253 winnen van de toss deed besluiten deze "stille vennoot" mee te kiezun» Na eenig verkennen wist AFC eenige mooie aanvallen op het Hilversum doel te doen, welke echter geen doelpunten opleverden. De wind maakte zui ver plaatsen naar de vleugels onmogelijk, waardoor ons binnentrio het met lange "poejers" ging probeeren, doch het Hilversum-doel leek wel dichtge spijkerd. Een vrije schop werd uitstekend door J. Disselkoen ingeschoten en op dezelfde manier door den H.doelman gestopt. Even hierna een sc immage voor het R.doel, de bal wordt onvoldoende weggewerkt en passeert,de doel lijn.; de scheids- en grensrechter stonden op te groote afstand om dit te constateeren, waardoor de H.keeper gelegenheid kreeg handig weg te werken. Ondanks de sterke wind zagen de Hilversummers kans eenige verrassende aan vallen te ondernemen, die echter door slecht afwerkenzelden onzen keeper veel werk gaven. Door het herhaaldelijk naast en tegen paal en lat schieten (de H.ers hadden over geluk niet te klagen hè. Teun), bleef de stand nog steeds cm 'bril". Dit betcekende voor 'ons een achterstand, daar we na de rust wind tegen kregen. Wiebe Kamminga maakte echter aan deze sombere gedachte ge deeltelijk een eind met een waarlijk mooie "prik" 1-0. Direct hierna rust,.. Na de thee viet het hevig verwachte offensief nogal mee wat bemoedi gend^ op ónze verdediging en middenlinie werkte, waardoor niet hot beruch te éénploeg spelletje werd gespeeld. Bij een snellen aanval van- rechts wist Kamminga I voor de tweede maal en nu uit zeer lastige positie te scoren 2-0 (een onverwacht succesje). Een kwartier voor tijd wist de H.rechtsbinnen op gelukkige, wijze de stand op 2-1 te brengen (onhoudbaar voor onzen keeper) Dit succes /en misplaatst chauvinisme van de H.supporters achter ons doel maakten het voor onzen keep niet gemakkelijker. Eenige scherpe uitla tingen van beider zijde waren hierdoor het gevolg, waarbij keep zich als oen zeer hongerig jongmensch ontpopte., doch niet tevens als gulzigaard (één voor één). Scheidsrechter en aanvoerders kwamen er aan te pas, waar door de stemming tot iets beneden kookpunt kon Worden gebracht (maar good ook hè Chiel?) De nog resteerende minuten werden zonder dat er nog iets noemens waardig, zoowol binnen als buiten, de lijnen plaats vond, uitgespeeld. Een verwacht Madison Square Garden-tafre eitje bleef na afloop gelukkig uit. De terugreis had in groote "genoeg"lijkheid plaats, nl. op het balcon van own Diesel waar grootsche plannen gesmeed werden voor de as. Zondag te spelen wedstrijd tegen Ajax II op ons veld. Take Your chance. J.A.R.OOS _VAN_DE TRAININGSFONDSCOMMISSIE Die Heeren, die van de Commissie een speciale brief hebben ontvangen worden in belang van onze AFC opgewekt iets van zich te laten hooron het zij schriftelijk hetzij mondeling. De Commissie T R A I N I N G De laatste weken is de opkomst op Donderdagavond niet zoo meer dan in de daaraanvoorafgaande wekenEerste-en tweede-elftoilers speciaal wor den nogmaals verzocht, gezien ook de belangrykheid van het resteerende program, regelmatig de training te blijven volgen. Is men onverhoopt verhinderd geef hiervan dan kennis, maar blijf niet zonder meer weg. Wij vertrouwen op jullie medewerking Sanders-Brusse PROGRAMMA VOOR ZONDAG 19 FEBRUARI as. Thuis-wcdstrijden AFC I - Hercules I, twee uur, eerste veld. 2 - Ajax 2, twaalf uur, eerste veld. 4- - Zeemeeuwen 2, twee uur, tweede veld. 5 - Ajax 5, half twaalf, tweede veld. adsp.l - ZFC adsp.l, tien uur, tweede veld. adsp.4 - HEDW adsp.3» twaalf uur, derde veld.

Schakels (clubbladen) | 1939 | | pagina 3