263 Waar wij ons-nu eenmaal hebben voorgenomen op een voor 'AFC eervolle plaats te eindigen, mocht ik niet nalaten op deze eigenaardige situatie te wijzen. Indien we echter de volgende twee wedstrijden willen winnen zal er anders dienen te worden gespeeld, dan gisteren tegen Watergraafsmeer het geval was. Het is allerminst de bedoeling aanmerkingen te maken, want daarvoor heeft de sterke wind -storm mag ik wel zeggen- een te overwegen de invloed op het spel gehad. Bovendien werd een gewijzigde opstelling ge probeerd, uitgaande van het standpunt, dat reeds thans in het Aroorjaar de basis voor. hè-t volgend seizoen moet worden gelegd. In de laatste jaren is het geregeld voorgekomen, dat in het begin van het seizoen, de opstel ing niet voldeed, waardoor noodeloos direct punten verloren gingen. Het is logisch en nuttig dat Donnelly reeds nu begint' de spelers op verschil lende plaatsen te.testen. Ik wil daarbij'opmerken, dat indien tijdens den wedstrijd de aanvoerder het noodig oordeelt een wijziging aan te brengen, de spelers zich onvoorwaardelijk daaraan hebben te onderwerpen. In net T/eld heeft de- aanvoerder de leiding en discipline is een eerste vereisoh- te om tot goedt'ë'amwo'rk te komen. In de eerste helft met den storm tegen heeft onze verdediging met Hugo Hazeweijer aan het hoofd.werkelijk uitstekend werk verricht. W'meer heeft feitelijk geen serieuse kans gehad,Algemeen verwachtte men na de rust een flinke cverwinning van AFC. Wij.kregen echter den indruk, dat ioen niet meer met die felheid werd gestreden waarmede we in dit seizoen zoo menig puntje hebben veroverd. Of menin de eerste helft te veel van zijn krachten had gevergd? Haye .die anders tot het einde toe onvermoeid zwoegt, maakte nu het laatste kwartier den indruk leeg te zijn gespeeld. Het ge\rolg was, dat de binnenspelers meestal veel te ver achter bleven, terwijl zij, indien zij al eens im de"eerste lijn kwamen, teveel naar binnen kwamen, waardoor het binnentrio met de teruggetrokken tegenstanders te zamen dat beruchte kluit je-vormde, waarin combinatie onmogelijk, en doel punten dus uitgesloten is De verdediging der tegenpartij kan alleen door open spel over de vleugels uiteen worden getrokken. Niet onvermeld mag ik laten,dat de training Donderdag jl. uitste kend was bezochtEr werd prettig-geoefend, iedereen dus ook Donnelly was tevreden. Mannen, houdt er den gang in. Het is zoo noodig indien we in de toekomsu wat willen bereiken. Het 2de heeft jammer genoeg verloren. Het 3de stelde zich door een overwinning op KFC 2 veilig. I.H. Galavazi NEDERLAND - BELGl'e De datum van dezen wedstrijd is vastgesteld op Zondag 23 April 1539» Terrein Stadion te Amsterdam, .des middags om half drie. Asnvragen voor plaatsbewijzen zijn uiterlijk tot en met 20 Maart- as. in te dienen bij den Penningmeester A.Mets, -Stadionkade 106, Amsterdam. De prijzen zijn als volgt: Ai Eeretribune (Loges)...f5-25 B. EeretribuneA «25 C-.- -Marathon tribune. .r i.". i. D. Open zijvakken. 3.25 E. Onoverdekte zitplaatsen.2.20 F. Noordelijke tribune (staanpl.1.10 G. Noordelijke tribune (jongenspl.0.55 Den aanvragers worden vriendelijk doch dringend verzocht het gejLd uit sluitend' en alleen per postwissel over te maken en in den postwissel, op het daarvoor bestemde strookje, het gewenschte aantal plaatskaarten aan te geven, zoodat dit dan niet meer per brief of briefkaart behoeft te ge- schieden. Verschotten kunnen onder geen beding worden verricht en aanvragen die niet op bovenbedoelde wijz-e plaatsvinden, ZULLEN TER ZYDE WORDEN GE LEGD. De aanvragen tezamen met de benoodigde gelden moeten uiterlijk 21 de zer aan den KNVB worden toegezonden. Het heeft dusgeen nut verzoeken om plaatsbewijzen, resp. postwissels aan den Penningmeester te sturen, wanneer één-en ander niet uiterlijk Maandag 20 Maart as. in zijn'bezit is. Het Bestuur

Schakels (clubbladen) | 1939 | | pagina 2