uit, het öAQBoek van een A.f.e.-eR ■m gingen niet voor hun genoegen voor onze OO begonnen wij onze A.F.C.-a> ctie oC jongens in Indië. De commissie die voor deze jongens wil zorgen is er! Wat wil ze? le. De band, die altijd de A.F.C. ers bindt, waar ook zij zich bevinden, niet alleen intact te houden, maar ook te verstevigen. 2e. Te voorzien in hun geestelijke en stoffelijke behoeften. Wij zullen het zeer op prijs stellen, indien U allen uw medewerking wilt verleenen om deze actie te helpen slagen. U kunt dit doen door ons ge gevens te verstrekken aan het secrtariaat omtrent verblijfplaats enz. van de u bekende A.F.C.'ers en oud-A.F.C.'ers in Indië, hetzij burger of militair. Vanzelfsprekend is ook Uw financieele steun noodig. Wij vertrouwen dat elk A.F.C.'er aan deze actie wil deelnemen door een bijdrage te storten op onze postgiro-rekening 85086 ten name van S. de Waal, Donarstraat 6, Amsterdam. Iedere bijdrage is welkom, zelfs het dubbeltje van de jeugdige spelers. Doet allen mede. Laat Kerstmis en Nieuwjaar ook voor onze jongens in Indië een Hollandsch feest zijn. Het woord is aan U. COMMISSIE INDIË. Secretariaat: J. P. Scheepstra, Agamemnonstraat 3, A'dam. 6 October: 's Morgens het Derde zien spelen tegen Zeeburgia II (01Goed spel van Duinker en v. d. Hurk. Daarna met „Homma" naar Heem stede, de eerste overwinning van ons Eerste. Ein delijk weer eens een wedstrijd waarin onze jon gens gewerkt hebben. 7 October. Jhr. v. Rossum de Gaulin jarig, met de „Flens en „Neus" op zijn gezondheid een „Ouwe Duys" gebruikt. 13 October: Weer een overwinning van het Eerste, zij het een bescheiden. Twee prima doel punten van Duys. Goede prestatie van het Tweede tegen Ajax II. 's Ochtends op ons veld o.m. gezien Junioren. Prima verdediging. De Junioren I schij nen dit jaar iets van plan te zijn, want vandaag moest Ajax het loodje leggen. Met de Adspiran- ten wil het nog niet erg vlotten. Trainen jongelui, dat is de eenige weg om tot betere prestaties te komen. 14 October: Vandaag de „Schakel ontvangen. De teekening van „Harlekijn" schijnt onze spe lers te hebben geïnspireerd. Waar bleven de be schouwingen van „Observer", Arend en W. B. 15 October: Naar de bijeenkomst in het Club huis geweest. Levendige debatten van spelers over elftalcommissie. Slotacte; alleen Broeksmit nog be schikbaar en een extra „Algemeene" op 31 Oct. 20 Octbber: In Wormerveer onze jongens aan gemoedigd, met verschillende trouwe supporters. De eerste tien minuten bezorgden ons anders kip penvel, maar na de rust door het hooge tempo waren wij veel sterker en was de overwinning dan ook ruimschoots verdiend. 21 October: Op clubavond een lange discussie van de spelers, wie er candidaat gesteld moest worden. Ik geloof niet dat men het eens gewor den is. 24 October: Vergadering ten huize van de flens" met Harlekijn en „Neus" voor het te hou den St. Nicolaasfeest, dat belooft iets te worden. 26 October: Veteranen zien zwoegen tegen „Bek-Af uit Eindhoven. Na verlenging eervol verloren, hoewel Mets gemist werd. Op het „derde" veld onze jongste adspiranten zien spelen, wat een enthousiasme. Kleine „Eys" stond als een rots in de branding. 27 October: Bar slecht weer, maar toch een over winning van t Eerste. Dat geeft weer reden tot optimisme. Keurige overwinning van Luc. Nijdam en zijn mannen. Bob schijnt zich best thuis tc voe len op de midden-voorplaats, hij scoort tenminste iedere wedstrijd. Junioren I nog steeds ongeslagen. 28 October. Op clubavond afscheid genomen van Th. v. Nigtevegt, welke voor eenige jaren naar het land van Uncle Sam verhuist. Hoop dat hij zijn belofte zal kunnen nakomen en onder weg niet alles verdwijnt. Theo het ga jou en je gezin goed, en hopen spoedig iets van je te hooren. 31 October: Naar de „extra Algemeene ge weest. De opkomst was dit keer niet zoo groot als op de vorige. De stemming was uitstekend, voel het Begunstiging van onze Adverteerders, houdt de Schakel in stand. «j pup**> - j»tfc kt-

Schakels (clubbladen) | 1946 | | pagina 19