258 AchtsteKoeman, Kappeldoff, Ihyen, Rogge, Nyhuis, Ruys, Vonk, Dissel- koen, Reyinga, Dr. Stallmann, v.d. Sloot. Ros. Poen en Iamig. Junioren 5» Minderman, de Boef, Botter, v.d. Aarssen, Calff, Weeber, Vogelzang, Friedlandor, H1VIJ Jansen, Keet, Steenhouwer. Res. Kamer, Cyfer, Kapinga. Leider G.v. Nigt^vegt. Adspiranten 1; Kouffeld, Rietbergen, Rienstra, Latzko, Kalsbeek, v.d.Wal Malotaux, Pasman, Drenth, v.Zeytveld, Boonén. Res. Haringsma, "Mooter, Krever. Leider Ir. Malotaux. Byeenkomst café Royal 9 uur. Adspiranten 5? Graanboom, v.Garrcl, Mommers, Kra-alm v.d. MarelA Liberg, Pereboom, K de Vries, Muller, v.Weelde, Griek. Res. Huler en Momsma.. Leider G.v. iïigtevcg't;. Adspiranten 4; Scheepstra, v.d.'Heul, Hop, Fab^r, Weddepohl, Koens, K. Wassenbergh, Wen ink, Vetter, Bo-onen, Horn. Res. de Ruyter, Oltmans en Bos. Leider J. Scheepstra. Byeenkomst 9»15 Berlage Brug. Aangezien verschillende Junioren ons den laatsten tijd gevraagd heb ben of zij ook Woensdagsavonds mochten romen trainen, willen wij jullie hier nog eens meedeelen, welke junioren hiervoor in aanmerking komen. Ligenlijk kunnen w« hierop kortweg antwoordens "AllemaalTer verklaring het volgende: a Du Woensdagavond-training begint' oin half acht op ons veld, tot ongu veer negen uur. Van negen tot tien houdt onze trainer Mr. Donnelly dan in ons clubhuis steeds een zeer interessante en leerzame bespreking, waarin o.a. alle gemaakte fouten worden besproken en waarin jullie het te spelen systeem wordt bijgebracht. Daarom is het noodzakelijk dat alle spelers aanwezig zijn, want dan alleen kan een systeem geleerd worden, en ook dan- alleen kan dit systeem gezamelijk uitgevoerd worden. Mr. Don nelly heeft ons geadviseerd om de spelers, die niet regelmatig de trai ning volgen, uit te sluiten voor het 1ste en 2de Junioren-elftal en dezu te vervangen door spelers die wel geregeld komen, en dus in het systeem passen, waaraan wij zeker de hand zullen gaan houden. Voor de training op het veld komen in aanmerkingalle spelers die geregeld voor het 1ste en 2de Junioren-team uitkomen en wanneer er pla .t over is, alle andere junioren. Aan de besprekingen in ons clubhuis kun nen alle junioren deelnemen; wij moeten jullie zelfs verzoeken zooveel mogelijk aanwezig te zijn, want hiervan kunnen jullie zeer, zeo-r veel loe ren. Van een paar spelers uit het 2de junioren-elftal vernamen wij, dat zij meenden op do training t--.fang^.v.rure alsi?j&|^-hring^iaartner voor het eer ste en dat ook de besprekingen eigenlijk voor hot eerste bestemd waren. Dit Is absoluut onjuist, dat bij :het partijtje steeds 'zóóveel mogelijk het eerste togen het twoode speelt, is alleen om het teen-verband te be vorderen, dus zoowel ten goede van het tweede als het eerste. Wanneer Mr. Donnelly, bij de bespreking van een bepaalde plaats, zich richt tot den speler van het eerste, dan is dit even goed bedoeld voor de spelers van het tweede en derde, want voor hen geldt natuurlijk hetzelfde. We verwachten dus van nu af aan. alle junioren Woensdagsavonds op ons terrein, voor zoover hun werkzaamheden dit toelaten, en mij dunkt, met een beetje goedei wil kan dat wel zoo geregeld worden. Afgesproken dus, tot as. Woensdagavond. B-Commissie A.s, Zaterdag 25Februari smiddags 3 uur speelt A, F, C. Veteranen - Amstel's Roeivereeniging op eigen terrein.

Schakels (clubbladen) | 1939 | | pagina 4