öRukkeRij Staviif, Sackóiani V/an het V/fjfde elftal Junioren 1 joh. meijep zoon Sigarenmagazijn Begunstiging van onze aöveRteeRöeRS, houöt öe schakeL in stanö Na de wederwaardigheden van het Vijfde in de eerste helft van de com petitie werd onder de deskundige lei van manager Ad van Dijk een trip gemaakt naar de Langestraat (via de Ronde Tafel, wel te verstaan). Dit om „het leder te leren kennen". Wij kunnen het er natuurlijk allen over eens zijn, dat de balbehandeling niet goed kan zijn, als het leder nog niet voldoende gekend wordt. Wij maak ten derhalve een excursie naar een leerfabriek. Voorgesteld werd nog de voorhoedespelers naar een touw- fabriek te zenden. De aardrijkskun delessen waren echter in de loop der jaren vergeten; een plaats waar deze fabrieken zijn, kon ons althans niet te binnen schieten. De resultaten van de lezingen (na tafeltennistournooien in de Geleen- straat) en excursie waren echter ten volle bevredigend (hoe bestaat het, zullen enkelen zelfs durven mompe len...) In de returnmatch tegen het ge vreesde R.K.A.V.I.C. 3 (waarvan in de uitwedstrijd met liefst 8-0 werd verloren) ging het thans zeer goed en na een zwak begin (hetgeen een 0-2 achterstand opgeleverd had) speelden wij hoe langer hoe beter. Penalty-specialist Galavazi maakte er kort voor tijd zelfs een 3-2 over winning van. Volgens Koning Toe schouwer wat dit voor de Reserve Eerste Klasse A.V.B. een zeer goede wedstrijd (het slechte veld in aan merking genomen, want in het straf schopgebied stonden soms mensen zonder voeten, daar deze onmisbare ingrediënten vaak een decimeter in de modder verdwenen). Allen gaven zich ten volle en niemand verdient dan ook speciale vermelding. Beste lezer, één verzoek. Kijkt U bij het eerstvolgende „Bulletin" even naar onze opstelling. Allen wilden n.l. de aandacht op hun naam gevestigd heb ben en dus kreeg ik critiek op mijn vorig verslag. Heel bedeesd wil ik nog opmerken dat ik niemand te kort wil doen. De tweede (en voor dit verslag laat ste) wedstrijd was die tegen D.W.V. 6, welke na zeer sportieve strijd in een gelijkspel (2-2) eindigde. En kele onzer voorhoedespelers smaak ten de eer naar het Vierde gepro moveerd te worden. Voor ons een ver zwakking. Intussen is het betreurenswaardig, dat we zo'n bijzonder slechte com petitie-start hadden. Na uit 4 wed strijden slechts 1 punt veroverd te hebben, zijn we nu uit 11 wedstrij den op 11 punten gekomen. Jammer, ik houd van kampioensfeesten en ik geloof niet dat veel A.F.C.-elftallen dit jaar geïnteresseerd zijn bij de eer ste plaats. Met de stand bijgewerkt t/m 25 No vember j.l. staan wij op de zesde plaats met 7 punten achterstand op koploper K.B.V. 2 en 6 punten ach terstand op J.H.K. 2 en D.W.V. 6 en dus totaal kansloos. Toch zullen wij nog ernstig pogen enkele plaatsen op de ranglijst te stijgen. Mogelijk is dit zeker. CAPPIE. Kienen I JsC. IQ5I Kienen Zoals u reeds in het bulletin heeft gelezen, zal de kienavond plaats vin den op Vrijdagavond 21 Dec. a.s. club huis, Wandelweg, aanvang 8.30 uur. Dit aanvangsuur mag u echter niet weerhouden reeds vroeger aanwezig te zijn om u van een goede plaats te voorzien. Als de voortekenen niet be driegen wordt het ook dit jaar weer een vol huis. Onze gebruikelijke weldoeners willen wel zo goed zijn één van de club- avond-commissieleden opdracht te ge ven hun speciale kienattractie hier of daar te komen halen. Ook kunnen, vóór aanvang van het spul nog goe deren ter tafel worden gebracht, maar nog eens, misschien overbodig; nieuwe weldoeners worden alleen na nauw keurig onderzoek van hun artikelen toegelaten tot de geselecteerde kring. Het vervoer naar het clubhuis kan van 8 uur tot 8.20 uur weer plaats vinden per speciale dienst vanaf de Sportzaak, hoek Stadionpl.-Stadion- weg. Verwarming prima in orde. Onze drij vers zijn reeds in het veld om de vetste bouten op te jagen. Kortom, u mag deze kans niet missen. De Clubavond-Commissie. De redactie van de Schakel verzocht mij spoedshalve het overzicht van de gespeelde wedstrijden van Junioren 1 te verzorgen. Wij zijn in de z.g. voorcompetitie een beetje tegengevallen. Wel wonnen wij enige wedstrijden, doch wij verloren er ook een aantal, zodat wij in de onderste helft van de competitie stand ih onze afdeling belandden. Wij werden in de hoofdcompetitie in de B afdeling van de le klasse in gedeeld. Onze eerste wedstrijd werd tegen Zeeburgia met 2-1 verloren. Enkele fouten in de achterhoede waren hier van de oorzaak, doch ook de voor hoede heeft enkele „doelrijpe kansen" om zeep gebracht. In de tweede wedstrijd tegen Wils kracht werd door ons het goede pad gevonden, daar wij deze wedstrijd met 1-0 wonnen. De tegenpartij toon de wel veel wilskracht om er nog een gelijk spel uit te slepen, doch dit keer was de zege voor ons, mede, daar onze wilskracht groter bleek te zijn en wij vooral in het laatste ge deelte van de wedstrijd een groot veldoverwicht hadden. De derde wedstrijd tegen de Spar taan was zeer enerverend. De Spar taan leidde al spoedig met 1-0. Daar na werd het spel nogal fors. Na de rust, bij een aanval van ons, floot de scheidsrechter, die de wedstrijd op het veld naast het onze leidde, en alle Spartaan spelers bleven staan en zo konden wij rustig scoren. Dc tegenpartij begon toen een beetje onprettig te doen, o.a. door niet meer te voetballen, waarvoor ze door hun leider tot orde geroepen moesten worden. Deze wedstrijd werd tenslotte door ons met 3-1 gewonnen, nadat er enige incidenten hadden plaatsgehad. De wedstrijd A.F.C.-V.V.A. werd he laas afgekeurd, zodat wij onze goede voornemens om op de ingeslagen weg voort te gaan, niet konden tonen. W. VAN TEUNENBROEK. Voor al uw drukwerken Kanaalstraat 132, Amsterdam Tel. 80710 Rijnstraat 63 - Amsterdam - Telefoon 26558 Ruime keuze in Kerstgeschenken Gratis thuisbezorgen door de gehele stad Na sluitingstijd verkoop in onze automaten (36 vakken)

Schakels (clubbladen) | 1951 | | pagina 8