uit het óAQBoek van een a.f.c.-eR La vie est belle 1 September: 2e Aroldag. A.G.O.V.V. voor het eerst winnaar. Teleurstellend spel van ons elftal. Trainer giste ren aangekomen uit Engeland. Hoop, dat hij spoe dig succes zal mogen hebben. 2 September: Clubavond: voor het laatst naar ,,Eggers" ge weest. Vele herinneringen aan vroegere club avonden opgehaald. Hoop, dat het besluit van het Bestuur gunstig zal werken om den clubavond weer te maken zooals deze vroeger was. Want A.F.C. is naast een voetbalclub ook altijd een vrienden club geweest, hetgeen sommige leden tegenwoor dig nog al eens vergeten. 3 September: Eerste trainingsavond onder Doughal. Opkomst moet beslist beter worden, willen wij weer een woordje meespreken. 8 September: Naar Haarlem getogen, in stroomenden regen onze jongens zien verliezen van de Volewijckers en V.S.V. Vooral in .den laatsten wedstrijd ons spel van de achterhoede weinig hoopvol. 9 September: Clubavond in ons nieuwe home. Opkomst nog niet geweldig, maar de sfeer belangrijk beter. 11 September: Proefwedstrijd tusschen twee elftallen gezien. Weinig nieuwe perspectieven. B, Dorlas jarig. Proficiat Bé, hoop dat je nog jaren je krachten aan onze jeugd zult kunnen wijden. 13 September: Bestuursvergadering. Aangezien ik nogal bijge- loovig ben, hoop dat dit keer de genoemde be sluiten niet verkeerd zullen uitvallen. 14 September: Henk Sonnevelt in de Spinozakliniek aan zijn keel geholpen: dat hij spoedig zijn plaats in het elftal weer zal mogen innemen is de wensch van het „mannetje langs de lijn". 15 September: ,,'t Eerste naar Wageningen geweest. Geen ne derlaag. Veteranen zien spelen. Eerste wedstrijd een groote overwinning. Komende seizoen ech ter een „zwaar" programma. Trainen Heeren Schitterende prestatie van W. van Weelde. Doet je goed als je een naam van een goed A.F.C.-er met eere in de krant vermeld ziet. 16 September: Op clubavond Homma" in diverse wedstrijden schitterend zien winnen. Ook eenige „schoone limericken gehoord van „Teun Droogkeel". Elftalcommissie lang vergaderd voor a.s. Zondag. 19 September: Laatste oefening van de „cracks" voor de opening van het seizoen. Sommige vinden het blijkbaar niet noodig te trainen. eloond werd ons wachten, nu is het toch zomer, Helaas voor hoe lang, het is AL Octoberl Het zonnetje staat op z'n zomersch te blaken Als voelde het dat 't iets goed had te maken. Wat zullen wij dan met problemen ons kwellen La vie est belle. De trek naar de zee is vroegtijdig begonnen, Want iedereen wil toch eens eindelijk zonnen Men ziet als van ouds door de duinen hen sjouwen Die zweetende vaders met zonnebrandvrouwen. Ze hebben weer veel met hun spruiten te stellen... La vie est belle. Maar ook naar den Wandelweg zijn er getrokken En hebben de. onzen Spartaansch er zien knokken, De stukken die vlogen er af en toe af!! Kwam het door de warmte? Wat kreeg ik een maf Ik droomde van Sonnevelt's poeiers: die Felle La vie était belle. Wat zou het, we hebeben wel vaker verloren, Maar is daar niet altijd iets goeds uit geboren? Hoeveel zijn er niet door ons zijn verslagen Omdat wij een nederlaag wisten te dragen; De club kan U boekdeelen daarvan vertellen La vie est belle. Ook deze verliespunten zijn niet de laatste, Maar zij die gelooven, die zullen niet haasten. Straks zien de we roodbaaien Duivels weer snellen Versierd met het V-sein als zwarte bretellen Dan hossen we weer om laaiende lellen Ja, het leven is schoon. La vie est belle! B. S. Ie Marché. fl.H.Q.-ers, begunstigt Uw adverteerden

Schakels (clubbladen) | 1946 | | pagina 17