Ski- Berg- en Sportschoenen Voor Het juiste adres Overtoom 139 TELEFOON 80008 Waakzaamheid blijft geboden Begunstiging van onze Adverteerders, houdt de Schakel in stand. II. t. d. PEDICURE AFDELING vele wild en gevogelte, de paling en de andere prijzen op volkomen legale wijze hun mannetje of hun vrouwtje von den. Tot laat na twaalf trok de grote potkachel veel be langstelling. Het eerste gebruikte de vrije Zondagen voor het spelen van oefenwedstrijden. Tegen R.C.H. een vlot partijtje, dat met 21 werd verloren, hetgeen niet nodig was, maar ook geen punten kostte. De oude vriendschapsbanden met Good Old H.F.C. werden verstevigd in een wedstrijd, waarover heel lang in het Clubhuis werd nagekaart. De Haarlemmers heb ben een jong elftal, dat, als het wat „gesettledis, zijn weg naar boven wel zal vinden. Dit jaar zal de A.R.O.L.-beker op de gebruikelijke dagen worden verspeeld, derhalve op 29 Augustus en 5 September en wel op ons terrein aan de Wandelweg. De nieuwe com petitie, met de versterkte degradatie, zal reeds op 12 Sep tember beginnen. De oorspronkelijke bedoeling was reeds op 5 September het competitie-rad te laten draaien, maar de Jubileumfeesten waren aanleiding om daarvan af te wijken. Onze vrienden in Waalwijk wisten inmiddels kampioen te worden in de Zuidelijke 3e klasse; wij feliciteren hen daar mede en wensen hun veel succes bij de promotie-wedstrijden. E.D.O. verloor in F. Pigge een wel heel verdienstelijk lid, een man, die van zijn hart geen moordkuil maakte en een enthousiast werker was. Onze oude tegenstanders uit Koog a.d. Zaan hebben het kampioenschap voor de neus van Z.F.C. weggepikt en zullen opnieuw de deur van de 1ste klasse trachten te forceren; bij dat kraakje wensen wij hen veel succes. A.F.C. en Z.V.V. spelen zo n beetje Zwarte Piet en stop pen elkaar om beurten dat vervelende ding in handen. Nu is het weer onze beurt om dat ding kwijt te raken. Ieder nog 2 wedstrijden, wij tegen Alcmaria en Oostzaan en de Zaan dammers tegen U.V.V. en T.O.G. Brrr, wat n tijd. In de afgelopen maand zijn er natuurlijk nog wel enige dingen gebeurd, maar die mogen niet alle A.F.C.-ers weten. A. W. IJSNEUS. AF.C.-ers, het is heden Donderdag, de vierde Maart, dag en feit niet erg belangrijk als ge op kalender staart Doch dan dringen zich twee data van dat tijdblad aan U op: Zondag 7Zondag 14 Maart, spookt 't angstig door m'n kop.. Als dit blad komt in Uw handen ishet wonder reeds geschied Ofhet fatum, want ook dit kan Denk niet: „Zoiets zégt men niet Hopen doen wij allen vurig dat het lot zich niet voltrekt Maarniet als een casuaris die z'n kop met zand bedekt Weet U wat een optimist is? Die zegt: „Trekt wel op, die mist Maar een pessimist, die kankert: „Pest, die mist,,'k Wou da'k iets wist", denkt hij verder enhij piekert: „Hoe het noodlot te ontgaan Doch een optimist, die fluit wat; trekt zich van de zaak niets aan A.F.C.-ers! Ik wil het weten, k Ben een echte pessimist Thans kan ik het wel vertellen, want de zaak is reeds beslist Op 4 Maart, nu ik dit neerschrijf en hóóp dat het goed zal gaan, denk ik reeds aan wat te doen staat als „dat erge" vast zal staan Nu reeds zou ik gaarne willen, dat een elk bij A.F.C. was doordrongen van dit ene: 't VALT OF STAAT MET P. EN D.! En dat elk, daarbij betrokken, voor DE eer en ZIJN fatsoen, wat hij laten moet, zal LATEN, wat hij doen moet, ook zal DOEN!! Daarbij denk ik aan het roken, aan het drinken van een glas Aan reacties als: „Wat laten?" „als ik gek; bed.nderd was En bij „doen' denk ik aan smoesjes als: „Piet kan vanavond niet (voor de training) waarbij kan dan staat voor wil, bij Piet Verdriet Maar gelukkig, er is reden ook vooroptimisme: HOORT!! ..Wil niet" is, Goddank, geen regel, dus: De pessimist van boord? „Waakzaamheid blijft steeds geboden", luidt het in „Memories" steeds Moge dit, als wij dit lezen, niet direct meer nodig wezep, want: DAN weten wij het reedsV. B. S. LE MARCHÉ.

Schakels (clubbladen) | 1948 | | pagina 8