Kennuinmer K 326 542 Bestuursmededeelingen: In verband met de onaangenaamheden tydens den wedstryd AFC-Water graafsmeer hebben eenige bestuursleden der beide vereenigingen een byeen- kornst gehad. Tydens deze vergadering kwam de wensch naar voren, dat in de toe komst de wedstryden tusschen alle elftallen der beide clubs een ordelyk en aangenaam verloop moeten hebben. Teneinde dit in praktyk te brengen, deelen on: ergeteekenden den leden mede, dat zy niet zullen schromen, strenge maatregelen te treffen tegen hen, die dit voornemen, het welk in het belang der beide clubs is# door hun optreden onmogelyk te maken. Namens Water graaf smeer; Namens A.F.C. Scherpenhuizen Galavazi Ouwehand Bessem. Voor hen die hun schoenen aan de wilden hingen. Ons oud-lid van Leeuwen deed ons dezer dagen een in dezen tyd' zeer waardevolle schenking door twee paar voetbalschoenen, welke nog steeds aan' de bekende boom hingen ter beschikking van onze Vereeniging te* stel* ioni Ook langs dezen weg brengen wy hem hiervoor nogmaals dank. Misschein zyn er onder onze leden nog meer oud-spelers, die Hun voetbalschoenen niet meer gebruiken. In dat geval doen wy een beroep op U deze schoenen ter beschikking van het bestuur te willen stellen, ten einde hen te helpen die dringend ander materiaal noodig hebben.' Indien U geen wilg thuis hebt, kykt U dah eens in Uw kast. Het be stuur en spelers zullen U er dankbaar voor zyn. CONTRIBUÏ IBS Later dan in de laatste jaren gebruikelijk, is met het aanbieden der diploma's een aanvang gemaakt. Eén dezer dagen kunnen de leden, die. nog niet aan de beurt zijn geweest, hun diploma's derhalve tegemoet zien. Legt derhalve Uwe contributie klaar Y/ilt U liever gireer en, doet .'iet dan omgaand op postgiro-rekening 328143 of gemeente-giro E.1751, luidende ten name van ondergeteekende. Be contributie bedraagt voor leden El. 21.10, voor donateurs El. 11.10, voor junioren El. 13»60 en voor ad- spiranten El. 8.50. Moge deze iets latere oproeping aanleiding zijn tot een vlotte betaling. Arn. Eijsvogel Valeriusstraat No 6 2de penningmeester. In verband Diet de te houden Alg. Vergadering op Maandag 25 Augustus a.s. kwart voor acht, in Parkzicht, deelen wij U aan omme zijde vermeld, mede, welke Bestuurs - of Commissieleden al of niet her kiesbaar zijn. 4

Schakels (clubbladen) | 1941 | | pagina 3