Onze voorhoede in haar opstelling van j.l. Zondag zal wat krachtiger moeten spelen, willen wy een voorname rol blyven spelen; spelers als Dick Disselkoen en Piet Nauta zyn voetballers genoeg om meer uit hun spel te kun nen halen en dat het hieraan niet zal ontoreken daarvan ben ik in de komen de wedstryden overtuigd. Als geheel moet ik vaststellen dat onze spelers in het algemeen veel te langzaam reageeren. Het dekken by ingooien, het plaats innemen by het uitschieten, het positie innemen als men de bal heert gespeeld, het soms snel moeten ingooien by gunstige positie, het zyn dingen die dikwyls te wen schen overlaten. Allemaal fyne puntjes die er juist voldoende toe^kunnen by dragen om 1 of 2 doelpunten meer te scoren dan de tegenparty. De wil tot winnen moet krachtiger aanwezig zyn. Aldus bereikt men en houdt men de eer ste plaats. Veel van het bovenstaande is ook van toepassing op ons 2e die ik tegen R.C.H. 2, een tegenparty die zeker niets sterker is dan menige tegenstander van het vorig jaar uit de Reserve 2e klasse, met 5-2 zag verliezen, al deed zich hier tegelykertyd ook in zeer sterke mate gevoelen het feit dat de ach. terhoede, deels door toevallige omstandigheden, in een sterk gewyzigde op stelling uitkwam. Tenslotte nogmaals een opwekicing voor de training onder leiding van Adé Kleyn, die ik niet genoeg kan aanbevelen, daar zy het lichamelyk fit- zyn zeer bevordert. En nu a.s. Zondag weer met nieuwen moed aantreden. SPELER RAPIDITA& 3 - A.F.C. 4 0-8 Het vierde bracht het in zyn derde wedstryd tot een overwinning. Het werd zelfs 8-0, doch daar liet wel zeer zwakke Rapiditas 3 de tegenparty was, doen we goed daar niet te veel waarde aan te hechten, Werkelyke verbetering kan pas aangetoond worden door een overwinning op Hilversum 4 a.s, zondag, op ons veld. Dit zal niet gemakkelyk gaan, maar het is toch lang niet onmo- gelyk. H. VYF EN ZEVEN Het vyfde speelde na een spannenden wedstryd tegen O.V.V.O. 3 gelyk, terwyl het zevende de eerste winstpunten thuisbracht. Stallmann c.s. zullen het Zondag a.s. tegen Spartaan 4 niet gemakkelyk hebben in tegenstelling met het zesde tegen Avanti 3, waarvan Verhaaf de puntjes v/el zal weten te bemachtigen. Aan het zevende tegen Spreeuwen 2 de taak deze boven haar van de ranp- lyst te verjagen. JUNIOREN EN ADSPIRANTEN De Juniores hadden een goeden zondag. Het eerste elftal won, na een zeer spannenden stryd, met 3-2 tegen de Spartaan en kreeg daardoor iets meer dan het verdiende. Het tweede elftal verpletterde Animo met 10-0 en was het krachtsverschil hier te groot. Onze eerste Adspiranten konden het tegen de Ajax dito's niet bolwerken en verloren met 5-1 nadat de rust reeds met 4-0 achterstand was ingegaan. Door meeningsverschillen tusschen eenige spelers is in het begin van°den wedstryd veel verknoeid. Jongelui dit mag niet meer voorkomen. Denkt daar allemaal goed aan. Adspiranten 2 was tegen het sterke eerste efltal van T.O.G.I niet opgewassen, al deden zy allen toch hun uiterste best. Volgende keer beter jongens. Onze Benjamins wonnen opnieuw en nu met 4-2 en de cap tain scoorde alle doelpunten. Bravo jongens, ga jullie maar zoo voort. MEDEDEELINGEN 0.o.o.o.o.o.o.o.o.o.o.o,o.0 Nu de neer Dorenbos zyn benoeming tot lid der Z.C. heeft gemeend niet te moeten aanvaarden, heeft het Bestuur den Heer Börnemann bereid gevonden op zyn besluit terug te komen en hem wederom tot lid der E.C. benoemd. Training le en 2e elftal. De training op het veld wordt per Dinsdag 19 October a.s. vervangen door indoor-training, welke zal plaats hebben in het Gebouw der Academie voor Lichamelyke Opvoeding, Nic. Maesstraat 100. Er wordt precies om 9 uur begonnen en worden onderstaande spelers ver zocht om uiterlyk 8.4-5 uur aan de zaal aanwezig te willen zyn, voorzien van

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 3