TAPIJTEN I BBSwBn m St. Nicolaas 1948 De Jeugd F Jte# J. W. Begunstiging van onze Mdverteerders. houdt de Bchakel in stand. Kees v. Noppen weer present was, wist van geen wijken en Joop Voet hield zijn doel keurig schoon. Een verre trap kwam bij onze zeer scherp opgestelde midvoor Hissink terecht, even een dribbel, dan een schot en het was 20 voor „d'ouwelui". Na de rust kwamen wij wel eens wat adem te kort, zodat de voorhoede van het 6de betere kansen kreeg. Aanvoerder Kramer maakte hier 2 maal dankbaar gebruik van, zodat deze prettige wedstrijd in een 22 gelijkspel eindigde. Aan onze zeer zacht fluitende scheidsrechter Henk v. d. Ploeg een woord van dank voor zijn leidingmaar die éne bal onder de lat voor de rust zat. Zondag 28 Nov. j.l. speelden wij in de vroege ochtend op een zeer hard terrein een thuiswedstrijd tegen Ontwaakt 5. Dit werd weer eens een ruime overwinning voor ons. Wij speelden aanvankelijk erg voorzichtig, maar degene die hard durfde te lopen was sterk in het voordeel. Ab de Jong was de eerste, die er kijk op kreeg, hij rende dan ook 2x door de verdediging heen en scoorde twee goede doelpunten. Ook Klumper kreeg vat op het spel, waardoor hij eveneens twee doelpunten voor zijn, rekening nam. Hissink maakte er een rond getal van: 5—0. De omstandigheden in aanmerking genomen is er goed gespeeld, vooral de achterhoede deed na rust goed werk, de invaller keeper was niet te passeren; Gijs Nijman gaf zowaar de ballen direct af, en van Manen stond lekker uit het ge drang op de linker vleugel. De scheidsrechter leidde zeer goed. „OVER". Gezien de, over het geheel genomen, slechte resultaten van onze Jeugd zal ik deze keer van mijn gewoonte afwijken om elk elftal stuk voor stuk te behandelen, en meer in alge mene zin schrijven. Een uitzondering wil ik echter maken voor de adspiranten 2 en 5. Vooral adspiranten 5 doen het dit jaar buitengewoon goed. Deze knapen hebben nog geen enkel'e wedstrijd ver loren,, en staan vrijwel onbedreigd aan de kop. Bravo jon gens Wij vragen ons in de Jeugdcommissie wel eens af, of dit ligt aan de naam van het elftal. Al enige jaren lang slaat ons 5e adspirantenelftal een goed figuur in de competitie, doch zoals dit jaar is bet toch nog niet geweest. Ook ligt dit waarschijnlijk aan de bezielende leiding van de Heer Wij nand Jr. Ik maak van deze gelegenheid gebruik, de Heer Wijnand Jr., mede namens mijn mede-Jeugdcommissieleden en de ad spiranten van het 5e elftal van harte geluk te wensen met z'n huwelijk. Wij hopen dat hij in z'n echtelijke staat evenveel succes zal hebben als met Adspiranten 5. Adspiranten 2, hebben weliswaar de wedstrijd tegen Blauw- Wit 3 verloren, doch zij blijven nog in de running. Jongens beste beentje voor hoor. Jullie hebben nog een kans, vecht er voor, en zorgt, dat jullie ons 2e kampioenselftal worden. Zaterdagmiddag 13 November, hield de Heer Booth voor de junioren en de adspiranten 1 en 2 een zeer nuttige lezing voor voetbal in theorie en praktijk. Jammer was het, dat weer diverse jongens schitterden door afwezigheid. In December zal de Heer Booth deze lezing nog eens herhalen, doch wij verwachten, dat de jongelui deze gelegenheid beter zullen aangrijpen, en in grote getale zullen opkomen. Zaterdag 11 December j.l. hield de Jeugdcommissie in ons Clubhuis, de traditionele Jaarlijkse Kienmiddag. Uiteraard waren hier, evenals andere jaren fraaie prijzen aan verbon den. Verschillende onzer junioren en adspiranten hadden in deze wedstrijd meer succes dan op het groene veld Veel succes verder in de competitie jongelui! VAN TEUNENBROEK. O, Kom er eens kijken, wat ik in m'n schoentje vind Eén puntje voor 't eerste Van die zuinige Sint. Nou ja, 't had ook nog wel slechter gekund Die 00 is ons van harte gegund Eni laten de and'ren maar komen We helpen ze dan uit hun dromen. O, Kom er eens kijken, wat ik in m'n schoentje vind Geen punten voor 't tweede Van die rottige Sint. De buit, die was nu voor D.W.S. Het tweede kreeg een stevige les Maar laten wij toch maar niet treuren De „setback" moest toch eens gebeuren. O, Kom er eens kijken, wat ik in m'n schoentje vind Twee punten voor 't derde Van die schattige Sint Ze staan nu weer met de and'ren gelijk En voelen zich nu de Koning te rijk Kom laten wij daarop eens drinken, En op die 82 eens gaan klinken. O, Kom er eens kijken, vreugde en leed volgen snel op elkaar. Sport is net als het leven Net zo gek en zo raar. Je denkt: ik ben er en valt op je rug Een week daarop kom je dapper weer terug Vooruit A.F.C. laat je gelden Play up en strijdt verder als helden. O, Kom er eens kijken, wat een moord-club A.F.C. toch wel is. Blijf koppig je best doen En we zijn er gewis. fcflJ Een goed Oosters tapijt behoudt altijd internati onale waarde en ver. hoogt de sfeer in Uw huis. Wij brengen enige uit gezochte exemplaren in de verkoop. Inkoop Verkoop Reparatie Taxatie LEIDSCHESTRAAT, 76 Ts's PRINSENGRACHT 705 F m

Schakels (clubbladen) | 1948 | | pagina 5