13. de Spartaan II - A.F.C.II 3-1. Zooals Börnemann vóór den wedstryd al zeide, moeten wy ondanks het feit dat kansen op kampioenschap natuurlyk minimaal zyn, toch iederen wedstryd weer gaan spelen met den wil om te winnen en kampioen te worden. Niettegenstaande deze waarschuwing ontbrak de enthousiaste geest van het vorig seizoen geheel. Voor de rust was A.F.C, steeds later by den bal, dan onze zeer behoorlyk spelende tegenparty. Hoewel half-linieen backs zich zeer goed van hun taak kweten, wist de Spartaan voor de rust een 2-0 voor sprong te nemen, zy het dat het tweede doelpunt niet van geluk ontbloot was. Na de thee waren wy steeds in de meerderheid, maar onze rammellende voorhoede wist eerst, nadat de stand 3-0 was, de eer te redden door een pracht schot van Daan Uiterwyk. Uit dit resultaat blykt weer, dat ons pad in de Res.Ie klas niet over rozen zal gaan en dat slechts successen behaald zullen worden door een elf tal, dat eens van zin voor de Victorie strydt. BI. A.F.C. Ill - ZEEBURGIA III 6-4. Het was heerlyk spannend en de p ntjes zyn met eere verdiend. Ziehier het cyferverloop om de spanning aan te geven; 1-0; 1-1 (door terugspelen in ons eigen doel); 2-1; 2-2 (door een penalty); 3-2; wy missen een penalty; 3-3 rust; Vervolgens 4-3 (Zeeburgia schiet in eigen doel); 4-4; 5-4 (7 min voor tydten slotte 6-4. Een van onze junior-spelers verklaarde na afloop nog nooit zoo hard voor een overwinning te hebben moeten werken; dat pleit voor het feit,.dat onze jongeren met zulk soort wedstryden een uitstekende oefening hebben. Zeeburgia bracht een jong en pittig elftal in het veld. By ons haperde er nog al eens wat in de verdediging, waartegenover het juist vlotte ,in de voorhoede, want Johnny Claus met 3 en Jan Uiterwyk met 2 goals zorgden-voor werkelyk mooie doelpunten, In de halflinie speelde Stol een enthousiaste vasthoudende party. Al by al een vlot partytje tegen een prettige tegenpar ty onder goede en kalme leiding. Het parool voor deze week vraagt U Go on boys. Willen de Heeren denken aan de training op Dinsdagavond onder Adé Kleyn; als Uw werkzaamheden of studie oorzaak zyn dat U moet kiezen tusschen Maandagclubavonden Dinsdag(trainingdan wint voor Uw persoon en voor Uw club Dinsdagavond het, SPELER. HET VIERDE EN AVB-31,FT.ALLEN. Het vierde moest zyn tweede nederlaag iricasseeren. Ook tegen het 3e elftal van 't Gooi -en dan nog wel uit- mag deze uitslag 3-0 niet als erg teleurstellend wórden beschouwd. Neseker a.s. h: oben dit seizoen inderdaad een zeer sterke afdeeling. Gezien ook de betrekkelyk kleine nederlaag te gen D.W.S. 3 zullen zy zeker nog wel zich doen spreken. De- jongens van het vyfde, deden het tegen Ajax 5 minder mooi. Hoewel wy gaarne willen aannemen, dat ook dit team van Ajax wel tot de sterkste in die afdeeling zal behooren is tien tegen één toch te veel. Zondag a.s. ver wachten wy echter gunstiger cyfers van Stallmann, Verhaaf en zyn mannen startten beter en kwamen tegen Heemskerck 3 met een 4-2- overwinning uit den stryd. Het zeven kon het evenmin tot een overwinning brengen en sneuvelde te gen A.V.O.G. 3 met 5-1. JUNIOREN EN ADSPIR ANTEN. Met de jeugdige A.F.C.-ers wil het nog niet erg. Allen moesten zich de minderen van hun tegenstanders erkennen. De. adspiranten vier hadden het ech ter byna tot een gelyk spel gebracht. Zondag a.s. zullen wy van deze afdeeling dan ook wel wat overwinningen te noteeren krygen. -o-o-o -o-o-o-o- VETERAHEÏÏ - VOETBAL Dinsdag avond 14 September j.l. heeft de Jaarlyksche Algemeene Vergade ring van de Veteranen-afdeeling der A.F.C. in ons clubhuis plaats gevonden. Circa 15 leden van deze zeldzame afdeeling waren aanwezig. De leden en do nateurs, welke geen acte de presence gaven, hebben heel veel gemist 't Was een pracht vergadering in één woord. De jaarverslagen van den volyverigen Secretaris en dito Penningmeester waren "af" en oogstten veel taS 1 T-t.-sr rzzrjr:: r

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 3