'Tennispark Stadion Nette en Nuttige Notulen-Notities Communiqué ankbetuiging RT.G.-dames en -heren, I 25.- per seizoen De besturen van A.F.C. en V.V.A. brengen het volgende ter kennis van de leden dezer verenigingen: Naar aanleiding van de gebeurtenissen in de tweede helft van de wed strijd A.F.C.V.V.A. op 2 Maart j.l. en de daarop gevolgde polemiek in de A.F.C.-Schakel en het V.V.A.-Clubnieuws, heeft op 7 April j.l. een bespreking plaats gevonden tussen de dagelijkse besturen der beide verenigingen. Deze bespreking heeft plaats gehad in de sfeer, zoals immer tussen A.F.C. en V.V.A. gebruikelijk was. Zonder zich uit te spreken over persoonlijke kwesties, die tussen enkele leden zijn gerezen, achten de besturen het gewenst, dat de vriendschaps banden, welke V.V.A. en A.F.C. een halve eeuw verbinden, bestendigd blijven. Daarom heeft V.V.A. principieel besloten in te schrijven voor de wed strijden om het A.R.O.L. beker-tournooi en A.F.C. voor de wedstrijden om het Jan van Eck-tournooi. Namens het bestuur van de A.F.C. Namens het Bestuur van de V.V.A. G. H. Hauber, Voorzitter. J. H. J. Reelick, Voorzitter. E. W. van Teunenbroek, Secretaris. J. J. H. Meijer, Secretaris. f Eind goed al goed. Zo is het met onze A.F.C. ook. We hebben een bewogen seizoen achter de rug wat het eerste elftal betreft, met tegen het eind het degradatiespook in zicht, doch na onze overwinning op Helder (2—1), zij het dan onder protest van Hel der, en nu zeker na onze overwinning op O.S.V. met 30 (Zondag j.l.) is aan alle spanning een einde gekomen en is zelfs het protest voor ons van geen belang meer. Nu ik dit schrijf, maak ik van deze gelegenheid ge bruik onze vrienden in den Helder voor de resterende wedstrijd veel succes toe te wensen. Bepaald grappig is het, dat de com petitie-leiding veel haast had met de wedstrijd O.S.V.-A.F.C., dat deze wed strijd zelfs op de dag van de inter landwedstrijd België-Holland ge speeld moest worden, met het resul taat, dat A.F.C. de enige vereniging is, die in deze afdeling uitgespeeld is en de resterende wedstrijden in deze afdeling eerst op 14 en 20 April ge speeld zullen worden. Van uitstel wil de men persé niet weten. Enfin, we zijn nog steeds amateurs. Ook voor onze andere K.N.V.B.-elf- tallen hebben wij niets te vrezen, zo dat alles nog ten goede is gekeerd. Zelfs besloot het vierde elftal de com petitie door een klaterende overwin- „Mede namens Gerda zeg ik alle A.F.C.-ers hartelijk dank voor hun prachtige huwelijkscadeau in de vorm van een „Pressure Cooker". Wij kan nen nu nog langer op het Clubhuis blijven, want de „Rapen" zijn toch in twee minuten gaar." JOOP ZIMMERMAN ning op Schinkelhaven 2 (60), ter wijl het derde een bescheiden 10 zege op Zeeburgia 3 als competitie sluitstuk koos. Op 16 Maart j.l. speelden wij thuis een friendly game tegen wel heel oude vrienden, n.l. D.F.C. De eind stand kwam met 51 voor de Dord- tenaren. De uitslag doet niet terzake. Hoofdzaak was het elftal een pret tige wedstrijd te doen spelen met en kele invallers. Hierin zijn de Heren zeker geslaagd. De wedstrijd was prettig en ook prettig was, dat wij deze oude kennissen weer eens op be zoek hadden. Onze spelers Dick Disselkoen en Wim Feldmann, gekozen voor het Amster dams elftal voor 19 Maart, stelden hun plaats in dit elftal vrijwillig ter beschikking om fit te blijven voor de voor ons zo belangrijke wedstrijd te gen Helder. Een prima geste van deze spelers, die zeker door onze leden zeer gewaardeerd werd. Bravo, He ren! Personalia. 12 Maart j.l. herdacht Max de Bruin zijn zestigste geboortedag en op 23 Maart 1952 Jacques van Ooy, ons Erelid, zijn zeventigste jaardag. Wij wensen deze Heren nog vele jaren in goede gezondheid met allen, die hen dierbaar zijn. Helaas hebben wij ook nog enige droeve gebeurtenissen te melden. T.w. het verscheiden van de Heren J. H. Nestelroy, donateur en vader van ons Erelid en J. H. Ascherman, eertijds speler van ons eerste elftal. Dat zij rusten in vrede. Enige tijd geleden hebben wij diverse oudere A.F.C.-ers per schrijven ver zocht ons de datum van hun lidwor- den onzer vereniging en geboorte datum te willen mededelen. Helaas hebben wij nog niet van alle Heren deze gegevens te behoeve van onze carthotheek mogen ontvangen. Mogen wij deze alsnog dezer dagen tege- moetzien? Bij voorbaat onze harte lijke dank. (Is dat wel verstandig met het oog op onze kas? Red.) In de afgelopen maand is het het Be stuur gelukt na een prettige bespre king met de Philips Directie onze verouderde terreinsverlichting tegen geringe kosten voor een modernere te remplaceren. Het Bestuur heeft in overleg met de elftalcommissies voor twee reserve K.N.V.B.-elftallen in de Na-compe titie ingeschreven met het doel in deze elftallen uitsluitend jongere, veelbelovende spelers op te stellen en ze reeds thans voor de komende com petitie enige nuttige oefenwedstrij den te laten spelen. Het competitie-seizoen is thans ten einde en wij kunnen onze zenuwen voorlopig weer rust gunnen. Hopen- lijk zal van onze zenuwen in de ko mende competitie slechts eenzelfde offer gevergd worden, doordat dan onze elftallen in de hogere regionen op de competitie-ladder verblijven en kampioenskansen ons in het onzekere laten. VAN TEUNENBROEK Elke morgen (behalve des Zondags) kunt U tennissen in het Telefoon 28767 Voor beginners trainer disponibel. Billijke condities.

Schakels (clubbladen) | 1952 | | pagina 2