mAAnöelijksch jeuqöovepzicht T) ecember-Schakel sterkeren tegenstander wel degelijk aangetoond. Als leeuwen is er gevochten en in een volkomen fairen maar harden wedstrijd, waarin onze achterhoede met Zeggelt en van Goethem bergen verzette, had den wij op een moment een voorsprong van 30 verkregen; deze goals werden bij'eenige snelle uit vallen door Lapierre en Fernhout gescoord. Na de rust ging echter de vermoeidheid, bij onzen in door snee ouderen ploeg een woordje meespreken en de atuk op ons doel werd sterker en sterker. Twee maal wisten onze tegenstanders onzen uitstekend keependen Adriaansz te passeeren en de laatste tien minuten verstreken onder groote spanning. Bravo mannen, zoo n wedstrijd geeft je voldoening en de zekerheid, dat wij meerdere wedstrijden kunnen en moeten winnen. LÉ RENARD. copy, AAn één zrjöe getypt, in ouöe spelling, inzenöen uiteRlijk I December, eerste post BIJ j. h. wijnAnö, VA'JANNEER ik de resultaten onzer Jeugdelf- Y tallen in de eerste zes weken eens de revue laat passeeren, en de standen, welke onze ijverige le Secretaris regelmatig publiceert, bekijk, zou ik geneigd zijn te concludeeren, dat de meeste van deze elftallen aan een succesvol seizoen bezig zijn. En wanneer jullie dan zelf ook tot die con clusie gekomen zijn, houdt dit in, dat we ons daar op wekelijks moeten instellen en dus regelmatig er voor moeten zorgen volkomen fit te zijn en el- ken wedstrijd weer te spelen met den vasten wil om het beste te bereiken. Wanneer we ons hieraan houden, is de kans zelfs niet uitgesloten, dat we met enkele kampioenschappen gaan strijken. Daar om jongelui wijs ik jullie nogmaals op de training, die hoogst noodzakelijk is om de goede resultaten te bereiken. In dit verband verwondert het mij. dat jullie het geen ik in de vorige Schakel schreef over .Tempo' hoegenaamd niet in toepassing brengen. Derhalve adviseer ik jullie dit artikeltje in die Schakel nog eens aandachtig door te lezen en te trachten in de wedstrijden inderdaad den bal het werk te laten doen. De Junioren I en II staan beide zeer hoog op de ranglijst. Op 3 Nov. speelden beide elftallen ge lijk tegen hun concurrenten ,resp. de Spartaan en D.E.C., vooral van de Junioren II was dit een bij zonder goede prestatie. Keeper Ouwehand stopte een penalty en behaalde daarmede het eene punt voor zijn elftal, de Junioren I, terwijl de Junioren II de overwinning hadden kunnen behalen indien de buitenspelers wat beter op dreef waren geweest. Bij de Adspiranten I tot en met IV is het vooral het derde elftal dat van zich doet spreken. In deze elftallen zijn het speciaal de keepers die de aan dacht op zich vestigen. Stuk voor stuk zijn zij van goede kwaliteit, zoodat hier een gradueel verschil reeds uitmaakt dat de eene in "het eerste en de andere b.v. in het vierde moet worden opgesteld. In ieder geval goed materiaal voor de toekomst. De Adspiranten V, het eerste elftal in den leef tijd van 1214 jaar, winnen regelmatig met dub bele cijfers Pas op jongens, ga het nu niet te ge makkelijk opvatten, de weg naar het einde is nog lang, en vol voetangels en klemmen. Ik kan het den leden aanraden dit elftal eens te komen bekijken. U zult er geen spijt van hebben, daarvoor zorgt aanvoerder Werner met zijn jongens. De Adspiranten VI en VII spelen met afwisse lend succes in de Zaterdagmiddag-competitie. Spelertjes als de Jong, Hannema. Hoefkens, Klok- kemeyer, Eysvogel, Reydon en de Looper zullen hun weg in de toekomst wel vinden. Tenslotte nog een verzoek aan de oudere leden en spelers van A.F.C., die onze Jeugdwedstrijden bezoeken. De spelers en de leiders stellen'de groote belangstelling, welke momenteel voor onze Jeugd bestaat uitermate op prijs, doch ik wil U toch zeer, zeer dringend verzoeken alle adviezen tijdens de wedstrijden achterwege t^, laten. Zelfs gerouti neerde spelers ondervinden grooten hinder van deze ,al of niet erkende, technisch volmaakte lie- Uegunstiging van onze fldverteerders, houdt de Schakel in stand. ROCRStRAAt 52 2

Schakels (clubbladen) | 1946 | | pagina 9