a. a o, siders beleend, lien feit is dat wy ons met dezen uitslag, gehouden-hebben aan de afspraak. Het was een slechte slotvertooning op een hard ongelyk veld. Wederom ontbrak de scheidrechter en we mogen het Amstel-Bestuurslid de Heer Kroese dankbaar zyn, dat hy zich bereid verklaarde te leiden en dit op roe de wyze deed, Op het oogenblik dat wy dit schryven is nog geen promotie-competitie vastgesteld en wordt gezocht naar een friendly game. Ten aanzien van de training is in overleg met de spelers besloten niet op Dinsdagavond de indoor-training te beoefenen doch op Donderdagavond trai ning op ons veld onder de technische leiding-van Ties Gerrits en Hazeweyer en vermoeaelyk wat de physielce oefeningen betreft onder leiding van Adé" Klein. Aanvang 8 uur, eerst onder Adé en vervolgens onder onze"beide 1ste elftalspelers En aldus de zware promotie-competitie wel toegerust tegemoet. SPELER. N.B. Pogingen worden in het werk gesteld om zoo spoedig mogelyk een be spreking met de promotie- en dedragatie-candidaten te hebben, teneinde voor Zondag 27 Maart reeds een wedstryd vastgesteld te kr.ygen. B. JUNIQREM- en ADSPIRAKTEN CLUBAVOND. Op Zaterdagavond 26 Maart as, wordt wederom een clubavond gehouden voor onze jongere leden. Alle Junior- en Aaspirantle.den worden uitgenoodigd om deze clubavond by te wonenen, welke in het clubhuis zal worden gehouden. Aanvang half acht en einde tien uu'r precies Er zal een groote kine-wedstryd worden gehouden om fraaie en lekkere pryzen, Daar, de meeste onzer jongere leden reeds .zeer goed in'de kiensport bedreven zyn, zal het aan spanning niet ontbreken, Wy vestigen den aandacht erop, dat het inleggeld voor het kienspel f.0.10 per persoon bedraagt. Verder zal op dien avond, indien eenigzins mogelyk, de captain van ons eerste elftal Charles Lungen een sportpraatje houden. Er bestaat echter een kleine kans dat Charles Lungen as. Zaterdag niet in Holland kan zyn, waar door hy aan zyn voornemen geen gevolg zou kunnen geven. Tevens staan er nog eenige gezelschapspelen op het programma, dus al met al een gezelligen avond voor onze jonge leden. Wy vertrouwen dan ook gaarne onze A.F.C,-jeugd in groote getale op de zen avond naar het Clubhuis te zullen zien komen tot waardig besluit van"het winterseizoen" Jongens komt allen en brengt jullie beste humeur mee! C-Gommissie MEDEDEELINGEN Voor een adspiranten elftal zal getracht worden een vriendschappelyken wedstryd te krygen op ons veld. Het tweede en derde elftal worden per kaart aangeschreven De eerstvolgende Schakel verschynt eerst weer per 7 April as. Vanaf 28 Maart as. is ons tweede veld (Eilers-veldvoor voetbal niet meer beschikbaar, omdat dan zal worden begonnen met het inleggen van de Pitch enz. voor A.C.C. PROGRAM/LA VOOR 27 MAART as. x ;x :x :X ;x :x ;x ;x ;x ;x :x :x ;x'x Thuis-wedstryden A.F.C. 6 - V.V.A, 4, twee uur, tweede veld. Jun.l - D.W.S. Jun„l, elf uur, eerste veld, (belcerwedstryd Adsp.4 - Meteoor Adsp.3, tien uur, tweede veld. «'yyyyg-'o 'y

Schakels (clubbladen) | 1938 | | pagina 3