van öe comimnöoBRUQ D' 25e Jaargang Augustus 1946 Nr. 1 Redacteur: J. H. Wijnand, Roerstraat 522 Plaatsvervangend Redacteur: W. G. Staats, Churcliill-laan 25a Administrateur J. V. Disselkoen, Amstelveenscheweg 2841 Gliicklich ist, der vergisst, Das tras nicht zu iindern ist. ,E woorden van dit philosophisch getin te versje uit Johann Strauss' Fledermaus zijn door de meeste A.F.C. ers op waardige wijze in praktijk gebracht. Inten sief hebben wij allen ver langd naar de promotie van ons eerste en naar het behoud van het vierde elftal. Met een ongekend élan heeft de geheele vereeniging samengewerkt om het gestelde ideaal te bereiken en de zenuwen van ieder waren tot het uiterste geprikkeld. De start van beide elftallen was zeer hoopgevend en het leek of dit mirakuleu- ze seizoen een triomfaal einde zou nemen. Maar plotseling brak er iets en niettegenstaande alle goede wil, bracht de geestelijke en lichamelijke vermoeidheid een machteloosheid, welke het doen van grootsche daden uitsloot. Wij allen hebben dit moeten ondergaan omdat er niets aan te verande ren is en wij moeten het vergeten, omdat de toe komst van ons geliefd A.F.C. ons reeds weer op- eischt. Wij hebben te aanvaarden, dat juist dit jaar weer de vervloekte promotie-wedstrijden noodzakelijk waren om te stijgen en bedenken, dat juist daardoor ons vierde elftal de kans heeft ge had om niet te dalen. Het voetbal-parlement zal ongetwijfeld deze wedstrijden afschaffen en dien tengevolge rust op ons de taak het mogelijk te maken, dat onze elftallen promotie-kans hebben en ver van de gevaarijke zóne verwijderd blijven. Wij zijn dankbaar, dat wij dit alles hebben mogen medemaken niet alleen omdat het leed ook zijn waarde heeft, maar ook omdat de elftallen het ver lies sportief gedragen hebben. Onze spelers heb ben zich, behoudens een kleine uitzondering, be hoorlijk gedragen en daardoor zijn de wedstrijden waarbij wij betrokken waren niet geworden tot een weerzinwekkende vertooning, waarin deze wedstrijden veelal ontaarden. Wij willen ons res pect betuigen tegenover de scheidsrechters, die hierbij fungeerden en wier beslissingen wij gaarne hebben aanvaard, omdat zij alles deden om de wedstrijden goed te doen verloopen. Wij wen- schen het Gooi geluk met het behoud van het 1ste klasseschap en zijn tevreden omdat de T.O.G.- secretaris na de overwinning op ons, zijn dank kwam betuigen voor de medewerking, welke wij aan zijn vereeniging verleend hebben. Op de Al- gemeene vergadering, welke wij dit jaar in Sep tember denken te houden zal het gebeuren van het afgeloopen jaar nog eens uitvoerig belicht worden en dank gebracht worden aan hen, die zich bij zonder hebben onderscheiden en dan zal het een ieder nog eens duidelijk worden, dat de verslag gever van „Sport" het mis had toen hij na T.O.G. —A.F.C. beweerde, dat het geluk van A.F.C. een

Schakels (clubbladen) | 1946 | | pagina 1