Ledenaantal Algemeene vergadering ij den aanvang van het nieuwe seizoen telde onze vereeniging de volgende leden: Eereleden 11 Werkende leden 275 Donateurs 247 Juniores 108 Adspiranten 153 Totaal 794 froides" in het buitenlandsch klinkt zooiets niet zoo hatelijk geweest. Van onze negentien elftallen, die de A.F.C.-kleur verdedigden, sluiten er slechts acht de balans met een actief saldo af. En ook dat is nog te op timistisch voorgesteld, want in deze staat zijn niet opgenomen de „resultaten van ons zevende en van de adspiranten X en XI, welke teams moesten worden teruggetrokken en welker uitslagen dus werden geannuleerd. Vooral de jeugd heeft het slecht gedaan en de totaal-resultaten van onze adspiranten en juniores zijn weinig minder dan beschamend. Ons totaal gemiddelde is 0.97. Het werd nog ge drukt door het feit, dat vier maal een A.F.C.-elftal verstek heeft laten gaan. Nu mag dat op een totaal van meer dan drie honderd wedstrijden weinig lijken die vier tegenpartijen en die vier scheids rechters, wier genoegen wij bedorven hebben, zullen niet bepaald een leuken indruk over A.F.C. hebben. Het eerste elftal heeft verreweg de beste resulta ten bereikt: naar ons gevoelen moet 1945'46 een recordprestatie van onze kernploeg geweest zijn. Een algemeen gemiddelde van 1.57 (72 punten uit 46 wedstrijden) is zoowel relatief als effectief bui tengewoon hoog. Frappant zijn ook de resultaten van de hoofdploeg geweest tegen eerste-klassers; zij luiden in totaal als volgt: 7 4 2 1 10 20—11 1.42 Maarsnapt U nu ook, waarom ons eerste een reactie ondergaat? Het speelde zes-en-veertig wedstrijden in één seizoen wel een beetje veel. Maar voor de restenfin, U ziet het zelf wel. Als we dit seizoen successen willen halen, dan moet de vereeniging (die een slordige twintig elf tallen omvat en niet alleen bestaat uit het popu laire eerste) niet denken: „Wij gaan voortbouwen op onze successen'' maar: „Laten wij nu gaan zor gen voor successen"! Alle hens aan dek! De periode er vóór: Gelukkig, eindelijk de lang verwachte vergadering. Als je maar niet denkt, dat ik het er zoo bij Jaat zitten. Die kaartjesverdeeling HollandBelgië daar wil ik wel eens meer van weten. Trouwens, het heele Bestuur zit niet best in elkaar. Pietersen is niet op zijn plaats en dan die Jansen, dat noemen zij nou een secretaris. Om te lachen. Zeg, wat zullen wij met die elftal-commissie doen. D'r uit allemaal, vind je niet? Zeg jij het of zal ik het zeggen? En denk er om, dat wij een nieuwen Penningmeester voorstellen. Dat lijkt immers ner gens op. En denk er om, als zij van Dullemen voorstellen voor de Kas-commissietegenstem men hoor. Zeg, goed opletten bij de jaarverslagen. Daar deugt immers nooit wat van. Als je maar weet, dat ik die enquête-commissie wipTrou wens, met mij zijn zij nog niet klaar. Het heele stel letje moet aan den kant. Let maar eens op, ik zal wel eens zeggen op die vergadering ©e vergadering Is er iemand, die op- of aanmerkingen heeft op het jaarverslag van den secretaris??? Niemand, dan is dit onder dankzegging enz. enz. Is er iemand, die op- of aanmerkingen heeft naar aanleiding van dit jaarverslag van den Penningmeester??? Niemand, dan is dit onder dankzegging enz. enz. Vervolgens gaan wij over tot de verkiezing van het Bestuur. Niemand iets te zeggen!!!???!!! Stem uit de ver gadering: „Ik stel voor het Bestuur bij Acclamatie te herkiezen Donderend applaus, glazen vallen om, enthousiasme!!! Vervolgens gaan wij over tot verkiezing van de enz. enz. Niemand??? Dan zal ook dit jaar weer de samenstelling van deze com missie geen verandering ondergaan. Vervolgens Niemand tegen?? Dan is dit ook aangenomen. Ver volgens punt no. 24. Geen tegencandidaten??? dan is ook deze belangrijke commissie wederom enz. enz. Applaus. Rondvraag. Dank U, dank U, dank U. dank U, dank U dank U, dank U, dank U, dank U, dank U, Stem uit de vergadering: Mag ik de gevoelens van alle aanwezigen vertolken, door het Bestuur dank te brengen voor het vele werk enz. enz. Applaus, ovatie, handjes geven, even napraten ennaar huis. ©rie meter buiten het hek van het Id.T'.C .-veld Het is,dat ik de stemming niet wil verknallen en dat ik weet, dat ze me toch in mijn hemd laten staan, maar het volgend jaar nemen wij een ander Bestuur en een andere elftal-commissiehet lijkt toch nergens naar De Flens fl.T'.Q.-ers, begunstigt Uw adverteerders! 9

Schakels (clubbladen) | 1946 | | pagina 9