 2 1 22 52-13
A.F.C. 14 7 2 5 16 39-44
Osdo 12 4 4 4 12 28-23
H.B.M. 13 5 2 6 12 40-35
Slipperboys 12 4 3 5 11 34-31
B-P. 12 3 9 6 20-37
Sloterdijk 1414 0 18-99
Rijnstraat 63 - Amsterdam Telefoon 26558
De grootste sortering sigaren en sigaretten van Zuid
Voorverk. voor alle sportwedstrijden en verkoop div. sportbladen
Na sluitingstijd verkoop in onze automaten (36 vakken)
Tot 12 uur geldwisselaar aanwezig
s
6