5. 5 7. 9. 10 24-0 _TODSTRYpFORMlJLIEREN_ De captains worden verzocht te willen zorgdragen dat hun formulie ren en boekje s tijdig bij Eggers bezorgd worden. Indien het mogelijk is hiervoor Zondagsavonds te zorgen zoudt U ondergeteekende zper verplichten. Dit verzoek geldt meer speciaal voor de'captains van de KNVB-elftal len. Bonkink R.C.fl.II - A.F.C.II 2-2 In een spannende partij hebben wij een puntje mee naar huis genomen. Doordat we met enkele invallers moesten uitkomen zag het elftal a als volgt uit: van Dn el Lohof Roos Hemmes Wiggemansen Sterman Nauta de Boer de Kruyff D. Disselkoen Rijnders Voor rust speelden we tegen den wind in, wat ons vrij goed afging, want we hielden het gelijk 1-1 door een mooie goal van Disselkoen. In de rust konden we onzen invaller Phaff begroeten, die na een mis verstand een slippertje (met zijn motor) en met een gescheurde broek in Haarlem was aangeland. Na rust moest hij al gauw invallen voor de Kruyff, waardoor hij gele genheid kreeg een ander te laten slippen, wat hem een waarschuwing kostte, Onze voorhoede deed het niet te best, waardoor onzeachterhoede z'-aar werk kroeg. Nauta brak telkens mooi door, maar dan volgde een "ach terzet" of een bal in handen van den keeper, terwijl de Boer als voorhoe despeler niet voldeed, vooral door gebrek aan balcontrole. De tweede goal kregen we cadeau van den linkshalf der tegenpartij, zonder dat we hem iets beloofd hadden. Rest nog het verdienstelijk vlaggen van Brusse te vermelden. WJH. In de vorige Schakel is de loting voor dé verliezersronde van het Viorballen-Tournooi abusievelijk verkeerd opgenomen, weshalve, wij onder staand een rectificatie laten volgen, benevens de uitslagen van eenige reeds gespeelde partijen. SN. 1. 0 h. 8. (G.N. Scheepens (A. Spits (J. Walther (Stallmann J. .F.R.Nestelroij (A.F. de Vilder (H. Scheepstra (C. de Kruyff (G. Langevoort (J. Knight (G. Zeegers Bakker (J. Disselkoen (D. Bessem (A. Kleijn (P.S.Buren Jr. (N. Selles van Driel (A.M. Disselkoen J.v.d.Voort winnaar winnaar. winnaar winnaar A.KIeyn-P.Buren winnaar NSe11e s-MvDrie1 - O - O e TV1 C O O O ttOOOOOCO ocoooooooo GOOOOOOOO

Schakels (clubbladen) | 1939 | | pagina 4