BOLS 1 I Weest sportief Gezondheid! (CJÜkm daj e&k.p&aS['e( 1 i M, van der Zaken Overtoom 139 Telefoon 80008 IPedicure- afdeling Begunstiging van onze Adverteerders, houdt de Schakel in stand. Toch verandert er niets. Op ieder terrein met outillage is een verbandkist met spalklatjes terwijl sommig? finantieel goedstaande clubs een draagbaar in de buurt houden. Er kan dus niet veel gebeuren. De amateur-bepalingen blijven onveranderd, maar in de uitvoering en de controle zie ik enige wijde souplesse." „Zo, zo!?!?" slikte ik schielijk iveg, „en de versterkte de gradatie dan?" „Moord en doodslagin Berlijn," ging zij voort, zon der op mijn vraag acht te slaan. „Ziet li nog enige opheldering in de polemiek Galavazi— Wijnand?" vroeg ik. „Nog een schakeltje of zesen het is „knokken" in de Oost", was het onverstoorbaar geluid van de zwart- stijle haardos aan de overkant van de tafel. „Blijft Hauber lang voorzitter?" „Hangt van jullie zelf af!" „Wie heeft in onze club de meeste kijk op voetbal?" „Weet ik niet, ik zit nooit aan de borreltafel." „Wie van ons heeft het prettigste baantje?" Lou Woudstra, want die verdeelt de broodjes en de melk bij de Arol." „Ziet II nog een buitenlandse reis in de naaste toekomst?" „Ja, zeker, Düsseldorf!" Bij de gedachte alleen werd ik al moe en duizelig. ,,'t Is genoeg, juffrouw", beëindigde ik dit zeer interessante vraaggesprek. De zweetdroppels parelden op mijn voorhoofd. Toen zij wegging, zong de werkster iets van „tanden op elkander" en miste ik een tafelkleedje, een parapluie en mijn aansteker. Want de „Jhr" houdt niet van leugens. Je kunt het ge loven of niet. Jhr. van Rossum de Gaulin. Koopt de beste schoenen voor Uw kind, zoals U, Ouders ze bij Van der Zaken vindt Het juiste adres: Heb je in de zomermaanden fijn gecricket of gevist dan liep het niet in de gaten dat je voetbal hebt gemist Want dat voetbal in de zomer zweterig en ordinair is ten opzichte, zeer zeker, van de zomersport, unfair. Iedere sport eist toch haar deel op de zomersport het kleinste deel Als men daar nog van gaat gappen blijft er maar ook niets van heel Denkt U eens: als A.C.C. nu werkelijk de baas zou zijn en zij wou met Kerstmis spelen op het A.F.C. terrein. En zij zou met klem bevelen onsportief, zonder fatsoen „Geef mij Stallmann en van Weelde Kranendonk en Disselkoen Want ik speel een cricketwedstrijd maling heb 'k aan A.F.C. Ook al vriest het twintig graden met de Kerst speelt A.C.C.!!!" Wat een heibel en een herrie zou er zijn in 't voetbalkamp „lichte makken" zou men wensen hier en daar een cricketkramp Dacht men slechts aan dit gezegd': Gij niet wilt, dat U geschiedt Doe dat, Gij, die zich sportief noemt ook een zomersporter niet!" Maar 't is anders, lieve lezers Honkbal, circket en veel meer legden zich er in die jaren als een schaap zo mak bij neer En als d' Arol weer verspeeld wordt zie je schuchter, menig vent die, hoewel een zomersporter toch zijn voetbalplichten kent Wat 15

Schakels (clubbladen) | 1948 | | pagina 15