fl 14. applaus. Onder stormachtigen byval werd het volyverige Bestuur "bestendigd in de oude formatie t.w. A. Mets, voorzitter, G.KromschroederSecretaris en P.S. Buren Jr., penningmeester. Het vaststellen van de contributie over 1937/38 had een zeldzaam ge raffineerd verloop. Wegens voordeelig kassaldo stelde het Bestuur voor de contributie te verlagen tot f. 4.voor werkende leden. Krachtig applaus en hoera-geroep Binnen de twee minuten was men echter van meening, dat juist deze tyd zoo goed lag om "reserves" te kweeken en prompt liep.de con tributie op tot f. 5.-. Zeer veel applaus nu. De markt bleef vast, want geen minuut later was men het er over eens, dat een zeer groot "reserve" uitzichten bood op het huren van autobussen om reizen naar vreemde landen mee te ondernemen Daarom de contributie niet aantasten en op f,6,- per jaar laten staan Daverend applaus Gelukkig, dat de voorzitter dit punt als afgehandeld beschouwde, aangezien de contributie anders tegen 11 uur minstens een tientje zou zyn geweest. Goede en voorzichtige zakenlui toch die Veteranen met hun "reserves"! Daarna ontstonden prachtig mooie samenspraken tusschen gewoon-lid Ram- bonnet en den volyverigen Voorzitter Mets betreffende het onderwerp "Dicta tor", Het schrynende einde hiervan was een motie van wantrouwen, lang en vermoeiend opgesteld, dewelke viel, tot zichtbare voldoening van de winnen de party. Aan het einde van den"stryd" werd voorzitter Arie Mets door Henk Es- ser namens alle Veteranen gehuldigd met zyn 12-J—jarig jubileum als"vetera- nen-captain en/of manager", terwyl Arie als blyvende herinnering een artis tiek uitgevoerde lederen foto-album werd aangeboden. Henk sprak mooi; Arie was geroerd; sprak woorden van dank en gaf een jubileums-rondje Als iemand lof verdiend heeft, dan ben jy het Arie, ongetwyfeld. Je hebt je steeds zeer veel moeite gegeven om het je vrienden naar den zin te maken en die vrienden zyn je er dan ook dankbaar voor Het einde der vergadering was plechtig. Secretaris en Penningmeester huldigden apart hun volyverigen Voorzitter in een fyngevoelige speech. 2y benoemden hem rustig als voorzitter van "Verdienste" en hebben hem een uit zwaar notenhout, prachtig bewerkten voorzittershamer met gouden ketting om den hals gehangen. Een mooi moment Toen was het uit. Veteranen, slaat nooit meer een algemeene vergadering over; het was prachtig; daar kan een goed gespeelde revue niet tegen op. VETERAAN. VETERANEN-INDOOR-TRAINING In vervolg op de in de vorige Schakel gedane aankondiging, n.l. dat gelegenheid tot indoor-training ook voor oudere leden zal worden openge steld, kan worden medegedeeld, dat zich inmiddels hiervoor de navolgende Heeren hebben aangemeld: Galavazi, Bessem, v.d,Brink, Mets, Buren Jr, Hoffs, Vooys, Dissel koen, J,G.M.Bosch, G.J.Bosch, Jan Meyer, Kappellioff, Brusse, Zee- gers, v.d.Pyl, Ligteleyn en nromschroeder terwyl de hierna te noemen leden nog niet definitief hebben toegezegd: V/oudstra, v, Dykhuizen, Spits, Nestelroy, Jan V/alther en F. de Vilder. Medegedeeld kan reeds worden, dat op Maandagavond 18 October om 8 uur zal worden aangevangen onder leiding van Adé Kleyn. Gezien de ruime deel name zullen de kosten hoogstens f. 4.per persoon bedragen voor de half- jaarlyksche cursus. Het lokaal, waar de indoor-training wordt gehouden, zal in de volgende Schakel worden bekend gemaakt. Verdere gegadigden kunnen zich alsnog in den loop van deze week by G. Kromschroeder, Uiterwaardenstr 216, Amsterdam Z.opgeven. Het Bestuur der Veteranen-afdeeling. MEDEDESLINGEN. Het betreurenswaardige ongeval aan Breedveld overkómen heeft weer eens duidelyk de noodzakelykheid aangetoond, om zich tegen de geldelyke gevolgen van dergelyke ongevallen te verzekeren. Alhoewel het Bestuur reeds dikwyls voorstellen aan de leden heeft voorgelegd, bleek de belangstelling ervoor tot nu toe zeer gering. Na dit laatste ongeval echter heeft het Bestuur op nieuw naar premies voor een speciaal voor voetballers geschikte verzekering geïnformeerd en kan thans het volgende proponeeren: VERZEKERING TEGEN DE GELDELYKE GEVOLGEN VAN EEN ONGEVAL VOLGENS ONDERSTAANDE SCilAAL a. Uitkeering by dood......f. 1000.-

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 4