öRukkeRij Nette en Nuttige Notulen Notities 't Was April joh. meijeR zoon BeQunstiQtnq van onze aöveRteeRöeRS, houöt öe schakel in stanö Gelukkig zijn de prestaties van ons eerste elftal de afgelopen maand van dien aard geweest, dat ons eerste veilig is, en wij dus voor de 2e Klas behouden blijven. Elinkwijk thuis, verloren met 2-1 zou evengoed in ons voordeel kunnen zijn, want naar mijn smaak hebben onze gasten wel iets te veel gekregen; wij speelden absoluut beter voetbal en waren sterker. Voetbal. H.R.C. uit, gewonnen met 6-2. Wat was de rust 0-0 voor ons benauwd. Wind mee gehad en droog weer. Na de rust wind en regen tegen, en onze machine liep meteen gesmeerd. Even nog een benauwd moment, toen de stand 3-2 voor ons was, doch toen Dick aan alle onzekerheid een einde maakte, door die schitterende vierde goal, was het pleit beslecht, en gaf H.R.C. zich gewonnen. Wat een vreugde toen wij in de Be stuurskamer van H.R.C. de andere uitslagen hoorden, en daardoor vast stond, dat in de komende week niet nog eens enkele jaren van ons leven afgeknabbeld zouden worden door de zenuwen van ja of neen 2e klasser. 's Avonds hebben wij toen gezamenlijk nog enkele prettige uren in ons Club huis aan de Wandelweg beleefd, en na de wedstrijd van j.l. Zondag uit tegen Alcmaria 3-3, tussen twee haak jes, een slappe wedstrijd, is hier mede dit veel bewogen competitie seizoen weer besloten. In de loop van de maand werden Joop Zimmerman, Dick Disselkoen, Chris Geluk en Wim Feldmann, nog gekozen in het Amst. elftal der 2e en 3e klassers, doch deze wedstrijd vond helaas tot nu toe nog geen door gang. Dick werd voor het Amsterd. elftal gekozen dat Zaterdag 14 April tegen Brussel uitkwam in het Ajax- Voor al Uw drukwerken Kanaalstraat 132 Amsterdam-W. Telef. 80710 stadion. En Wim werd gekozen in het Nederlands jeugdelftal dat tegen het Belgische jeugdelftal speelde. Personalia. Van de familie-berichten kunnen wij het volgende melden: Geboren: A.ntonie Jan Henri, zoon van de heer en mevrouw Disselkoen-. Saskia, dochter van de heer en mevr. Sterman en Verloofd: ,Teun van Veen met Martie Bouw en Lex Rimini met Jannie Rolle. Waarmee wij onze hartelijke felici taties ook nog eens langs deze weg aanbieden. Helaas hebben wij ook droefenis in onze familie gehad, en wel om mevr. Been, die reeds op jeugdige leeftijd door een ernstige ziekte getroffen afgelopen maand overleden is. Wij wensen Dick de kracht, dit smartelijk verlies te kunnen dragen. Jubilea. Allereerst onze vriend P. Heimig, die op 15 Maart j.l. de dag herdacht, dat hij voor 50 jaar in dienst trad bij de Firma Jacobus Boelen. Deze stoere procuratiehouder is door vele A.F.C.- ers die dag de hand geschud, en ge zien de grote belangstelling, zouden wij zeggen dat deze man talloze vrienden telt. En D.O.S. onze vrienden in Utrecht, herdachten op 24 Maart hun 50-jarig jubileum, waarbij onze voorzitter ook namens A.F.C. onze hartelijke felici taties heeft aangeboden. Vetrek Nico Neseker. Eind dezer maand vertrekt onze ac tieve Jeugdsecretaris Nico Neseker thans definitief naar Bangkok. Uit maatschappelijk oogpunt onze felici taties Nico, maar we doen het met een bloedend hart, daar we je eigen lijk in de jeugdcommissie niet kun nen missen. Persoonlijk dank ik je voor je prettige samenwerking en je vriendschap, waarvan ik slechts een paar jaar heb kunnen genieten, en ik hoop, dat je in je nieuwe baan veel succes zult hebben. Nico, goede reis en naar ik hoop, nog eens tot ziens. Steeman naar V.S.V. En tot slot onze trainer, Cor Steeman gaat ons 1 Mei a.s. verlaten. Het zijn bijzondere omstandigheden, waaron der deze beslissing is gevallen, en om met Eysneus te spreken, dit behoeft niet elkeen te weten. Cor, namens het Bestuur en Commissieleden, onze har telijke dank voor hetgeen jij voor A.F.C. hebt gedaan en wij wensen je veel succes in je nieuwe club V.S.V. VAN TEUNENBROEK Enorme pamfletten met letters (van die vette) verspreiden het bericht van dag tot dag Wie gaat mee naar Helder men sprak zelfs van een „kelder" Want anders gaat ons eerste overstag En ondanks autobussen nam Pluvius ons er tussen; de wedstrijd werd wel drie keer uitgesteld. Geen mens kon er van slapen behalve elf knapen die kwamen als bezeten op het veld 't begin dat was wat slapjes wij zeiden „Dat zijn grapjes", dat voelt toch iedereen die humor heeft straks met het windje tegen met heerlijk malse regen dan zal je zien, dat je dan wat beleeft maar in ons hart, o jeetje dacht ik daaaag A.F.C.-tje mijn kop er af als jij die wedstrijd wint Dick zorgde met vier pitten dat mijn hoofd is blijven zitten ik blij (met hoofd en zege) als een kind En terug met Gerard Hauber die zong als Richard Tauber zijn stuur had hij gelukkig vast om klemd Jo Wijnand, 'k bedoel de oude was bijkans niet te houden tot slot werd hij door mij nog over stemd In Alkmaar (wéér potdorie) daar vierden wij victorie met liedjes aan de vleugel ouwerwets en 's avonds „Huize Pijle" daar werd het „grote keile" te middernacht keek menigeen wat flets De heren van het eerste die raad ik toch ten zeerste de zenuwen van ieder normaal lid in hierna volgende jaren een tikkeltje te sparen De eerste klaséén daalder?? (pats die zit) N. EVERSHARP 9

Schakels (clubbladen) | 1951 | | pagina 9