277 Onze vriend Jaap Disselkoen, die juist tegen Ajax 3 een sterke in vloed ten gunste uitoefende, liet zich thans weer van de precies tegeno vergestelde zijde kennen, eigenlijk zijn gewoonte getrouw. Na de goede re sultaten van den laatsten tijd en de aanmoedigende woorden van den 2den aanvoerder Nesenberend voor den aanvang, was deze wedstrijd wel een byzon- dere teleustelling voor ondergeteekende. Van Zaandam werd naar Haarlem getrokken om het 4e zijn beslissings wedstrijd te zien spelen tegen Zeemeeuwen 2, doch ook hier werd het een welverdiende 2-0 nederlaag, waarbij ik vermeld de eerste 25 minuten niet gezien te hebben. Wat een verschil met een week eerder. Na deze hartgrondige teleurstellingen was het een byzondere verras sing in Eggers bij monde van Karei Nesenberend als herinnering aan 25 sei zoenen onafgebroken competitie-voetbal waarvan 21 jaar voor APC namens verschillende spelers en leden een mooi schilderij te mogen ontvangen, mitsgaders een schoon gedicht van "aangetrouwde". Bij deze gelegenheid aan allen, die daaraan meewerkten mijn zeer byzondere dank en erkentelijk heid voor het medeleven in iets wat mij feitelijk persoonlijk aangaat. Aanvoerder en reserve-aanvoerder zijn elkaar trouw gebleven dien Zon dagavond en vonden het een prettige gewaarwording "ergens in de stad" het complete 4e elftal aan te treffen, die ondanks de sportieve teleur stelling van dien dag elkaar toch trouw gebleven waren en óp een kalme wijze een prettig seizoen met een. jammerlijk slot herdachten. Het was ech ter teekenend voor de mo.o i.e. saamhoor-ighoid, die aanvoerder Dijkhui sin een simpel jaar heeft weten te bereiken., Speler. H O N K B A L. De oproep van de commissie is op verheugende wijze door de honkbal- .C? beantwoord. Een vijftiental spelers-was nl. aanwezig'op den èe'rsten' Oificieelen trainingsmiddag. Dat geeft den burger moed en-we hopen-nu maar, dat de animo, om te komen trainen, zoo zal blijven, want dan kan het niet anders of de resultafen in het as. seizoen zullen bevredigend zijn, iooral zij, die uitverkoren zullen worden om in het eerste negental uit te komen, gelieven te bedenken, dat de tegenstand van onze mede-eerste- Kiassers zeer zwaar zal zijn .en dat zonder geregelde en intensieve trai- ning het uitgesloten is te achten, dat wij een behoorlijk figuur zullen slaan. Door de Commissie isQtto Sterman aangewezen om aan de training lei ding te geven en we hebben met genoegen kunnen constateeren, dat men zich over het algemeen op correcte wijze naar zijn inzichten sóhikte. Zoo be hoort het ook, wantzonder leiding wordt het een doelloos en systeemloos gedoe. Jammer, dat één der honkballers, die .ook op voetbalgebied meer dan eens heeft getoond zijn "eigen ik" te stellen boven de belangen van zijn vereniging, van deze verkeerde mentaliteit-blijk gaf. Hem zij er bij deze uitdrukkelijk op gewezen, dat bij de samenstelling van de negentallen uit sluitend rekening zal worden gehouden met goedwillende honkballers, die zich met volle overgave aan de training onderwerpen. De commissie ver wacht nu iederen Zaterdagmiddag te 3 uur alle honkballers op het AEC-ter- ruin. De lente zit in de lucht en dat duidt er op, dat het honkbalseizoen zeer aanstaande is. We willen met ploegen in het veld komen, die den naam ABC waardig zijn. Welaan dan, heeren, maakt het de commissie gemakkelijk en komt in grooten getale naar de training. De Negentalcommissie Y22I_2£22_j22S£i Zooals jullie waarschijnlijk al zult weten zijn verschillende van onze juugdelftallen uitgenoodigd door ZSGO om deel t6 nemen aan haar Paasch- tournooi, te weten Junioren 1 en 2, adspiranten 2, 3 ©n 4. Door ons worden voor deze wedstrijden de volgende spelers uitgenoo- cl. 1 jcL C.2hj°rün 1 ©u 2.1 Bote Geisler, Nijdam, Meijer, Heineman, Betz, Calff, Lourens, Speleter, Meijerink, Groen, Bosch, Metzelaar, Staart jes, Pengers, Calff, van Dijk, Verseef, Worm, Zadick, v.d.Lee,

Schakels (clubbladen) | 1939 | | pagina 8