29. - nen en kwam d© loe op he-t nippertje- In n©t v©lö, Kl«tnigh©de-tv, m&ar -z© spe len een rol. Zondag a.s. wordt gespeeld onze "big match" tegen het jonge Z.S.G.O.II, No.l van onze afdeeling. Mannen aangepakt van het begin tot einde.!!! HET VIERDE Alweer een nederlaag te rapporteeren, ditmaal een kleine, met 2-1, maar de puntjes zyn we toch weer kwyt. We mogen zeggen, althans de tweede helft iets sterker te zyn geweest, maar de kunst om goals te maken verstonden we ondanks de acht van de vorige week niet. Toch geven we de moed niet op. het vertoonde spel was al beter dan in de vorige wedstryden, zoodat we nu maar weer gaan concentreeren op a.s. Zondag als A.W.2 onze gast is en'waar zeker één zoo niet twee puntjes aan kan zitten. Doe je best jongens N. JUNIOREN E'ri AD SP IRAN TEN. Wy zullen deze week de eere-plaats inruimen voor het elftal, dat, voor zoover ons bekend, voor de A.F.C. een record gevestigd heeft..Dit zyn onze juniores 2^die kans zagen tegen J.O.S.Jun.l met 32-1 zegge'twee en der tig tegen één doelpunt te winnen, net elftal van J.O.S. bestond uit zeven kleinere adspiranten benevens een flinke keeper anders was het 50-1 gewor den. Ons team is gelukkig den geheelen middag blyven voetballen en heeft er geen "potje" van gemaakt. Met rust was het slechts 13-0. De twintig kwam on der gejuich op en de spanning steeg ten top of de dertig zou worden gehaald. Er werd zelfs volkomen enthousiast gewerkt om dit nobele aantal doelpunten te bereiken. In de laatste minuut werkte geheel A.F.C. mede voor het tegen- punt hetgeen wonderwel lukte. Onze bewondering voor den scheidsrechter wel ke zyn kalmte volkomen bewaarde. Het was prachtig Das kommt nur einmal, dass kommt nie wieder Juniores I kon het tegen D.W.S.I niet bolwerken en ging met 5-3 ten onder, hetgeen vast niet noodig geweest was, indien de achterhoede beter en speci-' aal vlugger had ingegrepen. Niet "laten spelen" Jongelui Het eerste elftal onzer adspiranten versloeg Zeeburgia I met 2-0 en over dezen wedstryd kunnen wy tevreden zyn, noewel er wel een paar doelpunten meer gemaakt konden zyn. De jongste adspiranten speelden gelyk tegen het iets sterkere Madjoe. Wy zullen van dit elftal nog wel pleizier gaan beleven. MEDEDEELIN GEN Een tweede elftal der adspiranten van 12-14 jaar is reeds by den A.V.B. ingeschreven, doch voor a.s. Zondag is nog geen wedstryd vastgesteld. Training le en 2e elftal. De spelers die voor de in-door-training van het le en 2e elftal zyn op gesteld worden met klem verzocht eiken Dinsdagavond om 8.45 uur -precies aan wezig te willen zyn in het gebouw der Academie voor Lich.Opvoeding, Nic. Maesstraat 100. Het Bestuur vertrouwt dat de medwerking der spelers volko men zal zyn. Sport-verzekering Tot zyn groote verbazing mocht het Bestuur op de aanbieding voor boven genoemde verzekering slechts enkele aanmeldingen van spelers ontvangen. Wan neer zich niet minstens 50 spelers aanmelden, "kan de zaak geen doorgang vin den, Het is duidelyk, dat indien de spelers zelf zoo weinig verantwoordelyk- heidsbesef bezitten, het Bestuur in de toekomst ook afwyzend tegenover even- tueele verzoeken om medewerking in dergelyke gevallen zal MOETEN staan. BESTUURSVERGADERING Vrydag 29 October a.s. half negen, in Cafe Royal (Eggers). Pryswinnaars Tydens de Algemeene Vergadering op Maandag 4 October j.l. werd aan de aan wezige spelers, die aan de promotie van het tweede elftal hebben medegewerkt een presse-papier als herinnering uitgereikt. De spelers Bonkink, Buising, Hermsen, Lucassen, Nauta, W.Neseker, Nieuwkamp en Vaesen kunnen het souvenir in het clubhuis by den Pachter, den neer Dorlas, alsnog in ontvangst nemen. NEDERLAND - FRANKRYK De voor dezen wedstryd bestelde plaatsen' zullen worden uitgereikt op Maan dag 25 October a.s. des avonds tusschen 9-10 uur in Café Royal, hoek Konin ginneweg en Saxen Weimarlaan.

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 3