Ee ns is liet zoover Intrappen i.p.v. ingooien t I f N US gez ellig veldje aan den Wandelweg daf trouw met ons deelde ons geluk en pech waar wij zooveel dingen hebben meegemaakt dat je voetbalhart er vaak door werd gekraakt Waar men ieder jaar zei met bezorgd gezicht jongens van de ,,Good Old'' Kent toch Uwe plicht Veld van gras en onkruid Heusch, wij weten wel dat je nauw verknocht bent aan ons grillig spel Tranen zijn gelaten op jouw mooi terrein soms van clubverdriet en vaak ook van de gein. Maar de laatste jaren Valt 't je ook niet op? Krijgt ons eerste elftal zelden op zijn kop Eens zal hel) gebeuren dat men je verlaat Dwars loopt door je velden dan een echte straat Waar het clubhuis NU staat t Is geen flauwe kul'' daar staat straks misschien nog 'n Amsterdamsche ,,krui' Waar thans keepers duiken en rechtsbuiten rent daar staat straks prozaïsch een verkeersagent. Knus, gezellig veldje daar in Amstel's Zuid dan is de verloving met ons beiden uit. Nooit trilt zóó je grond meer Nooit meer zie je Mets en je voelt je eenzaam want je mist de Reds'' Nooit meer zuil'n wij vrijen t Was zoo leuk en fijn terwijl de voetbal rolde over jouw terrein. Denk dan nog eens even aan je A.F.C. aan haar groote zorgen aan haar wel en wee. Weet je nog bij d'aanvang Velen liepen weg Obligatie-leening degradatie-pech1 Al bouwt men paleizen Sportparken of zoo Krijg ze voor mijn part maar allemaal cadeau. Zei niet KAREL LOTSY 'n jaar of tien geleên Jongens, wees er trotsch op Zóó een veld heeft GEEN. Daarom. A.F.C.'ers Jong, oud, groot of klein Laat de laatste jaren 't Succes er groot op zijn. Laat ons ouwe veldje n rijke erfenis Zorg, dai 't afscheid prima EERSTE-KLASSE is f N. EVERSHARP. 1 ^RADFORD, de bekende voetbalclub uit de li Engelsche League, heeft den Engelschen Bond verzocht in één harer volgende compe titiewedstrijden, en vanzelfsprekend met toestem ming harer tegenpartij bij wijze van proef de ingooi te wijzigen in een „intrap". De Bond heeft hier voor zijn toestemming NIET gegeven, daar hij ten eenenmale niet KAN toestemmen, dat er een com petitiewedstrijd wordt gespeeld met spelregels, die door hem niet zijn goedgekeurd en aangenomen. Dit standpunt is natuurlijk volkomen juist. Deed men zulks niet, dan zou het kunnen gebeuren, dat er plotseling een wedstrijd met vier keepers i.p.v. twee werd gespeeld of iets dergelijks. Doch het is interessant eens de gebeurtenissen en de eventueele beslissingen vooruit te loopen en ons een beeld te vormen van de voor- en nadeelen van dit voorstel. Het vrijwel eenige nadeel, wat wij er in zien is, dat men, precies wat geroutineerde achterspelers wel eens uithalen door den bal expres tegen een tegenstander te schieten en zoodoende een doel- I begunstiging van onze Adverteerders, houdt de Schakel in stand. 4

Schakels (clubbladen) | 1946 | | pagina 15