Half elf Blookertijd 's morgens chocola! Heerlijk, Nette en Nuttige Notulen-Notities Het is een goede gewoonte, dat Uw vriendin die 's morgens zo tegen half elf even aan komt wippen voor een babbeltje, een kop chocola mee drinkt. Lekker, die BLOOKER'S CACAO Geurigkrachtiggezond, ènslechts 45 cent per 100 gram! Bequnstiqinq van onze aöveRteeRÖeRS, houöt öe schakel in stanö Ons eerste elftal heeft 1951 besloten met een totaal-opbrengst van 3 punten uit 2 wedstrij den. Geen slecht resultaat dus, hetgeen zelfs de volledige buit zou zijn geweest, indien Vrouwe Fortuna ons op 16 December j.l. in de wedstrijd tegen O.S.V. naar het vertoonde spel zou hebben beloond. Echter, een minuut voor tijd kregen wij een penalty tegen, welke natuurlijk prompt benut werd. Nou ja, „na tuurlijk"; niet alle penalties worden in doel punten omgezetWij hadden deze wedstrijd behoren te winnen; qua spel waren wij beslist beter. En dan de wedstrijd Baarn-A.F.C., wel ke door onze jongens in de mist en het donker met 2-1 werd gewonnen. „Grappig" was, dat het publiek daar in Baarn de doelpunten bij Joop Zimmerman in het doel poogde te schreeu wen. Na afloop werd door Baarn (ter bevredi ging van de joelende horde publiek) nog ge protesteerd tegen een door de scheidsrechter onthouden penalty. Plm. 10 minuten na af loop werd deze alsnog genomen en benut. Dit protest is volkomen kansloos. De' nasleep van deze wedstrijd in Baarn was van dien aard, dat wij beter doen deze wedstrijd maar zo spoedig mogelijk te vergeten. Dit had niet vee! meer met sport te maken. Het nieuwe jaar werd door ons eerste elftal goed ingezet. De thuiswedstrijd tegen HVC eindigde n.l. in een gelijkspel (1-1). Dit was een door beide partijen prima gespeelde wed strijd, die het aankijken volkomen waard was. Als we- even niet naar de uitslag kijken (hoe wel die ook niet slecht is), doch alleen naar het vertoonde spel, kunnen wij thans vol goede moed de toekomst tegemoet zien. Onze vriend Snelleman heeft in December weer druk werk gehad, jong en oud met een gezellig spelletje kienen te amuseren. Eerst de kienmiddag voor de jeugd en later de avond voor de oudere leden. Bij de jeugd hadden we een record aantal bezoekers, n.l. 130 jongens, die met felrode blos iedere „duik" in de num- merzak intens meebeleefden. Ook op de kien- avond voor Senioren had de Clubavondcom missie niet over de belangstelling te klagen. En zoals onze meesterkiener ons er soms tus sen neemtHet was weer prima, Jan! Op 24 December j.l. besloten de „Vetten" en „Zatten" het oude jaar door nog maar eens tegen elkaar te spelen. Uitslag 1-1. Beide teams kwamen echter met geleende krachten uit. Het was erg gemoedelijk. Op 1 Januari 1952 vond wederom de traditio nele Nieuwjaarsreünie plaats in ons Clubhuis, waar natuurlijk Thomasvaer en Pieternel (Willem v.d. Marei en Mevr. a Cohen) ons ook weer hun Nieuwjaarswens kwamen aanbieden, samengesteld door Jaap Cohen. Evenals im mer was het bij deze drie weer in goede han den. Jammer was het, ook nu weer, te moe ten constateren, dat zoveel „oude" AFC-ers afwezig waren. Jammer ook voor hen want de gezelligheid was groot. Eigenlijk niet verwon derlijk voor een AFC-Nieuwjaarsdag! Op onze Oudejaarsavond, 17 Januari a.s., zul len bridge- en klaverjas-wedstrijden met Da mes worden gehouden in Café van Tuyll, Am- stelveenscheweg, onder leiding van Siem de Waal. Komt allen en laten wij gezamenlijk de jaarswisseling van onze Vereniging vieren. En daarna, vol goede moed, ons 57e verenigings jaar in! VAN TEUNENBROEK 7

Schakels (clubbladen) | 1952 | | pagina 7