Ski- Berg- en Sportschoenen „Neemt een grotere hap, dan je hunt kauwen" Het juiste adres Overtoom 139 Rien ne va plus r Voor TELEFOON 80008 Ï3egunstigi ng van onze Adverteerders, houdt de Schakel in stand. I F.C.-ers, wij zijn niet geboren voor mislukking. Velen Ji. onder U bezitten bekwaamheid en karakter en eigen- J 1/ schappen die ontwikkeld kunnen worden en ons A.F.C. tot een succes zal opvoeren, tot een veel hogere sport op de voetballadder. Hebt zelfvertrouwen, zet Uw wil door! Sport is altijd een strijd. Concurrentie en hin derpalen vindt men altijd op zijn weg, grote successen zijn altijd verkregen door strijd, al is het met lidtekens. Een factor is tact, mensenkennis, prettige omgang, over tuigd spreken, enthousiasme, initiatief, goede trouw en nog vele andere factoren. We moeten van onze moeilijkheden een studie maken; een groot Professor zei: „Hoe meer de geest doet, hoe meer hij kan doen!" Laat ieder tweemaal zoveel doen als hij doet voor A.F.C. We moeten omhoog! We bezitten millioenen hersencellen in ons hoofd, zeer waar schijnlijk (pracht uitingen van medeleven en medewerking wettigen anders het tegendeel Red.) gebruiken wij ze te weinig voor onze good old A.F.C. A.F.C.-ers, laten we nu spijkers met koppen slaan, de moeilijkheden verdwijnen dan vlugger dan U denkt. Dingen (b.v. degradatie) gebeuren vaak uitsluitend doordat men denkt dat ze gaan gebeuren. Iemand die denkt: ik ga ster ven, gaat dood. MaarA.F.C. wil leven, duszal leven, sterker en grootser dan ooit. Laat U leiden door kalmte en de standvastige wil van de optimist. Glimlachende, opti mistische A.F.C.-ers zullen de prestaties opvoeren en er zal weer gewonnen worden. We zullen de moeilijkheden in kleine stukjes moeten ver- deelen, laadt niet te veel moeilijkheden op enkele mensen. Dit is absoluut te zwaar. M. v. t ZAKEN PEDICVRE AFDELING Vele A.F.C.-ers voor ons hebben iets voor de club ge daan en hebben vele schakels tot een ketting gemaakt. Wij zullen deze ketting met sterke schakels langer en sterker maken, door ons werken voor de club, door ons optimisme! Dit is de kiem van de allerbeste kwaliteiten, van de grote kracht en liefde in ons, voor A.F.C. A.F.C.-ers hebt zelfvertrouwen en enthousiasme, we zullen overwinnen. Vasthouden, vertrouwen en vriendschap! Play op! J. J. W. KLUMPER. (Mais oui: „Pair ou impair!") /'ZN ENK nou niet, „Gij van het Eerste", K I I dat ik aan het klagen sla Met dat beestje uit „Roodkapje met de wolven, huilen ga Denk vooral niet, hij gaat temen: „Jongens wat gaat het beroerd Er wordt over jullie vorm reeds veel te veel geje-weet-wel Ik weet immers, ouwe sobats, dat het huidig resultaat in geen enkele verhouding tot jullie prestaties staat Wie jou tegen De Spartaan zag, tegen T.O.G. en U.V.V., weet: Ons Eerste zit het thans niet, maar dan ook geen greintje, mee Wie, als ik, het voorrecht had van je te volgen, week aan week, en het spel van thans met dat van '46 vergeleek, weet, dat dit is: Nauw'lijks minder dan het klasse-spel van toen; toen je met één been in „d'Eerste" stond als prima Kampioen Met een heel klein beetje veine want je spel is heus niet slecht plus een dosis zelfvertrouwen, zal je zien, komt het terecht! Heb je niet, het vorig jaar nog, in één doormars het bestaan stuk voor stuk je tegenstanders zonder onderscheid te slaan? Kijk eens, ik heb uitgerekend dat je zestien punten haalt als je 'n goochelkunststuk uithaalt en geen enk'Ie keer meer faalt Zestien punten, zo leert ons de voetbalstandenstatistiek (moordwoord!), dat is net genoeg voor Katjong s rust: Lees Sportkroniek! Laat het ons daar dus op houden, pech is nimmer stationnair, dat weet hij, die als geen ander gokt dus ieder Nederlander! Hoè vaak „pair" ook na elkander, Eenmaal is het toch „IMPAIR" 1! B. S. LE MARCHÉ JA

Schakels (clubbladen) | 1948 | | pagina 16