572 om altijd van organisatie en clubleven tö doch op zijn tijd zal men ook eens daden moeten_stelleij. De echte AFC-êrS~zuIïën~3èn ernst van den toestand wel beseffen. Voldoet daarom direct eventueele achterstallige verplichtingen en/of betaalt reeds thans Uw contributie voor 1940/1941. Stuurt nog heden Uw remise aan onzen 2den Penningmeester Mr.Arnold Eysvogel, Valeriusstraat 6, Postgiro 528145, Gem.Giro Ë.1751 En mochten er nog lieden zijn, die onze moeilijkheden kennende, bui tendien nog de lust gevoelen en in de gelegenheid verkeeren een extra offertje te brengen, dan zullen wy hun daarvoor byzonder dankbaar wezen. Ieder AFC-er kent thans zijn plicht. Onze spelers en reserves weten nu ook van hoe groot belang hun verrichtingen voor den gang van zaken zijn. Zondag as. hebben wij weer een vrijen Zondag, dus men heeft ruim een week om zich zoo goed mogelijk op de hervatting van den strijd voor te be reiden. Namens het Bestuur I.H.Galavazi, Voorzitter D.J. Bessem, Secretaris VAN WEEK TOT WEEK ®®®©®®©®®©®®®®0®®®®®® Zag het er voorverleden week naar uit, dat de barre winter zich weer opnieuw zou laten gelden, de hoop dat binnenkort weer gespeeld zal worden, werd inmiddels bewaarheid. Met dat al hebben onze voetballers een gedwongenrustperiode mee gemaakt, welke de gebruikelijke zomerrust in grondigheid en duur verre overtreft. Het laat zich dus aanzien, dat er_straks ploegen in het veld zullen komen, welke nog minderd zijn voorbereid, dan die welke aan het begin van het seizoen in het veld verschynen. Ondertuss.chen zullen tal van vereenigingen in moeilijkheden ramen. Onder normale omstandigheden zou een dergelijke gedwongen rust-periode reeds bezwaarlijk zijn, doch gezien het tot nu toe afgewerkte programma, dreigt deze ijs-periode heelemaal catastrophaal te worden. Immers sommi ge vereenigingen hadden tot midden December slechts 6 of wedstrijden gespeeld, waarvan natuurlijk hoogstens de helft op eigen terrein. De ont vangsten zijn deshalve uiterst gering geweest, zoodat men niet overeen, potje beschikt om de rustperiode door te komen. Normaal gesproken had- midden December reeds de helft van het programma kunnen zijn afgewerkt d.w.z. men had een 10—tal wedstrijden gespeeld kunnen hebben hetgeen de ontvangsten van 5 thuiswedstrijden beteekent. Op deze manier wordt het de' vraag of de 2de klasse in afd.I nog wel kan worden uitgespeeld, terwijl de in uitzicht gestelde kampioens wedstrijden tezamen met de kampioen van Afd.II heelemaal bij de vervlogen illusies kunnen worden opgeborgen. Stel dat AFC erin zou slagen kampi oen te worden, dan hebben wij nog 22 wedstrijden voor de boeg. DWV zelis nog 24. De lezer rekene zelf maar eens uit, wanneer het seizoen 59/4U dan beëindigd zal zijn. Het zal ieder duidelijk wezen, dat ook onze verëeniging m de groot ste zorgen zit. De kas is al weken finaal uitgeput en tal van vaste lasten gaan regelmatig door, lasten waarop nu eenmaal niet KAN bezui nigd v/orden. Ik kan dan ook slecnts herhalen, wat ik naar aanleiding van ons jubileum schreefJ Indien wij onze club door dezen moeilijxen tijd zullen heen helpen, dan zal ieder naar vermogen zijn deel van de lasten moeten dragen. n De spelers hebben reeds thans een plicht te vervullen nl. te zoi gen nu de gewone training onmogelijk is geweest, op andere wyze iit Te blijven en door gepaste lichaams-oefeningen tenminste iets te doen om e verhinderen, dat zij straks volslagen ongeoefend en zonder uithoudings vermogen van hun mooie plaats aan den kop worden verdrongen. I.H.Galavazi A.F.C. on de schaats ob de SinteJLbaan Uit betrouwbare journalistieke bron verneem ik dat AFC in 1929 op

Schakels (clubbladen) | 1940 | | pagina 2