Mobilisatie Comité A.F.C. De omstandigheden hebben_ een-e-izider -ge~ maakt aan onze taak. Wij kunnen echter niet nalaten ons werk als beëind/igd te beschouwen zonder een ieder, die ons op eenige wijze''heeft gesteund, hartelijk daarvoor dank te zeggen. In het bijzonder danken wij hierbij aan hen, die ons geregeld hun bijdrage schonken, waardoor wij in staat waren een vaste basis te scheppen voor het door ons gestelde doel. Het was.ons een vreugde, dat wij iets konden doen voor onze gemobiliseerde leden en het spijt ons, dat op deze wijze hieraan een einde moest komen. J. H. Esser J. F. R. Nestelroij BY HET 25-JARIG BESTUURSJUBILEUM ?ANZ©NgBNsyQQBZITTER D. J, Bessem volkomen in overeenstemming met zijn verlangen, hebben Bedtime...en Eere-leden op 12 Juni op de meest sobere en eenvoudige wijze het feit nerdacht dat onze voorzitter I.H.Galavazi 25 jaar bestuurslid van AFC was. Zeer sober en uiterst eenvoudig, maar toch ook ongemeen hartelijk. In dezen beperkten kring bleek duidelijk welke een groote achting men Galli toedraagt. Dat daar ook redenen voor zijn kwam dien avond scherp naar voren. Niet alleen om hetgeen hij voor AFC gedaan heeft ma, r ook^om zijn persoonlijkheid vindt hij allerwegen waardeering. Zoowel in de Club als naar buiten heeft hij zijn taak op voorneime wijze vervuld. Man van een sterke overtuiging en een klaar inzicht heeft hij doelbewust den weg gevolgd dien hij zich uitgestippeld had, terwijl zijn vasthoudend karakter hem hardnekkig deed doorzetten als men hem den voet dwarszet- te Het is nu nog niet den tijd ervoor zijn verdiensten te belichten en aan de hand van feiten hem op den weg te volgen dien hij door AFC be wandeld heeft. Op een daartoe meer geschikt tydstip zal de geheele club zich ten opzichte van onzen voorzitter uiten. Nu willen wij ons beper ken tot deze korte herinnering. Maar korte woorden van degenen die men in alle oprechtheid kan naderen zeggen veelal meer dan lange redevoe ringen. Wanneer wij Galli hier hulde brengen en dankzeggen voor alles wat hij voor onze club gedaan heeft en de vriendschap welke hij ons heeft toegedragen dan willen wij daarin direct betrekken zijn trouwe gade die als voorbeeldige huisvrouw en toegewijde echtgenoote alle lief en leed volledig met hem deelt. In de gelukkigst denkbare eenheid gaan zij ge- zamelijk door het leven tot voorbeeld en zegen voor hun kinderen. Die eenheid brengt ons er toe ook Mevrouw Galavazi onzen dank te brengen voor de gelegenheid die zij zoo van ganscher harte aan Galli geschon ken heeft zooveel voor AFC te doen. Moge beiden hun hart nog lang aan AFC blijven verpanden. J.M.H.Broeksmit 2e Voorzitter A.F.C. KAMPIOEN AFC kampioen! De nervositeit, welke ons allen beving, toen de be slissing en daarmede het zoo begeerde kampioenschap in den wedstrijd tegen ZVV maar niet wilde vallen, was wel het duidelijkste bewijs, hoe veel waarde wij aan dezen eere-titel hechtten. Inderdaad: een eere-ti- tel, alleen en uitsluitend een eere-titel. nu daarmee noch kampioens wedstrijden, noch de kans op promotie was verbonden. En waarom hechten wij zooveel waarde aan dit kampioenschap? Omdat dit, ten eerste de waarlijke en eenige mooie belooning voor onze eerste elftallers is, de sportieve voldoening van den echten sportman zich

Schakels (clubbladen) | 1940 | | pagina 10