298 mate van hun vermogen hun plicht voor AFC zullen doen. Bevestig in hen het zelfvertrouwen door Uw aanmoediging in persoonlijke gesprekken, en sterkt hen bij de wedstrijden door hartelijke en spontane uitingen van Uw belangstelling. En de spelers zelf, zij zullen door een serieuze voorbereiding er voor zorgen dat de elftallen aan redelijke verwachtingen beantwoorden. Zij weten dat in het huidige voetbal een behoorlijke training onmisbaar is en zij weten ook dat voor hun lichamelijke gesteldheid deze voorbereiding noo- dig is. Men doet er niet verstandig aan, wedstrijden te spelen waarin dik wijls veel van de spelers gevergd wordt, als men daar niet voldoende op is ingesteld. Als wij er allen het onze toe bijdragen om tot een zoo nuttig mogelij ke coöperatie te komen, dan kan met veel vertrouwen dit komende seizoen tegemoet gezien worden. Maar dan ook allemaal. JMHBro eksmit IDENTITEITSKAARTEN Enkele "vlotte" figuren zonden hun kaarten nog niet in, maar onder- geteekende blijft vertrouwen, dat indien zy even tijd hebben, dan ook zij wel zullen medewerken. Het adres is nog ongewijzigd en na afloop van de laatste competitie werd reeds op spoed aangedrongen. Bonkink Personalia Jan Suurbeek en echtgenoote zeggen U hiermede hartelijk dank voor de belangstelling bij hun huwelijk ondervonden en voor het mooie cadeau, dat zij bij die gelegenheid ontvingen. Door een verzuim onzerzijds werd deze bedanking in de vorige Schakel niet opgenomen. •A.R.O.L.-BEKER Zooals vanzelf spreekt wordt door de verschillende instanties reeds hard aan de voorbereiding van ons jaarlijksch tournooi gewerkt. Nog ruim A weken en de wedstrijden zijn reeds daar. Ongetwyfeld zullen deze dit jaar nog meer midden in de belangstelling staan dan andere jaren, vooral door dat de nieuwe AROL-Cup -dank zij de samenwerking DWS-Gé Bosch- de vorige in pracht verre overtreft. Evenals andere jaren is er medewerking van onze leden noodig. Wie bereid is op een der AROL-dagen een functie te vervullen, wordt verzocht zich schriftelijk te willen melden bij Secretaris Bessem, Rijnstraat 100. Of het Bestuur Uw diensten noodig heeft is niet zeker, maar het is ge makkelijk te weten, over wien kan worden beschikt. Alleen reeds voor de goede bedoelingen is het Bestuur U dankbaar. Helpt dus haar taak verlichten en meldt U nog heden. Het Bestuur. OOOOOOOOOOOOoooooOOOOOOOOOOOO

Schakels (clubbladen) | 1939 | | pagina 3