E A. F. C. - Z. V. V. Zondag 21 Maart a.s. op het H. F. C.-terrein Spanjaardslaan, Heemstede Beslissingswedstrijd Van harte gelukgewenst! Aanv/ang 2 uur Gegevens over plaatsbespreking en vervoer in het Bulletin van deze week. begunstiging van onze Adverteerders, houdt de Schakel in stand. heeft! De een of andere charmanticus kwam in Bussum op het idee, dat de dames dan een rondje dienden te geven aan de trouwste zielen van A.F.C. Nu, bij elkaar geteld heb ik daar een paar eeuwen vriendschap zitten, is het dan een wo., i dat ik precies voor 7 bietjes huishoudgeld over had' Maar ik heb er geen spijt van; in de bus heb ik een zéér geanimeerd gesprek gehad met mijn Chef Wijnandjopie, waarbij geen adempauze voorkwam. In één woord hij is een voortreffelijk leermeester. Een mede-aangetrouwde had de veine, om voor het eerste het beste Dorreltje, dat zij wegschrikkelde, de volgende daq meteen een taart in huis gestuurd te krijgen. Zon onge lukje overkomt mij nu nooit eens! Er was ook een jongeman met een beschaafd uiterlijk (nu denkt iedereen stiekum „dat was ik!") en bij confron tatie bleek dat collega „Puppes Drie" te zijn! Voor mij was dat een grote verrassing, want ik had hem het laatst gezien als joggie van 10 jaar! Helaas kan ik niet alle plezierige dingen releveren, hoe wel Fred Sabelsons zakelijk initiatief beslist de moeite waard was! Intussen, ik heb niet alle onderwerpen uitgewerkt, die door de redactie waren „gesommeerd", ook had ik nog een aardig verslag van een besloten vergadering, maar aange zien ik niet per letter betaald word, is één en ander U be- spaard. EEN AANGETROUWDE. mij EN der oerste oer-A.F.C.-ers heeft dezer dagen de leeftijd der sterken bereikt. Dit geluk viel te beurt aan Piet van Vliet, die reeds in 1897/1898 lid van het Bestuur uitmaakte. Van Vliet is als lid der beursfirma A. van Vliet en Zonen een zeer geziene en populaire figuur op de Effecten beurs geweest. Hij geniet thans van zijn welverdiende rust en volgt de resultaten van A.F.C. nog met belangstelling. Nog vele jaren!

Schakels (clubbladen) | 1948 | | pagina 18