uit het veteRanenkamp JN de afgeloopen weken heeft het Veteranen- Elftal verschillende wedstrijden gespeeld veelal met gunstig resultaat. Gezien de saamhoorigheid in dit elftal van oudere en jongere veteranen, welke zoo goed als iederen Zaterdag trachten tegen bal te trappen, zijn de successen niet zoo verwonderlijk. Het elftal leeft geheel voor zijn sport, na afloop der wedstrijden vindt regelmatig een bijeenkomst plaats waar alle mogelijke ge maakte fouten onder het genot van een en ander worden besproken, terwijl de discipline ten op zichte van de leiding bewonderenswaardig is, hoe wel door het ontbreken van voorzitter Mets hieraan tegenwoordig wel eens een kleinigheid hapert. Op 9 November wonnen wij een tournooi ge houden ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan der Black-Devils, behaalden drie overwinningen, n.l. op H.F.C., Kralingen en Black Devils en ver overden hier een mooie beker benevens voor de spelers een aardig aandenken, waarmede Arend zich kennelijk goed amuseerde. In den beslissenden wedstrijd tegen Black-Devils was onze oud-keeper H erman van stal gehaald, welke wel even zou zor gen, dat wij geen goals zouden maken. Hij was langen tijd opgewassen tegen de vurige kogels van onze voorhoede en werd eerst in de tweede helft geslagen. In den wedstrijd tegen Kralingen miste onze voor hoede enkele moeilijke kansen en had onze rechts buiten met een paar gloeiende kogels tegen en een paar goed geplaatste kopballen op de lat wat hij zelf noemt „pech De week daarop kwam de Zaterdag, waarvan wij terecht kunnen zeggen „van Wondertent tot Wonderteam". Wij waren n.l. te gast bij V.U.C. den Haag en hadden het genoegen voor den wed strijd eenigen tijd te vertoeven in de z.g. Wonder tent. Of het de koffie was, welke de Heeren den aanvoerder waarschijnlijk met valsch knobbelen af zetten of de aanblik van deze tent, het elftal speel de wonderbaarlijk en V.U.C. ging roemloos ten onder. Wij waren hiermede echter nog niet tevre den en verzamelden ons na afloop met de V.U.C.- ers wederom in de Wondertent. De toespraken, gehouden door de leiders der beide elftallen, deed den spelers buitengewoon veel goed. Was V.U.C. zoo vriendelijk geweest ons in Amsterdam een groote taart aan te bieden, wij wilden niet achter blijven en hadden iets bedacht dat zeker de smaak der taart kon evenaren. Na urenlange diepe concentratie was de tijd aangebroken om den Haag nog even te gaan be wonderen, welk uitstapje wonderlijk goed slaagde. Jammer genoeg was het nogal wat mistig gewor den, in de natuur dan altijd, en hadden de auto rijders veel moeite om ongedeerd Amsterdam te be reiken, het was niet vroeg doch zij kwamen er. Blijkbaar door de mist was het aantal mederijders JBegunstiging van onze /Adverteerders, houdt de Schakel in stand. »>- tA'ii

Schakels (clubbladen) | 1946 | | pagina 10