195 door de eerste elf bailers' bya-oaotr' good be-z-ooht was. Men. heeft prettig_ ge traind en zóó behoort het ook. Thans volhouden mannen, óók als het -een-s--'-- slecht Y/eer is I.H, Galavazi NEDERLAND-DUITS CHLAND De datum van dezen wëdstryd is vastgesteld op Zondag 11 December,as. in het Feyenoord-Stadion te Rotterdam. Aanvra en voor plaatsbewyzen zyn uiterlyk tot en met 8 November--as;— ijf te-dienen by den Penningmeester A.Metsj Stadionkade 106, Amsterdam 2." De pryzen zyn als volgt; A. 'Eeretribune (ie ring, middenvakken)f5.25 ■B. dó. (Ie ring, vakken G en 0, ry 15 en hooger) 5.25 0. do. (Ie ring, vakken C en 0, ry 1 tot 15).425 D. do.' (2e ring, overdekt)1 4.25 E."Maastribune (le ring, ry 15 en hooger)..;4.25 F. do. (Ie ring, ry 1 t/m 14)....3.75 G. do. (2e ring, onoverdekt)3.25 H. Zyvakken (le ring, ry 15 en hooger 3.75 j. do. (lo ring, ry 1 tot e.ri mét 143, K. do. (2e" ring, onoverdekt)2.20 L. Staanplaatsen.-F. 1.10 M. Jongensplaatsèn. 0.55 'Den aanvragers wórdt vriendelyk verzocht het geld vooruit te betalen" en uitsluitend en alleen per postwissel, waarin, op het daarvoor bestemde strookje, het gewenscht aantal plaatsbewyzen kan Y/orden aangegeven. Het Bestuur A.F.'CIII -ZFC111 3-2 Het stemt prettig v/ederom een overwinning met de oneven goal te hebben mogen boeken. Het was een wëdstryd waaraan ik voor onze ploeg hoogere eischen stel; misschien werd het te gauw en te gemakkelyk 1-0, gevolgd door een verdiende geïykmaker. Kort voor de pauz-e -moest Jan Uiterv/yk wegens een blessure uitvallen en spelend met 10 man wist Jaap Disselkoen (die een volgend keer weer yveri- ger verwacht wordt evenals vorige wedst-ryden) er uit een goes -samenspel 2-1 van te maken. Gerri Breedveld mocht het genoegen smaken in de tweede helft de 3e goal te scoren en 6 min-uten voor tyd v/erd het vry plotseling 3-2 met de be kende knyp"minuten -tot slot, in welke periode'' beide 'partyen een dotje van" een kans misten. As. Zondag een. zware opgave nl. KFC II met zyn doorgevoerd stopper- spil-systeenybestryden aan de Zaan. Ik ben nu al nieuwsgierig naar het re- - sultaat. Voorts is het my een groot genoegen voor onze mannen te kunnen vernel- den dat" het Bonds bes tuur -gunstig 'heeft beslist op de correspondentie van onze- Secretarissen inzake den wëdstryd 0VV0 II-AFC III; derhalve geen straf- punten en geen boete wat ook vriend Bonkink veel plezier zal doen. De KNVB heeft ingezien dat wy voor 10QZ, te goeder trouw zyn geweest. en een overeen komstige sportieve beslissing, genomen, die.' wy uit den aard der zaak. zeer op prys stellen. Speler. P R 0 M Q..T IE F U I F Zoo-alc U weet werd dit feest verzet op 19 November. Daar de zaal van het"Apollopaviljoen slechts 200 menschen kan bevatten, moeten wy aanspo ren,' U zoo"spoedig mogelyk van kaarten te voorzien. U kunt deze krygen aan de bekende voorverkoopadressen. Zy, die oude kaarten hebben, Y/orden verzocht deze in te wisselen, by degenen by wien zy die gekocht hebben. EERSTE EN TWEEDE De spelers en reserves voor deze elftallen zullen deze week per kaart- schryven v/orden uitgenoodigd Comm.A.

Schakels (clubbladen) | 1938 | | pagina 3