------------------ v Standvastig trouu/ m me^J N leuu/jaarsreurwe en J. W. C:FebruanSchakel copy, Aan één zijöe getypt, inzenöen uiteRlijk 29 jatnuARi eenste post, bij h. wijnanö, ]3egunstiging van onze Adverteerders, houdt de Schakel in stand. MMHHR H m Weer is er een jaar vervlogen, en er is geen woord gelogen als ik met een zekere air, in de Schakel hier beweer, dat de grootste optimisten, bij de A.R.O.L. nog niet wisten, dat eerste zó zou spelen. Maar om U niet te vervelen, resultaten op te sommen, vele cijfers hele drommen, verwijs ik U naar alle standen. Gewapend tot de tanden zullen onze jongens vechten en het pleit beslechten in 't voordeel van A.F.C. Ja, dat valt U zeker mee. Ook Gerrit, met of zonder woning blijft als spil de grote koning, die door hard en safe te kop pen iedere aanval weet te stoppen. En gesteund door Koen Colijn die er werkelijk ook mag zijn, als rechtshalf dan Paulus Meyer, klein maar dappere pingelvrij-er komt dat zaakje best oké. Zolang Joop blijft zeggen nee, al gebeurt er 'n voetbal wonder, in mijn goal hier geen gedonder. Zolang Johnny staat te backen valt er hier geen cent te gekken. En als „appel voor de dorst' staat er links nog Ger ter Horst ook al „ruimt" hij niet volledig, toch een spel speelt, tactisch snedig. Aanvoerder Dick Disselkoen, kan het soms heel aardig doen, toch is hij de laatste tijd wel zijn beste vorm kwijt. Laten wij hier echter hopen, dat hij weer „full speed' gaat lopen, dan pikt hij tot onze eer, af en toe 'een goaltje meer. Vergeet niet die oude held, onze Hendrik Sonnevelt. Tegen de Hilversummers uit!! Tjong, wat speelde toen die guit. Als die Henk zijn kop niet zakt en hij alles flink aanpakt, zonder zich, als eens te voren aan teleurstelling te storen vormt hij samen met Geluk voor de andere clubs een juk. Wat te zeg gen van Van Weelde die tot nu toe weinig speelde. Wally'-s gang lijkt zwaar en log. Maar kijk link uit voor dat joch!! Voor hij in de modder dreigt te stikken kan hij wel eens 'n goaltje pikken. En tot slot Broer Veltema. Ik doe niemand iets te na, als ik zeg dat deze vent haast geen grens van ijver kent. Om reserves nog te noemen, 'k Kan ze allen samen roemen. Het gaat met 't eerste heus niet gek, dank zij de mannen van Van Nek. Ook het tweede van onze Joop heeft dit jaar iets goeds te koop. Als ze 't houden de eerste plaats is het zaakje twintig karaats, en ook voor de volgende tijd zijn wij fijn die zorgen kwijt, 't Derde is zich aan 't herstellen en ik kan U hier vertellen, dat ook A.F.C.'s jeugd is hersteld in eer en deugd. Dat ook hier de resultaten de moeite zijn er over te praten. Zo is thans het wel en wee van ons oud geliefd A.F.C. En ons ijverig Bestuur dat vergadert menig uur, om de zaak naar alle zijden, goed en degelijk te leiden. Veel commissies zijn aan 't zwoegen en tot ieders groot genoegen rolt de zaak weer fijn gesmeerd. Zonder te veel degradaties en een hoop Bestuursmutaties. Ook de E.C. die mag blijven. Er valt nog geen klap te kijven en het is warem pel toch te hopen dat bet zo heel lang blijft lopen. Zelfs Harry blijft terreinknecht zolang men niets van zijn „lijn zegt", die hij trouw en kaarsrecht trekt, en vertrouwen in ons wekt. Pijl zijn soep blijft goed gekruid en het vlees bubbelt er uit. Zelfs zijn eigen vleesrantsoen gaat die soep in, heus geen loenü Zo reilt onze A.F.C. En wij zeilen met haar mee. 't Ene jaar in 't andere uit. Soms een sof, en soms groot-buit. Laten wij als groot-familie. Wandelweg als domicilie, onze eenheid steeds bewaren grote roem blijven vergaren, zodat het steeds onze kinderen in geen enkele maat, zal hinderen, te zeggen met feu sacré: Ik ben lid van A.F.C. Jhr. van Rossem de Gaulin. Rubriek voor Familieberichten, vraag en aanbod, enz. Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank aan alle A.F.C.-ers voor de vele bewijzen van belangstelling en de prachtige cadeaux, welke wij bij ons huwelijk mochten ontvangen. GERRIE EN LOES STALLMANN Het was op Nieuwjaarsdag weter als van ouds op het Clubhuis: Hartelijke begroetingsrede van de voorzitter, Wim v. d. Marei en Mevrouw a Cohen als Thomasvaer en Pieter nel met de door Jaap a Cohen vervaardigde Nieuwjaarswens, een schoon gedicht op ons aller „eerste en een zéér gepro longeerd apéritief. Polonaise, de onvermoeibare Teun van Veen Jr. aan de piano, Zamba, tango, we zijn het nieuwe jaar weer best begonnen. En toch was er iets, dat mij hinderde. We hebben altijd de mond vol over „vriendenclub", „de band, die bindt en wat niet al en dan is het spijtig, dat er zó velen afwezig waren. O, zeker het was zeer druk en zeer gezellig in het clubhuis, maar er waren er velen niet, die er hadden behóren te zijn. Wanneer we bedenken, dat de leden van „Kampong in de nacht van Oud- op Nieuw om 0.15 zicih verzamelen rond de „Kampongboom'ergens in Utrecht, om elkaar gelukkig Nieuwjaar te wensen als we bedenken, dat V.O.C. réunie houdt op Nieuwjaarsmorgen om half twaalf des morgens, dan behoort men bij ons toch even de tijd te hebben, om op Nieuwjaarsdag tussen 4 en 10 uur namiddag naar het club huis te gaan. Naar het clubhuis, waar dan zóveel georgani seerd en voorbereid is, dat het niet prettig is tegenover de organisatoren, als men verstek laat gaan. Ook als zoals op deze Nieuwjaarsdag de storm loeit. Aan Mevrouw a Cohen aan Wim v. d. Marei en Jaap Cohen, aan Dick Bessem een woord van dank en respect voor hetgeen zij ons op Nieuw jaarsdag 1949 bereid hebben. ROCRStRAAt 52 2 17 'niirmijii'w wr muur iiir maim i r 11 'liM'BBBBPi

Schakels (clubbladen) | 1949 | | pagina 17