Lekker echter geluiden en gebaren, terwijl hij mompelde: „O nee, de verkeerde kant Het valt ook niet mee zoo in den vroegen morgen. De Adsp. VI en VII spelen op Zaterdagmiddag: beide elftallen verloren met resp. 72 en 30: doch ook in deze elftallen schuilen eenige veelbe lovende krachten, zoodat binnenkort wel verbete ring merkbaar zal zijn. Tenslotte nog iets over de training. Zooals reeds bekend, wordt door de verschillende groepen ge traind op Woensdagmiddag en -avond en op Vrijdagavond, te samen met de senioren. Voor deze laatste groep was echter afgesproken, dat de senioren en de jeugd afzonderlijk zouden trainen, waarbij Pete Dougal zou worden bijgestaan door Chris Geluk. Daar Chris echter drukke werk zaamheden heeft en buiten de training van het eerste elftal nog meerdere avonden bezet, is met de lichamelijke oefening, is het begrijpelijk, dat hij Vrijdagavonds wel eens rust wil hebben. Zoo als de training op Vrijdag geweest is, kan en mag het niet blijven. Ik zal trachten één van de an dere spelers er voor te vinden. Niet over praten jongens, maar ik zal stiekum eens aan Karei ter- Horst vragen, maar mond houden hoor, want als zijn vrouw hoort, dat hij dien avond ook al weer weg is Verder kan ik jullie mededeelen, dat het in de bedoeling ligt, zoodra dit mogelijk ls in verband met de verlichting, dat we dan voor de avonden speciale lijsten maken van die jongelui, die dan kunnen komen trainen, opdat de trainingsgroe pen niet te groot worden. Wij verwachten ech ter. dat een ieder op deze trainingsavonden regel matig aanwezig is, en daarvoor zijn studie zóó regelt, dat die er niet onder lijdt, doch dat b.v. vooruit wordt gewerkt, om den betreffenden avond present te kunnen zijn. Op deze avonden zal een presentieboek aanwezig zijn, waarin elke adsp. of jun., die aan de training deelneemt, elke keer zijn naam schrijft, waardoor wij kunnen constateeren, wie zich aan de training onttrekt, en daarnaar kunnen handelen. Voor ik ga besluiten nog even het volgende. In de bulletins hebben jullie kunnen lezen, dat de Jeugdcommissie er streng de hand aan houdt, dat zij, die niet afschrijven, voorloopig niet meer wor den opgesteld, waarop tenslotte verwijdering uit de vereeniging zal volgen. Noteert dus allen goed, op een plaats waar het niet verloren kan gaan, daar het adres niet steeds weer wordt vermeld, dat alleen in de uiterste noodzaak, rfiet opgave van een geldige reden en vóór Vrijdagavond moet worden afgeschreven bij ondergeteékende, Achil- lesstraat 74 hs., Amsterdam-Z. B. DORLAS. Ik heb- het land aan volmaaktheden, waar schijnlijk omdat ik zelf zoo bar onvolmaakt ben. Ik had, afgezien van alle andere factoren, het land aan de Moffensoldaten, omdat die zoo volmaakt marcheerden. In ons leger loopt er altijd wel eentje uit de pas, hetgeen welda dig aandoet. Ik heb het land aan de Tillergirls, die zoo volmaakt dansen. Geef mij maar zoo n stel letje Amsterdamsche revue-girls, die bij hun opvoeringen altijd laten bemerken, dat wij Amsterdammers sterke individualisten zijn. En zoo kreeg ik bijna het land aan Arnold Eijsvogel wegens zijn volmaakte jaarversla gen. Die zijn eenvoudig weerzinwekkend ac curaat en hij vergeet niets. Lekker, hij hééft wat vergeten. Hij zal zich lam schrikken als hij dit leest, maar het is zoo. Hij heeft, bij de opsomming van de ge beurtenissen bij het kampioenschap vergeten te resumeeren de verschijning van de Extra- Schakel. Lk schrijf dit niet, omdat we ons zulke flinke jongens wanen, maar om twee zedelijk hoogstaande redenen: 1. Mijn respect voor Arnold Eijsvogel is nu gestegen, want hij is lekker niet volmaakt; 2. Ik wil er op wijzen, dat, terwijl jullie je op het clubhuis en later bij de „Normandië' gezellig zaten te bezatten, Wim Staats, Piet Glaudemans, Jan Meijer en mijn persoontje ons een aap stonden te werken en geen spatje hadden. Nou ja, goed, we hebben die ronden achterstand in den loop van den nacht en tegen den ochtend op een Schulte-achtige wijze ingeloopen, maar. daar gaat het nu niet om. Die eerste uren van vreugde-uitbarsting zijn wij toch maar leelijk misgeloopen. Enfin, als de recette van den eerstvol- genden thuiswedstrijd meevalt, dan weet Arie Mets hierbij dus, wat hem na afloop te doen staat A..cÏ.G.-ers, begunstigt liw adverteerders

Schakels (clubbladen) | 1946 | | pagina 11