FRANS VAN DIJK j" 28e Jaargang December 1949 Nr. 5 Redacteur: G. J. N Wijnand, Louise de Colignystraat 28 Den Haag - Plaatsverv. Redacteur: W. G. Staats. Churchill-Iaan 25a Administrateur: J. F. Bakker, 2e Jan v d. Heijdenstraat 21, Amsterdam-Z. Gem. Giro B 2096, Postgiro 375600 Ned. Handel Mij, ten gunste van J. F. Bakker Typografie: Drukkerij Joh. Meijer Zoon. Kanualstraat 132. Telefoon 80710, Amsterdam-W. „And departing leave behind us, Footprints in the sand of time Footprints that perhaps another seeing, shall take heart again." Op 13 November j.l. overleed plotseling ons aller vriend, Frans van Dijk. Bijna 43 jaar lang heeft hij de belangen van A.F.C. op zeer uitzon derlijke wijze gediend. Zó zelfs, dat hij bij het in stellen van de „Nobelprijs" één van de eerste winnaars geweest is. Hij was enthousiast en vurig, waar het de A.F.C.-belangen gold, maar zijn mooiste eigenschap was, dat hij voor zijn A.F.C.-werk nooit dank of waardering vroeg. Kunnen wij ons eigenlijk wel een A.R.O.L.- tournooi zonder de figuur van Frans voorstellen? Inderdaad laat hij een grote leegte achter. Hoe meer nog moeten zijn vrouw en kinderen door dit plotseling overlijden getroffen zijn. Heel A.F.C. leeft met hen mede. Wij hopen van harte, dat zij de kracht mogen vinden, dit grote verlies te dragen. Talrijke A,F.C.-ers hebben Frans de laatste eer bewezen. Dit was een bewijs van hetgeen wij in hem verloren hebben. Het zij zo! „Frans, wij zijn je grote dank verschuldigd voor alles, wat je voor ons als vriend en A.F.C.-er gedaan hebt. Wij zullen je niet vergeten. Rust in Vrede." G. H. HAUBER, voorzitter. Dit is de Schakel, die komt binden, D' oude club aan d'oude vrinden.

Schakels (clubbladen) | 1949 | | pagina 1