t tjekroont Spinnewiel De I lormandie Jij lui) CLICHE'S I 'er een I lw kennissen en sportvrienden ÏS-JL mmammmx WILLEMSTRAAT 43-45 ontmoet U in de Bar Bodega - Restaurant en Begunstiging van onze Adverteerders, houdt de Schakel in stand. mmi Hi I EEN ik behoor niet tot de ou-getrouwen. Noch was ik schakel in dien ouden vriendenkring: Die keeren dat men mij op ..Goed Genoeg'' zag sjouwen En 't rood en zwart mij om de schouders hing Die keeren droeg jij niet de Amsterdamsche kleuren. Maar daarvoor dien jij allerminst gelaakt. Omdat nu eenmaal bij hetzelfde kleur-gebeuren Een gastheer 't' eigen „groot-tenue" verzaakt. Neen ik behoor niet tot die ouwe garde. Die garde waar 't gevleugeld woord van zegt. Dat ook in tegenspoed, zij blijft volharden, Dat zij niet vlucht maar sterft in het gevecht Nooit ben ik in die schare opgenomen. Sinds heb ik diep gevoeld wat of ik mis Een nieuw geslacht is sedert opgekomen Dat bracht de lang verbeide echtverbintenis Eennieuw geslacht! Het meldt zich: aangetrokken tot d'oudc vriendenclub, met nieuwe vriendenschaar. Tot die magneet: sirene die blijft lokken, Ondanks het Hockey- en het Basket-ball-gevaar Hoe heerlijk in een club te mogen leven Waar men zéér zéker juicht wanneer men wint En waar men alles voor het mooie spel wil geven, Doch daarnaast and're levenswaarden vindt. En als ik dan jouw Clubblad weer mag lezen Ik vind er vele op mijn tafel I uitgespreid Dan peins ik wat of het toch wel mag wezen Dat zóó sterk voor dat ééne Clubblad pleit Ook al behoor ik dan niet tot die ou-getrouwen, Toch ben ik blij da 'k bij jou „in mocht trouwen" CLUB waarvoor mij t harte sneller slaat B. S. LE MARCHÉ. :'OU A.F.C. weer niet een eigen band kunnen hebben, of zijn er geen A.F.C.-ers die muzikaal zijn of een instrument bespelen? Wanneer je soms in de kleedkamers (of in Belle- vue op het A.F.C.-feest voor het orkest) de jazz-vertolkin- gen hoort van de Amerikaansche bands en -zangers, dan kom je wel tot een andere overtuiging. Zoodoende ben ik op het idee gekomen een „Reds-Band" te stichten. Wie helpt er aan mee? ,,Do it now!" Een pianist is al aanwezig, maar nu de andere leden. Iedere A.F.C.-er die een instrument bespeelt is van harte welkom. Wie er wat voor voelt verzoek ik even een berichtje te sturen, met opgave van naam en adres en het instrument dat hij bespeelt, aan Teun van Veen, Sassenheimstraat 68 huis. P.S. Iemand die in staat is de eventueele verrichtingen van de band op te luisteren met „gekreun" is natuurlijk ook van harte welkom. i;

Schakels (clubbladen) | 1947 | | pagina 17