25 JAAR A-R.O.l. Een nieuwe revue! „Cheerio A.F.C. ©e competitie-indeling voor het eerste elftal ijn Jubileum- Schakel-dank TSegunstiging van onze fldverteerders. houdt de Schakel in stand. STRAKS draait'' de Arol voor de vijf-en-twintigste maal. Deze mijlpaal zal feestelijk worden herdacht. Er komt weer een Revue ditmaal een cabaret revue wat bescheidener van opzet (hoe kan het anders!) en wederom geschreven door ons onvolprezen club lid Jack Junior. Met behulp van zijn trouwe A.F.C.-mede- werkers en medewerksters gaat Jack het weer voor elkaar boksen! „Cheerio A.F.C." is de titel en wij krijgen weer een proloog met twee bedrijven, waarin niet minder dan 37 taferelen! Wie er meespelen? Haalt U zich nog eens de Gouden A.F.C.-Revue ,.Huf\ A.F.C. voor de geest. Misschien zijn ze er weer bij: King Soccer met Hans Miss A.F.C. de „goede Genius" de Soccer Girls etc. Gaat dat zien gaat dat zien! De zilveren A.R.O.L. gaat zeer goed worden! Waar en wanneer te zien, vraagt U. Onze uitgebreide cir culaire is onderweg of reeds bij U bezorgd. „Cheerio A.F.C." gaat in het Minerva-Paviljoen op Vrij dagavond 5 September a.s. voor de Juniores en Adspiranten, en voor de Seniores en donateurs, voor zover plaatsen be schikbaar, op Zaterdag en Zondag 6 en 7 September a.s. Dus de Zaterdagavond vóór en de Zondagavond na de A.R.O.L.-finale. Zondagavond zullen zeer vele A.R.O.L.-vrienden de gas ten van A.F.C. zijn. Zaterdag- en Zondagavond gaan wij na afloop der Revue tot 4 uur 's nachts dansen. Dat zal, wat je noemt een „ge- klofde" A.R.O.L.-driedaagse worden. Nu wat de plaatsen betreft. Het aantal beschikbare plaat sen is klein, daar de zaal klein is, maar echt geschikt voor deze cabaret-revue. Wij vrezen dat wij niet een ieder te vreden zullen kunnen stellen, doch wij zullen naar een goede verdeling streven. De keuze tussen Zaterdag en Zondag moet practisch aan ons worden overgelaten, daar Zondags beduidend minder plaatsen beschikbaar zijn. Wij verzoeken de leden onze circulaire goed te lezen en hun plaatsen zeer omgaand te bestellen. De tijd van voor bereiding is slechts kort. Jack Junior en zijn staf werken in deze hete zomermaan den onvermoeid; daarvoor kan je slechts respect hebben. Nu aan onze leden de simpele vraag: werkt vlot mee wat betreft het aanvragen en afhalen der kaarten. Het vijfentwintigste A.R.O.L.-feest gaat beginnen. He gaat zeer goed worden! CHEERIO A.F.C. DE FEEST-COMMISSIE. E competitie-indeling voor het eerste elftal is als volgt: A.F.C., de Spartaan, W.F.C., West-frisia, N.V.C.. T.O.GValox, U.V.V., Z.V.V. en Alcma- ria Victrix. Met een serieuze training kan ons elftal het heel ver bren gen. Qua voetbaltechniek behoeven zij in ieder geval voor geen enkele ploeg uit deze afdeling onder te doen. Veel zal afhangen van het begin der competitie. Onnodig verspeelde punten moeten later weer worden ingehaald, en al is dit kunstje enkele malen geheel of bijna gelukt, het kan ook wel eens anders uitvallen. Daarom, spelers van het eerste. Van meet-af aan de tanden op elkander. Reeds de AROL- wedstrijden bieden jullie een schone gelegenheid te laten zien, wat A.F.C. dit jaar waard is. S~ CHAKELVRIENDEN! ...êh... Collega's!, vrienden van de A.F.C.!!, 'k dank voor deze bloemenhulde (ben er haast verlegen mee) kan het anders?, op mijn wijze, (rijmelaar der voetbalsport...) Schakelredacteur zal zorgen dat die dank U ook gewordt Neen ik ben niet „Uitge-Schakeld", 'k schreef dit trouwens zelf reeds neer, maar die 22 namen onderstreepten dit nog meer! Dat zij allen mogen blijven (in dezelfde vlotte trant) schrijven en hun persen drijven tot heil van de Schakelkrant! Laat die 22 namen zijn tot een getuigenis dat geen enk'le ketting sterker dan zijn zwakste schakel is „Van de band, die BLIJVE binden zijt- Gij dan de makelaar, het Contact, dat 't Licht doet schijnen en het clubbeeld scherp omlijnen Dank zij U: O Schakelaar B. S. LE MARCHÉ.

Schakels (clubbladen) | 1947 | | pagina 20